הרכבתי מחשב למשחקים צריך חוות דעת סופית - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרכבתי מחשב למשחקים צריך חוות דעת סופית

DAVIDKI19

Recommended Posts

Seasonic M12II-620 (SS-620GM) 620W

MSI P67A-GD55 (B3)

INTEL I5 2500K

SСYTHE Mugen 2 (SCMG-2100)

MSI PCI-Ex N560GTX-Ti Twin Frozr II/OC 1024MB GDDR5 (256bit) (880/4200) (2 x DVI, mini HDMI) (N560GTX-Ti Twin Frozr II/OC)

Kingston DDR3-1600 4096MB PC3-12800 HyperX (KHX1600C9D3/4G)

את השאר יש לי..

לא רשמתי מחיר כי המחשב לא נקנה בארץ....

אשמח לשמוע הערות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1. מה התקציב המקסימלי? לא ממש אקטואלי

האם לנצל את כל התקציב או לנסות לחסוך?-----

במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?0=====

2. מה הם השימושים הצפויים של המחשב (לדוגמא - עבודה משרדית, תכני HD, משחקים, עריכה, גרפיקה וכדומה)? משחקים

א) יש לציין את התוכנות העיקריות בהן יעשה שימוש ואת אופן השימוש (מזדמן/תדיר/לפרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד גם/בעיקר למשחקים:

* אם המסך לא כלול במפרט, מה הגודל ו/או הרזולוציה הטבעית (מקסימלית) של המסך הקיים?23 1920 1080

* לאיזה סוג משחקים המפרט מיועד? BF 2 3 אקשן וספורט

* לאילו הגדרות גרפיות המפרט מיועד (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? בינוניות גבוהות....

3. האם יש צורך בציוד היקפי (מסך, רמקולים, מקלדת ועכבר וכדומה)? לא

4. האם יש רכיב בו אין צורך במפרט (כונן דיסקטים, צורב למשל)? דיסק קשיח מארז כונן DVD

5. במידהויש צורך במפרט חלקי בלבד, יש לציין במדויק אילו חלקים כבר קיימים ואילו צריך לכלול במפרט.

6. עד כמה השקט של המפרט חשוב בסולם של 1 עד 10 (10=השקט קריטי)? 5

7. האם מתוכנן אוברקלוק (קל/בינוני/כבד)? האם מי שישתמש במחשב מתמצא ויודע לבצע אוברקלוק? OC של 4.5

8. האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא

9. האם יש העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא, די לציין איזור מגורים. לא

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן (תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/ESATA או למשל דרישה למארז קומפקטי במיוחד)? לא

11. האם מתוכנן שדרוג משמעותי של המפרט בהמשך (למשל, הוספה של כרטיס מסך חזק בהרבה)? אולי בעתיד להחליף כרטיס מסך...

12. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג למעבד/זיכרון? לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפלטפורמה לא רעה, אם כי עדיף לעבוד בDUAL CHANNEL והחשיבות של זיכרונות 1600MHZ מינימלית בOC של מכפלה פתוחה. ובכל זאת, סביר שגם לוח P67 זול יותר יספק את אותה התמורה.

כרטיס מסך הוא נפילה במידת מה, עבור השימושים עדיף לנסות להשיג משהו בכיוון של 6950 שנפתח ל6970 או אם זה לא בנמצא אז גרסאת OC כלשהי שלו, שיש לא פעם גם במחירים נוחים למדי. במחיר בלינק שהבאת אני לא משוכנע שהכרטיס הנ"ל משתלם בהתחשב במה שכרוך בקניה מחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיסי REFERENCE בדרך כלל ניתנים לפתיחה קלה ל6970, וזה יתרון לא מבוטל, אני הייתי הולך על זה.

כמו שכבר אמרתי, עדיף ללכת על זיכרונות 2X2GB 1333MHZ פשוטים יותר, שכן לא תקבל תועלת מהותית מזיכרונות 1600MHZ, אתה פשוט תשלם יותר בשלב זה. לOC זה לא מהותי פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...