בעיה בשיתוף תיקיות ב-Windows 7 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בשיתוף תיקיות ב-Windows 7

infer73

Recommended Posts

היום התקנתי לפטופ חדש עם 7 32Bit אצלי בבית.

הלפטופ נמצא באותו Workgroup כמו כל שאר המחשבים בבית והוא מצליח להתחבר לכוננים המשותפים בכל המחשבים האחרים

כמו כן, אני מצליח להשתלט באמצעות הלפטופ הזה על שאר המחשבים בבית (באמצעות remote desktop) וגם מהמחשבים האחרים

אני מצליח להשתלט עליו (שוב, באמצעות remote desktop)

הבעיה היחידה שיש לי זה שמחשבים אחרים לא מצליחים לגשת לכוננים המשותפים על הלפטופ הזה.

הגדרתי את השיתוף בדיוק באותה צורה כמו שמוגדר במחשבים האחרים עד כמה שאני מכיר וגם לפי

מה שחיפשתי בגוגל, וזה עדיין לא עובד.

שוב, כמו שאמרתי, הלפטופ מצליח לגשת לכוננים משותפים של מחשבים אחרים אבל מחשבים אחרים

לא מצליחים לגשת לכוננים המשותפים של הלפטופ...

למישהו יש מושג מה יכול להיות ששכחתי להגדיר/לא הגדרתי כמו שצריך?

אני מצרף כאן סקרינשוט של ההגדרות, כאשר כמו שניתן לראות, לקבוצת המשתמשים Everyone יש הרשאות

מלאות על התיקייה וגם ל-Anonymous יש הרשאות מלאות על התיקייה (שזה בדיוק כמו שמוגדר במחשבים האחרים)

בנוסף, ב-Advanced Sharing Settings אז שלוש השאלות הראשונות הן על "Turn On X" והשאלה שנוגעת להצפנה

היא על "128 Bit" (האפשרות הראשונה) והשאלה "Password Protected Sharing" היא על "Turn Off", ושוב,

כל ההגדרות האלה זהות לחלוטין למחשבים האחרים שניתן לגשת לכוננים המשותפים שלהם...

אז בקצרה, יש לי מחשב שאי אפשר לגשת לכוננים המשותפים שלו (למרות שהוא מחובר לרשת וכל שאר הדברים עובדים)

והוא מוגדר (עד כמה שאני רואה) בדיוק כמו שאר המחשבים (שאליהם כן ניתן לגשת).

למישהו יש רעיון מה הבעיה?

תודה...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

... מה?

היוזר היחיד שיש במחשב הזה זה יוזר בעל הרשאות אדמיניסטרטור ויש לו גם סיסמא.

כמו שאמרתי, עד כמה שאני רואה, המחשב הזה מוגדר בדיוק כמו כל האחרים, אבל הוא היחיד שאני לא מצליח לגשת אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הבעיה נפתרה

הייתי צריך להוסיף הרשאת גישה (תחת לשונית Security) ל-Everyone עבור הכוננים שרציתי לשתף.

מוזר, כי אני לא זוכר שהייתי צריך לעשות את זה במחשבים האחרים שסידרתי, אבל לא משנה, העיקר שזה עובד עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...