הבדל בין GTX580 ל HD 6970 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבדל בין GTX580 ל HD 6970

NeoTrix

Recommended Posts

שלום חברים,

יש לי שאלה.. איזה מהכרטיסים יותר טובים?

בתכלס אני רואה הבדל עצום במחירים.

מצד שני, עם הידע הממוצע פחות או יותר שלי בחומרה, אני רואה שהנתונים שלו יותר גבוהים (אני צודק בכלל?)

אז אני רוצה לברר, בתכלס, איזה מהם יותר חזק?

אני צריך כרטיס בשביל גיימינג, לא למטרות כמו עריכה וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 6970 הוא המתחרה של ה GTX570, לא של ה 580...

ה 6970 עם דרייבר עדכניים מוביל מעט על ה 570 ב 1920, וחזק יותר בצורה ברורה ב 2560, ה 580 חזק יותר בשני הרזולוציות, אם כי לא בהפרש ששווה את התוספת במחיר...

אם אתה מתכנן ללכת על 6970 / 570 / 580, כדאי שתשקול שוב, HD6950 ( רפרנס ) עם מוד קטן הופך ל 6970 לכל דבר, וזה בכמה מאות שקלים פחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

אני פשוט מחפש את הכרטיס הכי טוב מבין השניים, כי פשוט יש לי תקציב שמרשה עוד איכשהו לקנות את ה GTX580,

אני רוצה לנצל את כל התקציב פשוט.

במידה ואבחר בסופו של דבר ב HD 6970, אז ידוע לי שאפשר להגיע לאותם הביצועים מה HD 6950

לכן אקנה את ה HD 6950 במקום, ולחסוך ביותר כסף. רק מה שלא ידוע לי האם עצם העובדה שאקנה את ה HD 6950

ואעשה את עידכון ה הזה שהופך אותו כביכול ל HD 6970, האם זה יהיה יציב ויעבוד בלי תקלות בצורה מובטחת?

כי פה אני פשוט לא לוקח סיכונים לא משנה מה, כל עוד יש לי את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיסים זהים... לא צריך להיות שום בעיה, אני ובערך רוב האנשים שיש להם 6950 פתחו אותו ל 6970, אפילו היכולות של ה 6950 הפתוח לא נופלות משל ה 6970...

GTX580 לא משתלם... לדעתי תוציא אותו מהראש...

באיזה רזולוציה אתה משחק ? מה שאר המפרט שלך כולל ...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המחשב עדיין לא קניתי. אך באתי לכאן לקבל ייעוץ בנוגע לכרטיס המסך שאני מתכנן לקנות.

את המחשב אני אקנה מתישהו בחודש הזה.. בגלל זה.

בכ"א, אני משחק ברזולוציה 1680x1050, זו הרזולוציה המקסימלית של המסך שלי (DELL 2209WA).

המחשב שתכלס אני מתכנן לקנות זה

cue-73yiuh33f7.png

אין כאן מארז כי את המארז אני קונה מחנות אחרת.

ואין כרטיס מסך, כי רק רוצה להראות את המפרט בלי הכ.מ.

ובעניין של לעשות של 2 כרטיסים של HD 6950, זה כבר תכלס נראה לי מיותר לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא SLI אלה CFX (אצל קורים לזה CFX)

בשביל רזולוציה כזאת יספיק לך כרטיס אפילו חלש מ HD6950 (הרבה יותר חלש) ככה שאחד כזה יספיק לך (גם בלי לפתוח אותו

מיותר לגמרה 580GTX לרזולוציה הזות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמור את הכסף לשדרוג עתידי, אין שום סיבה בעולם לקנות כרטיס כמו 580 / 6970 לרזולוציה הזאת... קנה לעצמך איזה HD6850 / GTX460 1GB, אתה לא תרגיש שום הבדל בביצועים בניהם לכרטיס חזק יותר...

שלא תתבלבל, גם אני תמיד קונה OVERKILL, אבל לא אייעץ לאחרים לעשות את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, אז זהו ש... זה העניין, אני לא מעוניין בשום שדרוג עתידי או לא בזמן הקרוב לפחות.

אני מעוניין עכשיו לקנות מחשב חדש וחזק, שלא אגע בו לשנתיים-שלוש.

כי להגיד את האמת, לי לא איכפת משידרוגים טכנולוגיים כאלה ואחרים. שיצא מצדי כרטיסי מסך DX15 אבל זה לא כ"כ מעניין אותי

עד לאותו רגע שאחליט שזהו זה... אני מחליף את כל המערכת. תחשוב, בעוד שנתיים-שלוש, לוחות של 6 ליבות אם לא יותר

כבר יציפו את השוק ויהיו רק כאלה (כמובן שבעוד שנתיים-שלוש יהיה כבר יותר מ 6 ליבות באותו מחיר של i7 2600K של ימינו למשל)

ועדיף יהיה לי כבר לקנות מחשב חדש לגמרי, כי שדרוג ידרוש החלפה של לוח-אם, ספק כח (די בטוח) ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HD6950 הוא מעל הפופיק גם ל FHD :smile1: הרבה מעל .... אני מדבר איתך על 120FPS במשחקים רציניים .... שזה פי 2 יותר ממה שהמסך מראה וזה על רזולוציה יותר גבוהה משלך ולא בקצת

תעשה את החשבון לבד כמה זמן זה יחזיק לך שלא נדבר על זה שאם יציאת הדור הבא של הכרטיסים המחירים של HD69XX יפלו משמעותית ותוכל להסיג אותם במחירי ריצפה כמו 700 שקל כיום ה HD5870 שהוא כרטיס מאוד חזק

ככה שתוכל להוסיף עוד כרטיס בכולם כסף ולהכפיל את הביצועים (אני לא מאמין שיהיה בעוד חצי שנה כרטיס בודד שיעבור שני HD 6950 בתוספת מחיר של 700 +-) זה שידרוג משתלם (לדעתי)

זה אם אתה מתכנן לא למהר לשדרג .... אם לא הכפת לך להחליף כרטיס כול שנתיים +- אז HD6850 יהיה מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HD6850 לא נראה לי,

השיקולים שלי יותר נוטים בין ה GTX570 ל HD6950.

אגיד לכם את האמת? אני פשוט לא חובב כה גדול של ATI, גם ידוע לי שעד היום מערכת הדרייברים של ATI

היא לא כמו מערכת הדרייברים של .. עדיין פה ושם יש בעיות, אולי הפעם מינוריות ולא כמו פעם מי שזוכר,

זה גורם לי להסס המון בנושא. אני פשוט הפעם רוצה ללכת על בטוח, שלא יהיו לי בעיות וכו'.

יכול להיות שפשוט אלך על ה GTX570.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרייברים של לא פחות טובים משל NV היום...

GTX570 כרטיס מצויין וכמובן שאי אפשר להתחרט בקניה של אחד כזה, פשוט ה 6950 יתן אותם ביצועים ( אחרי המוד ) ויעלה פחות... מה שממיילה הביצועים ( גם ללא פתיחה ) יהיו הרבה מעל מה שאתה צריך לרזולוציה שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...