איך עדיף לקנות זכרון סטיק אחד של 4 ג'יגה או 2 של 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך עדיף לקנות זכרון סטיק אחד של 4 ג'יגה או 2 של 2

DAVIDKI19

Recommended Posts

אין עדיפות משום שאין כל הבדל בפועל.

ברוב היישומים אין כיום משמעות מיוחדת לעבודה בתצורה של ערוץ בודד, כפול או משולש (ולא, כרגע פלטפורמת SB לא תומכת ביותר מערוץ כפול).

אני באופן אישי מעדיף בדרך כלל להשיג את נפח הזכרון הרצוי לי תוך שימוש במספר הקטן ביותר של מודולים לשם כך, אך זאת העדפה שלי בלבד. יש כאלה שדווקא יעדיפו לעבוד בתצורת 2x2GB כדי "להרגיש" שהם מנצלים את הטכנולוגיה. כלומר כל אחד וההעדפה שלו. מבחינה טכנית לא תרגיש בשום הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאלה שדווקא יעדיפו לעבוד בתצורת 2x2GB כדי "להרגיש" שהם מנצלים את הטכנולוגיה. כלומר כל אחד וההעדפה שלו.

מישהו קרא לי ? :lol:

אני בעד סט של שני 4GB.

אבל אם זה יותר מדי בשבילך אז 2X2 וודאי שעדיף.

אולי זה לא יהיה מורגש (כמו שA:B ציין).

גם עוד 200-400MHZ למעבד לא יהיה מורגש.

מיליון שקל זה אוסף של שקלים בודדים.

מערכת מהירה זה אוסף של ביצועים.

למה לוותר על אפילו טיפה ביצועים אם זה עולה אותו דבר ויש שהמציאו לזה ?

אתה חושב שסתם המציאו את הטכנולוגיה ?

המציאו אותה כי זה שיפור וזה עדיף, בין אם זה מורגש ובין אם לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-DAVIDKI19

למרות שאני עם Art Tatum ובעד ניצול הטכנולוגיה,

מנקודת מבט נוספת, תחשוב שבעתיד תחליט שאתה רוצה להוסיף עוד ... לכן עדיף 4GB - הרי 4GB כיום זה מספיק, עוד שנה שנתיים יהיה מה שינצל 8GB .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה את הזכרון הכי זול שאתה מוצא מהסוג הרצוי (DDR3) בנפח הרצוי ובתדר הרצוי (1333/1600 אין לך שום צורך או סיבה לקנות זכרון בתדר הגבוה מ-1600) מחברה מוכרת (דוגמאות בסטיקי) שעובד במתח של עד וכולל 1.5V.

לגבי מה שכתבו Art Tatum ו-Dimka, זאת כמובן דעתם וההעדפה שלהם והיא לגיטימית, אבל על משהו אחד כן הייתי רוצה להעיר.

ברגע שהטכנולוגיה לא תורמת כלום בפועל לשימוש המיועד, זה ממש לא משנה אם נעשה בה שימוש במערכת או לא. על אותו משקל הרי אפשר להגיד לכולם לקנות רק את חומרת ה- בכל דור כי אם יש חומרה שכזאת אז למה לא לנצל אותה? הרי לא סתם ייצרו אותה....וכו' וכו'.

אבל אם זה יותר מדי בשבילך אז 2X2 וודאי שעדיף.

זאת העדפה שלך, שהיא כמו שציינתי לגיטימית לגמרי, אבל אתה מציג אותה בתור קביעה וזה קצת מפריע לי. להגיד על משהו שהוא "וודאי שעדיף" צריך להיות מגובה בתועלת שתבוא לידי ביטוי באופן חד-משמעי בפועל לאור השימוש המיועד. ברגע שאין תועלת או שהתועלת לא רלוונטית למשתמש אז מדובר בלא יותר מהעדפה. לפעמים יש מספר דרכים להגיע ליעד מסוים, אף אחת מהן לא עדיפה באופן חד משמעי על-פניה אחרת, וכל אחד חופשי לבחור את מה שלדעתו הכי מתאים בשבילו. אבל המרחק בין העדפה לבין קביעה נחרצת הוא עדיין גדול, ופה בפורום לדעתי לא צריך לנסות (גם אם מתוך כוונה טובה) לגרום לאנשים לאמץ בהכרח את נקודת המבט שלך אלא פשוט לתת להם כמה שיותר מידע כדי שיוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...