כרטיס מסך לגיימניג בקניית מחשב חדש - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך לגיימניג בקניית מחשב חדש

high templar

Recommended Posts

שורה תחתונה בלי להפציץ לפותח הדיון את הדיון הזה נגד רצונו הוא שהליבות אינן נבחרות בקפדנות אלא הPCB שמעוצב להן הוא הגורם המכריע ביכולות האוברקלוקינג. כן, הבדל בין ליבות כמעת מיד יש אבל הוא מתגמד עד נעלם לעומת השפעה שיכולה להיות לPCB על העסק. מדובר פה בעסק שמייצר אלפים על אלפים בסופו של דבר ומיונים יקרים ומבזבזי זמן זה דבר שנהיה מיותר ואף מעיק.

לא נכון.

הליבות ממויינות מבלי כל קשר לאיזה PCB הם הולכים. איך אתה חושב שמעבד מסויים הופך דווקא ל-6950 ולא ל-6970?

לפי מה שאתה אומר, שולחת לחברות מעבדים והם בוחרים היכן לשייך אותם, זה פשוט לא נכון.

ישנם חברות כמו gigabyte ו-evga שעושות מיון נוסף למעבדים למען כרטיסי ה-superclocked שלהם, מבלי שום קשר לכמות ה-VRM או איזה מערכת כח הולכת להיות על ה-PCB.

ולגבי הבזבוז זמן, זה היה נכון לפני כמה שנים, כיום זה לא מזיק ולא מעיק. תריץ חיפוש בגיגול speed binning.

עריכה: הרצתי חיפוש סתם ככה, כדי לראות מה אני אקבל, יש לך שם שאלה על speed binning בפורום של Anandtech, ותגובה מאחד הדוברים של שמאשר את כל העסק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

570GTX עם משופר (ואולי PCB טוב יותר) בתוספת 500 שקל כשלא עושים OC ?

עדיף 6950 ולפתוח ל 6970 (99% הצלחה ואם לא יצליח ויהרס תממש אחריות גם ככה אין אפשרות לגלות אם צרבת ביוס כשהוא לא עובד )

אני משווה בין 6970 ל 570GTX כי אני לא משווה בין כרטיסים עם מחירים דומים אלה כרטיסים עם ביצועים דומים

לא משנה איך תסתכל על זה

570GTX זה בזבוז ...

אמרת את זה בעצמך יוסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקליט השבור ממשיך לחזור על עצמו בפעם שבה צריך כבר ארכיון כדיי לעקוב.

פיזיקה זה לא פיזיקס

PhysX זה פיזיקס תעשו את ההבדל.

ההבדל הזה בשם גורם לאנשים לחשוב שיש לNVIDIA איזה משהו מיוחד בכרטיסים שגורם לכל גורם פיזיקאלי במשחקי מחשב להיות מחושב או משהו כזה. PhysX היא תכונה שנמצת בשימוש בכרטיסי המסך של NVIDIA ובשביל להשתמש בה בצורה ייחודית יש צורך בכרטיס מסך שלה.

משחקים תומכי פיזיקס יש במידה לא גדולה אבל זה לא אומר שהטכנולוגיה מיותרת. (שימו לב יש גם שימוש בטכנולוגיה ללא האצה של GPU) אם הכותרים שיוצאים לעיתים אשר מכילים בתוכם את התמיכה הייחודית מעניינים את פותח הדיון, שירגיש חופשי לקחת GTX570, אם הוא לא מעוניין וכן רוצה לחסוך כמה שקלים יכול לקחת HD6950 ב200-250 שקלים האלה פחות. ההבדל בביצועים בלאוהכי לא גדול ויכולות האוברקלוק של שלושת הכרטיסים האלו מאפשר להם לשחק באותו טווח הביצועים בין כה וכה. אין שום ספק שכשאר משווים את שלושת הכרטיסים הללו ראש בראש GTX570 ככל הנראה יצא כשידו על העליונה. יכולות ההמהרה שלו מצויינות (ללא ספק טובות מאלו של HD6970) וכמובן שאי אפשר לשכוח את הפיצ'רים היחודיים.

http://tpucdn.com/reviews/Powercolor/HD_6950_Vortex_II/images/perfrel_1920.gif

אמנם, ייתרון של כרטיס כמו 6950 או 6970 יכול להתבטא בכמה דרכים, הראשונה היא כשמטפסים לרזולוציות מפלצתיות והשניה היא כאשר רוצים להוסיף כרטיס למערך מרובה ליבות. נכון למבחני הביצועים ברחבי הרשת כאשר מצמדים שני כרטיסי 6950 מקבלים תוספת אבסולוטית עם התיאבון לרזולוציה ו2GB של VRAM בהחלט עוזרים.

