Alice 2:Madness Returns - דיון מקדים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Alice 2:Madness Returns - דיון מקדים

Judas Iscariot

Recommended Posts

ידעתי כבר כמה זמן שהמשחק בפיתוח, אך חשבתי שהוא יהיה גרוע כמו כל דבר אחר שAmerican Mcgee עשה שהוא לא alice הראשון.

אבל אז הגיעה הידיעה הזו בvgames:

http://www.vgames.co.il/article/15194.html

ראיתי את כל ה-10 דקןת, מה אומר ומה אגיד... זה נראה מעולה. לא יכול לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוזיקה שלו בין היותר טובות ששמעתי במשחקים.

ניראה כמו פרוייקט מאוד מרשים, טפה מפחיד שהפיתוח שלו בסין :P

מה שכן הראו הדגמה של המשחק עם פיזיקס (כחלק מההדגמות שבוצעו ל GTX560 החדש והחלש יותר) והאפקטים היו מאוד טובים. את העיצוב הכללי של המשחק פחות אהבתי, דיי זול, מהשניה הראשונה היה ברור לי שזה UE3, הצבעים חומים אפורים ובוציים והעיצוב של הדמויות דיי מרגיש כאילו הם ראו את ההצלחה של BATMAN ואת העיצוב ואמרו בואו נעשה גם כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

כאילו הם ראו את ההצלחה של BATMAN ואת העיצוב ואמרו בואו נעשה גם כזה.

אין למשפט הזה כ"כ תוקף, מכיוון שזה משחק המשך שמפותח עבור American McGee's Alice שיצא ב-2000.

אמנם גם כאן McGee הוא סוג של במאי וישפיע על עיצוב המשחק, אבל EA החליפו את החבר'ה שפיתחו.

מה שכן, אני מסכים איתך לגבי הגרפיקה- משהו פה נראה מאוד זול ומיושן.

לזרוק אותנו לעולם מסתורי וקסום זה מעולה, אבל משהו פה נראה חצי אפוי.

לא חושב שהוא ישחזר את ההצלחה שהמשחק הראשון הגיע אליה, אני רואה שהיה לו ממוצע ביקורות מעולה של 85.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

המשחק קיבל ציון 7 מ 10

הרבה משחקים בינוניים יש למחשב בזמן האחרון

אחרי צפייה בביקורת וידאו המשחק נראה די טוב

אני מניח שאתה מתכוון לביקורת של גיימספוט, דווקא שם יש הפרש בין הביקורת של הכתב לעומת המשתמשים שמדרגים אותו בינתיים כ-9.0 מתוך 66 הצבעות.

IGN גם הם לא התלהבו מהמשחק- נתנו 6.5 כשהם מתלוננים על הגרפיקה ועל הרבה קירות בלתי נראים- אזורים חסומים בלי אובייקט כלשהו כמו קיר או עץ שבד"כ מסמן לשחקן שהוא לא יכול להתקדם לשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...