בעיה עם כרטיס מסך חדש GEFORCE GT 540M - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם כרטיס מסך חדש GEFORCE GT 540M

H3rzoG

Recommended Posts

קניתי מחשב חדש של מארצות הברית לפני כמה ימים ולצערי יש בעיה עם הכרטיס מסך או עם הדרייבירים שלו,

הבעיה מתחלקת ל-2

1. כאשר אני מחבר את המחשב לטלוזיה LCD התמונה נחתכת מעט בכל הצדדים, הבנתי שזה יכולה להיות בעיה עם NR ואמרו לי שניתן לסדר את באמצעות שינוי הגדרות בדרייברים Adjust Desktop size and position אבל האפשרויות היחידות שקיימות הם . Adjust video/audio settings

.2התקנתי את PES 11 החדש כאשר רציתי להעלות את איכות הגרפיקה בsettings לא ניתנה לי האפשרות בטענה שהכרטיס לא מספיק חזק.

חשבתי שזה בעיה בדרייברים, ניסיתי למחוק ולהתקין כמה פעמים, שונים, וזה לא עבד?

יש למישהו עצה מה אני יכול לעשות?? תודה רבה לכל מי שיענה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נשמע שמדובר בבעיה בכרטיס או בדריבר. הורדת את הדריבר האחרון מאתר הבית של ?

ההגדרה שדיברו עליה נמצאת בעמוד הבא בלוח הבקרה של אנוידיה:

214z0h.jpg

אם הגדרות שונות לא יעזרו, אולי הרזולוציה שהגדרת לטלויזיה לא נכונה ? אפשר גם ליצור רזולוציות custom במקרה הגרוע.

לגבי PES2011, תשתמש בכלי הזה "Kitserver" ע"מ, בין היתר, להכריח איכות גראפיקה:

http://www.pespatchs.com/2011/03/pes-2011-kit-server-version-11032-lod.html

(קורה שהמשחק לא מזהה את הכרטיס או את יכולתיו כראוי. בעיה מוכרת ולכן ישנו פתרון צד שלישי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה, פתרתי את החלק של הPES, פתרון פשוט ומטומטם, מסתבר שיש לי על המחשב שני אחד טוב ואחד פחות טוב שעל הלוח אם בכל מקרה, לחיצה על כפתור ימני על האייקון של המשחק נותנת אפשרות לבחור את הכרטיס שאני רוצה שהמשחק יעבוד עליו ברגע שבחרתי את הכרטיס הטוב הבעיה נפטרה

יש למישהו מושג איך אני יכול להפעיל סרט על הכרטיס מסך הטוב? כי זה לא עובד כמו עם המשחקים, תודה

ולגבי החיתוך אין לי את ההגדרות שסימנת לדעתי בגלל שאין לי NR ביציאת HD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...