פותח הדיון, כמו שאומרים בחר את גורלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית תודה רבה לכולכם כל התגובות.

אני מודה שחצי ממהסברים הטכניים פה לא כ"כ הבנתי אבל בכל זאת יש לי כמה שאלות

אתם אומרים שבגלל ההפרש במחיר ה6950 משתלם יותר מה570 אבל מה בנוגע לדגם הזה?

http://tms.co.il/product/10176 החברה הזו בכלל מוכרת? לא שמעתי עליה בכלל...

ואיך הוא יהיה לדעתכם בSLI?

ודבר שני אני רואה שכבר חלק מהחנויות הוציאו את הכרטיסים של 6950 שנפתחים.

למשל TMS מוכרת כרגע רק כרטיס של ספיר שלא נפתח.

וכרטיס של ג'יגהבייט כבר אין להם שם בכלל 6950... איך אני יכול לדעת שמה שאני קונה אכן יפתח? גם אם לא אקנה בTMS....

תודה רבה.

ושאלה לא כ"כ קשורה לדיון זה אם כי כן לכרטיסי מסך.

אני יודע שאי אפשר לדעת דבר כזה בוודאות אבל האם לדעתכם אוכל לבנות מפרט מחשב עכשיו שיספיק לי כדי להחליף את כרטיס מסך שאקנה עכשיו (לא חשוב איזה מהם אחליט לקנות...) במערך כרטיסים CF או בעוד כשנה וחצי בערך(באופן תאורטי מערך CF של סדרת 7000 של ATI..)

או שאצטרך לקנות מחשב חדש בשביל זה?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GIADA זאת כנראה חברה חדשה בשוק, האחריות על הכרטיס היא לשנתיים בלבד לכן גם המחיר.

לגבי הכרטיס מסך, ל KSP יש את הכרטיס הבא זמין במעט סניפים אך ניתן לעשות הזמנה:

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=11694

וגם לאסוס הבא יש שני ביוסים כך שנראה שגם הוא יכול להיפתח:

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=11784 - אבל פה אתה באמצע הדרך למחיר של GTX570 (לא של GIADA) אז כך שהוא פחות משתלם.

לגבי המחשב, יש תוכניות עתידיות להוציא תקן חדש ל PCIe והשמועה אומרת שהוא יעמוד בכרטיסים שצורכים הפסק גבוה מאוד כך שכנראה יצטרכו לשנות את הסלוט.

נכון לעכשיו אין שום דבר מבוסס באופק והכל בגדר שמועות כך שרוב הסיכויים שגם הסדרות הבאות יתאימו.

אבל במחשבים כמו במחשבים אי אפשר להיות בטוחים בכלום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GIADA אינה חברה מוכרת בארה"ב בכל אופן, אף פעם לא שמעתי עלייה.

אם אתה מתעקש על ה-570, עדיף להשקיע עוד סכום קטן וללכת על חברה יותר מוכרת. אני לא יודע איך השירות שלהם עובד (אם בכלל), אבל היה לי נסיון מר עם חברות כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במיוחד כמערך.

מערך CF מציג ביצועים כמעט לינארים, בעוד שמערך ינצל 80%-90% מהכרטיס הנוסף.

חשוב לציין כי אני לא רואה אף משחק בזמן הקרוב שיידרוש מערך שכזה ל-1080p, לפחות לא עד יציאת הקונסולות הבאות. אלא אם כן אתה מתכוון בעתיד לשדרג למסך בעל רזולוצייה גדולה יותר, או eyefinity.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא צריך מערך של כרטיסים כאלה. אחד זה מספיק חזק.

אם כבר מערך אז של 6850 (חזק יותר מ-580)

חשוב לציין כי אני לא רואה אף משחק בזמן הקרוב שיידרוש מערך שכזה ל-1080p, לפחות לא עד יציאת הקונסולות הבאות.

מה!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...