המלצות למשחקי XBOX 360 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות למשחקי XBOX 360

MiniMizer

Recommended Posts

עקב מספר מעברי דירה הזנחתי את ה- שלי בחצי השנה האחרונה, והשבוע סוף סוף חיברתי אותו בחזרה והמשכתי לשחק ב-Red Dead Redemption. אני מניח שמאז שהוא יצא, יצאו עוד כמה משחקים ראויים, אבל אני לא כל כך מעודכן במה שקרה בתחום הזה לאחרונה.

מישהו יכול להמליץ לי על משחקים איכותיים שהושקו בזמן האחרון? קראתי ביקורות טובות על ALAN WAKE, מישהו שיחק בו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי alan wake, אני לא אהבתי.

כל המשחק הוא ביער חשוך כשאתה צריך להאיר על אויבים ואז לירות בהם...

זה בעצם כל המשחק (או לפחות רובו כי בשלב מסויים כבר נמאס לי)

בהתחלה הגימיק שאתה מאיר על מפלצות כדי להרוג אותם נחמד

אבל זה אחרי כמה זמן זה נמאס כי אתה בעצם לא עושה כלום חוץ מלהתקדם ביער ולירות באנשים.

אני לא יודע מה כל כך התלהבו מהמשחק הזה...

בקשר למשחקים מומלצים:http://www.gamespot.com/games.html?platform=1029&type=top_rated&mode=top&sort=score&dlx_type=all&date_filter=12&sortdir=asc&official=all

רק תשים לב שמשחקים שרשום עליהם arcade זה משחקים שאפשר להשיג רק בחנות המקוונת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שזה מעלי ^ גם אני לא אהבתי את alan wake יש משחקים טובים כמו:

Crysis 2 - יריות אם אתה לא מכיר קיבל 8.5 בגיימספוט (מגיע לו לפחות 9.5)

Mortal Kombat - נראה לי ככה כותבים (אם שגיאת כתיב זה בכוונה)משחק מכות שאף פעם לא ימאס עלי, יש לך איזה 10 סוגי קרבות שאתה יכול לנסות (2 שלטים,סטורי מוד וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי ב-Crysis 2, הוא חביב אבל ממצה את עצמו די מהר.

מורטל קומבט אכן נראה נחמד, אבל זה כולה משחק מכות - אני מעדיף משחקים עם עלילה מעניינת (כמו סדרת Mass Effect המצוינת)...

מישהו שיחק ב- Reach?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אם אתה אוהב FPS עתידני תנסה אותו אבל לדעתי יש FPSים הרבה יותר טובים.

אם בא לך FPS יש את: (מהטוב ביותר להכי פחות טוב לדעתי)

bulletstorm \ black ops (שניהם טובים מאוד)

medal of honor

singularity

homefront

ואם בא לך אקשן בלי הפסקה תנסה את vanquish - משחק מצויין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Halo reach זה אחד ממשחקי ה FPS הטובים ביותר שיצא לי לשחק בהם, מומלץ בחום. (אם שיחקת ב 3, אם לא זה קצת לא במקום)

Vanquish זה לא ממש FPS, זה over the shoulder, אבל כנראה אחד המשחקים הכיפיים שיצאו בשנים האחרונות.

קצר, אבל שווה כל רגע, מלא בקטעים לא צפויים, מכניקת משחק גאונית.

וכמובן, portal 2

תנסה את Alan wake, אם חשוב לך אפילו קצת הסיפור או איכות ההפקה, במשחק יש משניהם, וברמה גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שיחקתי באף משחק מסדרת , אתה אומר שאין טעם להתחיל עם Reach?

את Alan Wake הזמנתי היום מ-game.co.uk ואני מתלבט בין Bulletstorm ל-Vanquish, שעל שניהם קראתי ביקורות טובות.

אגב, איך Mafia 2? הראשון היה (לדעתי) יצירת מופת, השני לא מאכזב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שיחקתי באף משחק מסדרת , אתה אומר שאין טעם להתחיל עם Reach?

את Alan Wake הזמנתי היום מ-game.co.uk ואני מתלבט בין Bulletstorm ל-Vanquish, שעל שניהם קראתי ביקורות טובות.

אגב, איך Mafia 2? הראשון היה (לדעתי) יצירת מופת, השני לא מאכזב?

Halo אתה יכול לשחק רק ב reach, אבל זה יהיה די מפוספס. מן הסתם רצוי לשחק בכולם לפי הסדר, אבל אם לא, לפחות 3 ואז reach

בקטע של Vanquish נגד Bulletstorm, זו קצת בעיה-

Vanquish פי 5 יותר כיף, לא משעמם לרגע, יש לו המון replay value, יש מצב לא רע ששבוע אחרי שסיימת אותו תרצה לחזור אליו בדרגת קושי גבוהה יותר או בשביל להשיג עוד אצ'יבמנטס.

אבל הסינגל שלו קצר יחסית, ואין מולטיפלייר.

ל Bulletstorm יש מולטיפלייר שזה כבר יתרון ענק, והסינגל שלו ארוך יותר, למרות שפחות טוב לדעתי (בכלליות המשחק פחות טוב)

Mafia2- אם אהבת את הראשון, לא תתאכזב מהשני. מבחינת עלילה/איכות הפקה/התנהלות הדברים, הרמה זהה. ההבדל היחיד הוא שיש הפעם טיפה בזבוז זמן במשחק, חלקים כאלו שרואים שתקעו פנימה רק בשביל שהמשחק יהיה טיפה ארוך יותר. שום דבר רציני, ולא פוגע בחבילה בכלליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...