בעיה עם MSI Afterburner - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם MSI Afterburner

Tzach_n

Recommended Posts

ששון ושמחה פתחתי את ה-6950 שלי ל-6970, השתמשתי בפתיחה שכוללת פאץ' לביוס הקיים של ה-6950 ולא צרבתי ביוס של 6970 כדי שאוכל לשנות מתחים.

השיידרים נפתחו ל-1536 אבל כמובן מהירויות השעון נשארו על סטוק.

אני רוצה לעשות עם Afterburner אבל יש 2 בעיות:

1. מהירויות השעון מוגבלות ל-840\1325 אני לא יכול להגיע איתה למהירות של 6970 סטוק

2. אני לא יכול לשנות את המתח, האפשרות לא קיימת, נכנסתי לקובץ קונפיג ושיניתי את enableunofficialoverclocking ל-1 זה לא עזר...

יש תוכנה אחרת? או פתרון לזה?

או שפשוט לצרוב ביוס של 6970 ולגמור סיפור? :) אבל אז הבעיה היא שמהירויות השעון ישתנו אבל המתח של הכרטיס לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תוריד את גירסאת הבטה החדשה,

במידה ועדיין הCLOCKS נעולים לך תכנס לקובץ

ותוסיף:

"I confirm that I am aware of unofficial overclocking limitations and fully understand that will not provide me any support on it"

איפה שרשום "UnofficialOverclockingEULA"

וכמובן שתשנה את הUnofficialOverclockingMode ל1.

אמור לעבוד אלא אם כן עשית משהו לא טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני לא נגעתי במתח (ולא פתחתי אותו), ואני כרגע עומד עם ה6950 שלי על 900/1400,

והוא נותן לי הרגשה שאני יכול למשוך עוד.. אבל כרגע זה יותר ממספיק בשבילי,

הבנתי שהצריבה של ה6970 לא טובה בגלל שמתח/תדר (אחד מהם) של הזכרון בנוי בצורה שונה בין 2 הכרטיסים ולכן זה יכול ליצור לך בעיות.

עשית בדיקות והכרטיס עובד חלק?

בנוסף תריץ איזה HEAVEN BENCHMARK עם הכל על המקס' (חוץ מAA שתשים אותו על 4) + AF על 16X ונראה איפה הוא עומד

מבחינת ביצועים (תבדוק גם לאיזה טמפ' הוא מגיע בזמן המבחן ותעדכן אותי..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים שיחקתי אתמול משהו כמו שעה קרייסיס 2 ולא היו שום בעיות... אני אריץ את HEAVEN ונראה מה הוא נותן לי... עשיתי גם בדיקת יציבות ב FURMARK והכל היה בסדר.

המון אנשים עשו את הצריבה ל-6970 ומספר הבעיות ממש מינימלי ממה שהבנתי. בכרטיסים של גיגהבייט (מה שיש לי) יש 100 אחוז הצלחה ללא בעיות רינדור...

אני אעדכן אותך בהמשך השבוע :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...