ספק אינטרנט אורנג' = ביזיון - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק אינטרנט אורנג' = ביזיון

Spider1

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני לקוח אורנג' 10 MB על תשתית ואני חייב לציין ששנתיים החיבור שלהם היה איכותי, מהיר וטוב אבל בשבועיים האחרונים? בזיון.

להלן נתוני הורדה/העלאה מחו"ל בחברת אורנג':

חשבון RAPIDSHARE PREMIUN: הורדה: 20K , העלאה 2K

חשבון FILESONIC PREMIUM: הורדה 0-10K , העלה 0-2K.

PING לחו"ל באמצעות SPEED TEST: פינג 500~, העלאה 10K , הורדה 6K - ארה"ב.

מדובר בנתונים אופטימליים על מס' מחשבים נקיים משטויות.

אני מתנתק מהחברה העושקת הזאת והם יותר לא ישמעו ממני בחיים שלהם ושידחפו את הראוטר שלהם אצלהם אתם יודעים היכן.

למי שיש גם בעיה כזאת\דומה , פתרון לנושא , אשמח לשמוע, אולי חצי נחמה :(

SPIDER1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דבר כזה, כמה אלפי שקלים בחודש ואתה מסודר :P

גם אני הרגשתי ירידה חדה באונג' בשבועות האחרונים, אתרי הורדות צולעים, מעדכן במהירות בזיונית וכו'. משחקי עדין עובדים בצורה מאוד טובה.

אני יכול להגיד לך שבעיות דומות אני רואה גם ב טריפל C בימים האחרונים, הורדות מ FILESONIC ואתרים דומים בקושי זזות. ניראה לי שזו בעיה טיפה יותר רצינית ולא משהו שקשור רק לאורנג'.

נ.ב.

מביין החברות שלא דורשות התיחיבות אורנג' עדין נותנת את החיבור הטוב ביותר למרות שטריפל C בפיגור קל מאוד, שיפור קל במשחקי הרשת והם יהיו עדיפים (במיוחד למשחקי P2P)

עריכה

יכול להיות שהם משדרים משהו, בימים האחרונים היו בעיות עם BLACK OPS, עכשיו הפינגים יותר נמוכים ממה שהיו קודם (ירדו ל 90-100, נחמד מאוד). אז יכול להיות שעוד כמה ימים גם ההורדות יחזרו במצב טוב יותר, או שתיהיה לנו ספקית גיימינג :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שזאת בעיה נפוצה מאוד בארץ, אצלי יש חיבור 5MB ומהירות ההורדה לפני כחודש או קצת יותר הייתה סביב ה600-650KB, ועכשיו קורה משהו מוזר מאוד שאני לא מצליח להבין בכלל מהירות ההורדה עכשיו היא 300-400KB פשוט הזוי מה שקורה כאן, איך בדיוק ירדו ב200KB למטה ? אתם אפילו לא מתארים לעצמכם איך הMW2 באונליין עובד אצלי, אני כמו איזה סופר לאגר לפי בדיקה שלי הפינג שלי כרגע עומד על 999 פשוט בזיון :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PING לחו"ל באמצעות SPEED TEST: פינג 500~, העלאה 10K , הורדה 6K - ארה"ב.

SPIDER1

נסה לעשות פינג לכמה מקומות דרך CMD ואז תראה את התוצאה של הפינג

נסה ל

google.com

walla.co.il

nvidia.com

ותגיד אם מישהו מהם עומד על 500.

נסה לבטל את האנטי ווירוס(אם זה כולל פיירוואל אז גם אותו) לכמה דקות, ואז תפעיל את הדפדפן מחדש ותנסה שוב לבדוק מהירויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמייל היתה חברה בזיונית. אבל מאז שהאלוביץ הזה עזב אותה ועבר לבזק אז ייתכן והיא תשתפר.

סמייל היא ספק האינטרנט הגרוע ביותר בארץ, עם השירות הכי לקוי ועם הנציגים הכי בורים.

ומכיוון שבארץ רוכשים חברות תקשורת מהכסף של הציבור ולא מהון אישי....אז צריך להחזיר ההלואה מהרווחים...אז החברות בקושי מרוויחות, שכר הבכירים מליונים בשנה, ועל הלקוחות שמים ז** כי יודעים שמשרד התקשורת עוסק בחרטא ...אז אפשר לתת לכולם רוחב חרא לחו"ל, לחסוך עשרות מליונים בשנה ואני גולש עם פינג 700 ליאהו....איזה יופי :( אבל מה? תגידו לאילן בן דב (יו"ר פרטנר)....מזל טוב על הלקסוס החדשה....(מס' 4 בארון? או 7?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שבזמן האחרון נוספו להם עוד ועוד לקוחות ועכשיו הם חייבים להגביל את

התעבורה לחו"ל אני לא מבין למה אתה מתעצבן כל כך זה ככה בכל הספקיות, אם אתה רוצה לשלם

יותר בבקשה יש פתרונות טובים אתה יכול לקבל קו של 10 מגה נקי בתוספת של כמה אלפים

בכל חודש ותהנה, אם לא אז יש לך אפשרות של או לסבול בשקט, תאמין לי איומים של התנתקות לא יעזרו פה

אתה לא מזיז לאורנג' את הביצה השמאלית אם ה20 שקל שאתה משלם

להם בחודש, וקח גם בחשבון שאף אחד לא יתמוך לך בראוטר שלהם ברגע שתעזוב אותם אז

אני מקווה שיש לך קצת ידע טכני לעזור לעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי בשבועיים האחרונים לפחות חלה ירידה משמעותית בנפח, יש עדיין מקרים בהם אני מוריד על מקסימום.

אבל בהרבה משעות היום זה ממש לא המקרה.

לצערי כמו שאחרים כבר כתבו, אין מה לעשות ככה זה בכל הספקיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...