Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 47 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

אנשים פה מגזימים, השינויים שהם עשו והדברים שהם הוסיפו הם הרבה יותר ממוד למשחק, ALTER לא מאפשר רבע מהדברים האלה.

אין ANTI CHIT שיותר טוב מ VAC, ואל תגידו PB, הוא נוראי. הוא לא מזהה יותר צ'יטרים מ VAC, הוא דורש עדכון כל כמה זמן ולא מעדכן את עצמו (התוכנה היחידה מהסוג הזה שלא מעדכנת את עצמה) והדבר הכי גרוע זה ש PB מתנגש עם 90% מהתוכנות שיש היום במחשבים וברוב המקרים יעיף אותך מהשרת אחרי דקה בלי שום סיבה מוצדקת.

בקשר ל Sledgehammer, אפשר לדעת מה הבעיה שלך עם Glen Schofield ושאר האנשים שם? אתה יודע בכלל מי אלה האנשים האלה? ניראה לך שזה איזה מתחילים חסרי ניסיון ויכולת?

Sledgehammer הוקמה על ידי היוצרים של DEAD SPACE ואלה שניהלו את הסטודיו שפיתח את DEAD SPACE, הם עזבו את EA והקימו חברה חדשה בבעלות של . העובדים שלהם הגיעו מ EA, , 2K וחברות אחרות, מדובר באנשים עם הרבה ניסיון ורקורד מאוד מרשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אנשים פה מגזימים, השינויים שהם עשו והדברים שהם הוסיפו הם הרבה יותר ממוד למשחק, ALTER לא מאפשר רבע מהדברים האלה.

אין ANTI CHIT שיותר טוב מ VAC, ואל תגידו PB, הוא נוראי. הוא לא מזהה יותר צ'יטרים מ VAC, הוא דורש עדכון כל כמה זמן ולא מעדכן את עצמו (התוכנה היחידה מהסוג הזה שלא מעדכנת את עצמה) והדבר הכי גרוע זה ש PB מתנגש עם 90% מהתוכנות שיש היום במחשבים וברוב המקרים יעיף אותך מהשרת אחרי דקה בלי שום סיבה מוצדקת.

בקשר ל Sledgehammer, אפשר לדעת מה הבעיה שלך עם Glen Schofield ושאר האנשים שם? אתה יודע בכלל מי אלה האנשים האלה? ניראה לך שזה איזה מתחילים חסרי ניסיון ויכולת?

Sledgehammer הוקמה על ידי היוצרים של DEAD SPACE ואלה שניהלו את הסטודיו שפיתח את DEAD SPACE, הם עזבו את EA והקימו חברה חדשה בבעלות של . העובדים שלהם הגיעו מ EA, , 2K וחברות אחרות, מדובר באנשים עם הרבה ניסיון ורקורד מאוד מרשים.

VAC הוא נוראי מבחינתי כי ראיתי כל כך הרבה צ'יטרים בMW2. אז כן, מנסיון, אני בהחלט יכול לומר שVAC הוא גרוע.

ואני לא מגזים בכלל. אני לא ראיתי בMW3, בMP (לא מדבר בכלל על הSP - יכול להיות שלשם הקדישו יותר עובדה ומשאבים), שינויים מרחיקי לכת שאי אפשר לבצע במודינג, עם כלים נכונים. אתה מוזמן להוכיח שאני טועה ע"י מתן דוגמאות.

לגבי Sledgehammer, אתה צודק שאין לי ידע רב לגבי היכולות שלהם, אבל מאינספור סרטונים שראיתי של Glen Schofield הוא מאוד לא מקצועי ומראה ידע לא מרשים במיוחד על המשחק. תראה את הSurvival Mode Walkthrough שלו (פרסמו פה אם אני לא טועה).

לא יודע לגבי השאר.

בכל מקרה, השורה התחתונה מבחינתי, היא שההזנחה של גרסת הPC גדלה וגדלה והקצאת המשאבים לגרסה זו קטנה וקטנה ורואים זאת בבירור!

