מחשב נייד לסטודנט עד 3500 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד לסטודנט עד 3500 ש"ח

Elad87

Recommended Posts

* מטרות המחשב? מחשב לסטודנט שימש אותי גם בלימודים אבל לא רק. מחשב שיחליף את המחשב הנייח אצלי בדירה, סרטים HD, מוזקיה, אינטרנט, חשוב לי שאני אכול לעבוד במקביל במספר תוכנות שונות.

* גודל המסך? 15.6

* משקל רצוי? אין חשיבות אבל רצוי כמה שיותר קל

* האם נדרש זמן סוללה ארוך (מומלץ להגדיר מהו זמן סוללה ארוך לטעמכם)? כמה שיותר

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? (DVI, HDMI וכו) USB-3 יתרון HDMI חובה

* בלוטות? לא קריטי

* גודל מינימלי של כונן קשיח? כמה שיותר, אפשר גם במחשב עצמו קצת ולקנות דיסק קשיח חיצוני

* צורב DVD? לא חייב, יש לי צורב חיצוני

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? אחריות טובה פה בארץ

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? Dell ASUS HP

אז ככה בגדול יש לי התלבטות קשה בין 3 מחשבים ובין 2 חברות שונות אם מישהו יכול להציע משהו אחר שעומד בדרישות שלי אז בשמחה.

אם לא לפחות תגידו לי את דעתכם בין 3 המחשבים

הראשון ‏Dell Inspiron N5110-23104G6

http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=kspnazarta&uin=12479

השני ‏Asus K53E-SX055V

http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=kspnazarta&uin=12430

השלישי Asus K53SJ-SX093V

http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=kspnazarta&uin=12431

ההתלבטיות שלי הם:

1. Dell VS בכל הפרמטרים - איכות, התחממות, אחריות בארץ ובכל דבר טוב\רע שאפשר להגיד על החברה אני תמיד חשבתי שאני אקנה של מחשב של דל אבל עכשיו AUSU תפס לי את העין בגלל המחיר.

2. כרטיס מסך- האם הכרטיס שעל הלוח שיש במחשב הראשון ובמחשב השני Intel® HD Graphics 3000 מספיק חזק בשביל להריץ HD? או שעדיף שאני אקח את המחשב השלישי עם NVIDIA® GeForce® GT 520M with 1GB VRAM

3. האם כדי לי לקחת את המחשב השני של אסוס במחיר הזה 2990 ולהוסיף לו עוד סטיק של 4GB זיכרון? במחיר של 200 ש"ח בהווה\בעתיד?

4. דיסק קשיח 500GB יספיק? כאשר לפחות 250GB כבר תפוסים בגלל הדברים שאני אעביר למחשב. אולי עדיף לחכות למלא את כל ה-500 ולקנות אחד חציוני עוד שנה? או שעדיף לקחת את הדל עם ה-640GB?

5. הדל הוא היחיד עם -3 נכון לעכשיו אין לי שום חיבור -3 שאני מחבר לאנשהו אבל המחשב אמור לשמש אותי כמה שנים אז האם כדי ללכת על USB3?

נכון לעכשיו אני נוטה ללכת לכיוון המחשב השני ב 2290 ש"ח של להוסיף בעוד 200 ש"ח 4GB נוסף ולהגיע ל -8.

ואני אדגיש דבר אחרון- הכי חשוב לי לדעת זה לגבי הכרטיס מסך.

תודה מראש

אלעד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל להריץ HD לא צריך שום דבר מיוחד, בפרט לא כרטיס מסך לא מובנה. עם זאת, בתקציב הזה יש בחירות מוצלחות יותר מהDELL שהזכרת, או לחילופין זולות יותר. שים לב גם שסדרת Inspiron אינה ידועה במשקל קל במיוחד, אז אם ניידות זו דרישה מרכזית הייתי יורד מהם ובכלל ממחשבי 15.6".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-15.6 אני עדין אשאר

מה יש אחר באותו מסגרת תקציב? או מה יש אחר שיענה על הדרישות בתקציב נמוך יותר..?

ומה דעתך על האסוס K53E ? ואסוס כחברה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם לצרכים שלך להוסיף כרטיס מסך חיצוני, מה גם שהכרטיס מסך הנ"ל (520) לא ייתן לך כמעט שום תוספת ביצועים.

אתה יכול ללכת על המחשב השני מהבחינה הזאת.

יותר מזה אני לא רוצה להגיד כי אני ממש לא מומחה גדול במחשבי או .

ממליץ לך בכל מקרה לחפש ביקורות ברשת כדי לראות אם אתה יכול לקבל מידע יותר מפורט.

פשוט תרשום את שם הדגם פלוס review

בתקווה שבאמת יש עליו ביקורות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...