התחדשתי ב-ATH-M50, איזה כרטיס קול מומלץ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחדשתי ב-ATH-M50, איזה כרטיס קול מומלץ?

fakeman

Recommended Posts

ערב טוב

התחדשתי באוזניות הנ"ל, איזה כרטיס קול מומלץ?

חשוב לציין שאני לא משתמש במגבר אוזניות.

חשבתי על xonar D2 או D1 מה עדיף? האם אוזניות ברמה הזאת בכלל ינצלו כרטיס כמו xonar D2? הוא שווה את התוספת מה-D1?

כמו כן חשוב לי שכרטיס הקול ישפר גם את את איכות ההקלטה מהמחשב, האם ה-D2\D1 אכן יעשו זאת?(בקרוב אקנה SM58)

חשוב לציין שאני לא משתמש במערכת 7.1 אלא ב-2.1 שגם לא בטוח שאני אחבר לכרטיס כי הם כוללים DAC פנימי. האם לא עדיף שאקנה כרטיס סטראו?

תודה מראש

תמונה: http://www .siz .co .il/my/wnoywz4jmlw2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו לא כרטיסים שמתאימים במיוחד להקלטות ישירות ממיקרופון מקצועי. אין להם ממש קדם-מגבר למיקרופון.

אם אין לך כבר מיקסר או כל קדם-מגבר אחר למיקרופון אז אתה מחפש יותר משהו בסגנון הזה. זה תקף במיוחד אם גם תרצה להוסיף בעתיד מיקרופון קונדנסר למערכת שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fungiman תודה על העזרה!

חשוב לציין שהמטרה העיקרית היא לא המיקרפון אלא האוזניות.

חשבתי שהיות והכרטיס קול המדובר הוא 7.1 דבר שאני כלל לא צריך, אולי ניתן למצוא כרטיס קול ברמתו שהוא סטיראו, עם יציאה לאוזניות ברמה של ה-D2 ועל הדרך שתהייה גם יציאה איכותית למיקרופון.

האם המוצר שהמלצת עליו בקישור ברמה של ה-D2\D1 מבחינת היציאה לאוזניות?

האם יש משהו מומלץ יותר מה-D1\D2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה. אבל הוא קצת יקר מדי(עולה יותר מהאוזניות) ואני לא בטוח שהוא שווה את זה.(לאוזניות שלי לא דרושה הגברה אלא רק מקור טוב יותר לפי מה שהבנתי עקב ההתנגדות הנמוכה: 38ohms.

אין כרטיס קול שיכול לענות על הצרכים?(יציאת איכותית-אין צורך שתהייה מוגברת, יציאת מיקרופון איכותית, וזהו בלי פיצ'רים לא שימושיים שיוסיפו למחיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר שוב פעם - כניסת מיקרופון איכותית זה בתנאי שיש לך קדם מגבר למיקרופון או שהכרטיס כולל קדם מגבר בעצמו.

ל-E-MU 0404 (גרסת USB) שהזכרתי פה יש כניסת מיקרופון טובה וגם איכות סאונד טובה בהאזנה עם - מחיר יד שניה 600-700 ש"ח (אולי אפשר גם בפחות).

ל-Line6 UX2 יש גם כניסת מיקרופון טובה וכניסה טובה לגיטרה. יצא לי להאזין לו עם , הסאונד לא רע בכלל, לא יודע להשוות ל-0404. המחיר 600-700 יד שניה, 950 לחדש.

יש עוד אפשרויות, אלו שתיים שאני מכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fungiman תודה על ההמלצות, אני אשקול אותם.

אגב איך ה-emu 1212m? אני יודע שאני עדיין אצטרך לרכוש קדם מגבר.. אבל איך הוא מבחינת חיבור לאוזניות ללא מגבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאין כאן מישהו שיודע לענות לך. אתה מוזמן לנסות בפורומים אחרים בארץ (כגון HT) או בחו"ל. חיפוש זריז בגוגל גם יכול לעזור. רק שים לב שחלק גדול גם משתמשים במגבר, משהו שאין לך ומאוד משפיע על התוצאה הסופית.

אופציה נוספת היא ה-@ESI JULI

אבל אם חשוב לך גם להקליט ואתה על תקציב צפוף ולא רוצה להסתבך, אני עדיין ממליץ לך על פתרון בסגנון ה-0404USB ששם לך את הכל בקופסא אחת קטנה וגם מאפשר לך במקרה הצורך לחבר למחשב או לקחת איתך לחברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...