גם CoD Elite הוא ביטוי מובהק של מסקנה זו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hardstyler, אתה לא קונה, יפה מאוד, חסכת כסף, חבל שלא תשחק איתנו, אבל אל תנסה להסיט אותנו, להשקיע 60 דולר פעם בשנה בשבילי ובשביל רב האנשים שיקנו את MW3 זה לא נורא כ"כ, כמו שאמרו, Parties של S6 כמו בימים הטובים של MW2, לא יודע אם היית אז, אבל זו באמת הייתה חוויה שרק בשבילה אני מוכן להשקיע 60 דולר, ועוד בנוסף קיבלתי את MW הראשון והאגדי במתנה, ואני כבר לא מדבר על הCoop והסינגל, שאישית אני מת על העלילה וביומיים האחרונים סיימתי את MW1+2 רק בשביל להזכר קצת בפרטים הקטנים ולהיות מוכן לMW3.

אז למה אתה עושה סיפור כזה גדול, כאילו שהזמנו לא מוצלח או דירה במקום סואן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מנסה להסיט אף אחד. סביר מאוד שאני כגיימר אכנע לטבע שלי ואקנה את המשחק.

זה פשוט מחשבות שעוברות לי בראש.

קחו את הדברים של בפרופורציה כמובן. 60 דולר זה רק 60 דולר,

אבל זה לא אומר שאסור לי להיות מאוכזב בתור מעריץ של הfranchise.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרטון הזה לא מראה ש Glen Schofield לא יודע שום דבר על המשחק, הוא מראה שהוא לא יודע לדבר. מזל שזה לא התפקיד שלו :lol:

אתה יכול לבדוק על מה הוא עבד בעבר, יש לו ניסיון פשוט לא מול ומקרופון.

אנשים פה מחפשים, אנשים בכל העולם מחפשים. תפסיקו לחפש בעיות במקומות שאין ותתמקדו בדברים שכן יכולים לעשות בעיות במשחק :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מנסה להסיט אף אחד. סביר מאוד שאני כגיימר אכנע לטבע שלי ואקנה את המשחק.

זה פשוט מחשבות שעוברות לי בראש.

קחו את הדברים של בפרופורציה כמובן. 60 דולר זה רק 60 דולר,

אבל זה לא אומר שאסור לי להיות מאוכזב בתור מעריץ של הfranchise.

אני מאוד אוהב את הגישה שלך, למרות שאני מאוד אוהב את סדרת קוד, אתה מציג את המגרעות בדיוק בפרופורציה הנכונה, ממש כמו חרדי שלא מנסה להסית אותך להאמין באלוהים ... בכל אופן, אני גם מאמין שאתה תיכנע, כי בוא נודה באמת, (אני מדבר רק על אוהבי קוד למיניהם), אין משחק שיתן לך תחושה פיזית בעכבר כשאתה יורה בנשק כמו בקוד, וזהו עובדה, יש מגרעות לא קטנות, אבל חפיף, אם נבכה ככה לא נשחק בכלום בסוף...

יאללה שיגיע כבר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע רגע

אתם רוצים לומר לי שבמשחקי RANKED עוד פעם נהיה תלויים באיזה הוסט בעל יתרון ברור לעין בפינג??

ועוד פעם נראה משחקים שנעצרים באמצע ו looking for host??

עוד פעם נשב בלובי ונמתין שיזרוק אותנו כבשר תותח מול קבוצות מאורגנות??

עוד פעם נאלץ לסבול משחקיות של כל מי שמערכת הP2P זורקת לנו??

חבל.... כנראה אצטרך להוסיף לחתימה שלי גם את IW

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל השאלה מצטמצמת להאם אתה ממחנה "כן MW2 היה כיף.אבל בתכלס דפקו אותנו!" או למחנה "כן דפקו אותנו אבל MW2 היה כיייייייייייייייף!!!!" למרבה הצער אני שייך למחנה השני :xyxthumbs: כל עוד המשחקים כיפים ונותנים תמורה לאגרה אני אשלם. אם MW3 לא יספק את הסחורה..תהיו בטוחים שיהיה MW4 לא לדאוג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...