מתלבט בין 2 לוחות למעבד I5 2500K Gigabyte GA-P67A-UD3-B3 MSI P67A-GD55 (B3) - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין 2 לוחות למעבד I5 2500K Gigabyte GA-P67A-UD3-B3 MSI P67A-GD55 (B3)

DAVIDKI19

Recommended Posts

ערוך בבקשה את כותרת הדיון לכותרת עניינית על-פי חוקי הפורום.

כדי להפוך את הכותרת לעניינית תוסיף לה את שמות הדגמים.

כמו כן, כנראה שזה בגלל העורך הויזואלי, אבל תנסה להקטין את הטקסט לגודל סביר. תודה.

עריכה:

ל-OC שניהם טובים בערך באותה מידה (רק תבדוק בחוברת לוח האם של ה-GD55 אם יש אפשרות להעלות מתח ידנית - צריכה להיות לדעתי אבל אני לא בטוח כרגע בדיוק ואין לי זמן לבדוק) ולא יגבילו אותך במגבלות אוויר. לכן ההחלטה צריכה להיות לפי שאר הדרישות שלך מהלוח (בהנחה שלאחד יש משהו שלשני אין), מחיר, זמינות, אחריות או סתם מה שנראה לך יותר משתלם עבורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לבחור זכרון בתדר 1333/1600 הזול ביותר שאתה מוצא מחברה מוכרת שעובד במתח של עד וכולל 1.5V (את הפרט הזה כמו את שאר הפרטים הטכניים תוכל למצוא במפרט הזכרון).

לתדר ולתזמונים אין שום משמעות בפועל ולכן אין טעם להתעקש ובטח שלא לשלם על יקר יותר.

מהם השימושים במערכת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשחקים 4GB יותר מיספיקו. לגבי עריכת ותמונות זה מאוד תלוי באופן העריכה, איכות חומר הגלם וכו'.

אם אתה עובד עם מערכת קיימת אז תבדוק מהי צריכת הזכרון שלה בעומס (הכוונה לכמות התוכנות הגדולה ביותר במקביל שאיתה אתה עובד בפועל) ולפי זה תדע אם במערכת החדשה 4GB יספיקו.

אם אתה קונה 4GB אתה יכול לקנות פשוט מודול בודד בנפח הזה (לדעתי עדיף), אך גם תצורה של 2x2GB תהיה כמובן בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי קצת באינטרנט והחלטתי לחסוך ולקחת MSI P67A-C45

ממה שהבנתי ההבדל בינו ל55 הוא תמיכה בSLI שאני לא צריך והיה רשום בכמה ביקורות

שהחשמל למעבד מוספק יותר טוב משהו כזה?

אני לא יודע עד כמה זה חשוב בשבילי? אני מתכוון לעשות OC ל 4.4 בערך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח אמור להיות בסדר גמור לדרישות שלך.

לא אמור להגביל אותך במיוחד ב-OC של 4.0-4.5GHz.

רק שהייתי ממליץ לך לבדוק בחוברת לוח האם בפרק של תפריטי ה-UFEI (מה ש- מכנה Click Bios) אם יש אפשרות להעלאת מתחים (שצריכה להיות). אם אין אותה הלוח לא ממש מתאים ל-OC, אך למיטב ידעתי הלוח הזה לא מגביל מהבחינה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[table][tr][td]

[table][tr][td]CPU Vcore[/td][td]0,800 – 1,350 В[/td][td]5 мВ[/td][/tr][tr][td][/td][td]DRAM Voltage[/td][td]1,108 – 2,464 В[/td][td]7 мВ[/td][/tr][tr][td][/td][td]PCH 1.05[/td][td]0,775 – 1,724 В[/td][td]5 мВ[/td][/tr][/table]

זה בסדר?[/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש משנה, אתה כנראה של תצטרך מתח של 1.35V כדי להגיע ל-OC הרצוי לך, ובמקרה שכן, עדיף לרדת ב-OC מאשר לתת למעבד מתח יתר.

אני התכוונתי שתבדוק בתפריטי ה-UEFI אם יש לך שליטה ידנית על המתח. אם את הנתון הזה מצאת שם, אז מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...