Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 51 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ב COD אין AIM ASSIST ב MP, הם פשוט משחקים ככה מהיום שהם נולדו אז זה ניראה ומרגיש להם נכון :nixweiss:

זה לא משנה את העובדה שעכבר ומקלדת פשוט יותר טוב ל FPS וגם מאפשר לעשות משחקים מורכבים יותר (אין סוף כפתורים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש AIM ASSIST שאפשר לבטל אותו, אבל בספק שהם ביטלו בשביל לצלם את הסרטון

מה שזה עושה למי שלא יודע, בעצם כשאתה לוחץ על הכפתור בשביל להכנס לscope זה מסובב לך קצת את הכוונת לכיוון האויב הכי קרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהשקט הזה באמת נובע מכך שאנחנו לא מצפים להרבה (בלי קשר לשאלה אם נקנה או לא נקנה בסוף את המשחק). זה פשוט לא נראה ש MW3 הולך באמת לשנות משהו משמעותי במשחק אלא לשמר בדיוק את אותה נוסחה של המשחקים הקודמים. על בלאק אופס היו הרבה דיונים כי המפתחים באמת הבטיחו לשנות הרבה דברים בצורה ממש רצינית (לא שהם קיימו את הרוב, אבל מילא...). הפעם קשה שלא לראות את MW3 בתור מוד/חבילת מפות ל MW2.

שוב, אני לא בא לאכזב אף אחד ולהגיד שלא שווה לקנות את המשחק, אבל באמת שקשה לי באופן אישי כשחקן להתרגש ממנו כמו שהתרגשתי לקראת המשחקים הקודמים. אני מרגיש שהסדרה די מצתה את עצמה ולא ממש יכולה להפתיע. מבחינת הגיימפליי מדובר בשינויים זניחים, מבחינת הגראפיקה אין שיפור רציני וגם כנראה לא יהיה עד שיצא דור חדש של קונסולות שיקפיצו קצת את המדרגה, וגם מבחינת המראה וההרגשה של המשחק אין שום שינוי מ COD4 - לחימה בתקופה מודרנית, בעיקר באזור אורבני, רוסים מול אמריקאים, אותם נשקים, פרקים (ואפילו אייקונים) וכו'. זה פשוט נראה כמו עשרות משחקים שכבר ראינו בעבר.

זה קצת מזכיר לי את התקופה של תחושת המיצוי של משחקי היריות שמתרחשים במלחמת העולם השניה לפני כמה שנים, כשכבר אי אפשר היה להתרגש ולצפות לשום משחק חדש שרק חוזר על אותה נוסחה שכבר ראינו במיליון משחקים קודמים.

מסכים, אני חושב שהם צריכים לחזור קצת אחורה לתחושת החייל במלחמה במקום להשאר עם תחושת הארנולד שוורצנגר בקומנדו שהייתה במשחקים האחרונים.

יותר לספר סיפור ולהעביר תחושה חזקה מאשר סתם לרצות ילדים קטנים ולא חסר מלחמות לבחור מהם, מלחמת המפרץ הראשונה והשנייה יכולות להיות רקע מצויין לדעתי.

גם במולטיפלייר לא חסר מה לחדש: נשקים מודולארים, שחקן שאשכרה הולך במקום ליסוע על גלגלים מדומים, מצב "סימולציה" עם שימוש ורתע יותר אמיתי בנשקים ושאיבת רעיונות ממשחקים אחרים של כמו RAINBOW SIX (אפשרות לבחור בחליפה משוכפ"צת אך כבדה או בחליפה קלה אך לא ממוגנת וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ימכור כי קוראים לזה קול אוף דיוטי, זאת גם הסיבה שבלאק אופס מכר.

קוד4 יותר דומה למה שתיארתי והוא מכר יפה מאוד.

ואגב קוד4, גם אז הם לקחו את הסדרה למקום חדש,נועז ולא מוכר והעניין הצליח...החוכמה היא לשלב את הטוב הקיים במשחק עם יותר נשמה ויותר חידושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם בסך הכל עברו ללוחמה מודרנית בCOD4

מבחינת משחקיות הוא לא כזה רחוק מ COD2

סביר להניח שהמשחק הבא כבר ישולב במנוע חדש ואז יהיה יותר מקום לשינויים.

עד אז, נסתפק ב MW3

זה לא מדויק. COD 4 הצליח להכניס הרבה אלמנטים חדשים לסדרה, בעיקר Perks ו Killstreaks ששינו לגמרי את המשחקיות.

החכמה היא לדעת איך לשנות דברים ולהוסיף דברים חדשים לגמרי אבל לשמור על הרוח המקורית של המשחק ולא להפוך אותו למשהו אחר.

COD 4 היה שלב אבולוציוני בסדרה, הוא לקח אותה למקום חדש והוסיף בה הרבה אלמנטים חדשים גם במשחקיות וגם במעבר ממלחמת העולם השניה לתקופה המודרנית, אבל שמר על המשחקיות הטהורה של קול אוף דיוטי שהייתה בשני המשחקים הקודמים (בעיקר COD 2).

הבעיה היא שמאז COD 4, גם MW1 גם MW2 גם black ops וגם MW3 לא התקדמו לשום מקום ורק מכרו לנו שוב ושוב את אותו משחק בחבילה חדשה. אפילו מבחינת הגראפיקה השיפור לא כזה עצום (גם COD 4 נראה נפלא היום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שתדע COD4 זה MW1

ולגבי משחקיות, היא לא השתנתה וכל מי ששיחק COD2 לא הרגיש שינוי מהותי

התוספות החדשות לא קשורות למשחקיות, הן תוספות בלבד.

בגדול, התחושה של הנשקים ותנועת השחקן הם המרכיבים העיקריים למשחקיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדויק. COD 4 הצליח להכניס הרבה אלמנטים חדשים לסדרה, בעיקר Perks ו Killstreaks ששינו לגמרי את המשחקיות.

החכמה היא לדעת איך לשנות דברים ולהוסיף דברים חדשים לגמרי אבל לשמור על הרוח המקורית של המשחק ולא להפוך אותו למשהו אחר.

COD 4 היה שלב אבולוציוני בסדרה, הוא לקח אותה למקום חדש והוסיף בה הרבה אלמנטים חדשים גם במשחקיות וגם במעבר ממלחמת העולם השניה לתקופה המודרנית, אבל שמר על המשחקיות הטהורה של קול אוף דיוטי שהייתה בשני המשחקים הקודמים (בעיקר COD 2).

הבעיה היא שמאז COD 4, גם MW1 גם MW2 גם black ops וגם MW3 לא התקדמו לשום מקום ורק מכרו לנו שוב ושוב את אותו משחק בחבילה חדשה. אפילו מבחינת הגראפיקה השיפור לא כזה עצום (גם COD 4 נראה נפלא היום).

CoD 4= Mw1

:|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...