ביקורת - מגן לאייפון 4 של חברת Incipio דגם Feather - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת - מגן לאייפון 4 של חברת Incipio דגם Feather

Tarnum

Recommended Posts

מפרט:

• צבע – שחור
  • תאימות – iPhone 4
  • עובי – פחות מאחד מ"מ
  • חומר – פלסטיק מט קשיח, גמיש

בתוך האריזה:

• חיפוי Incipio feather
  • 2 מגני מסך
  • מטלית קטנה
  • כרטיס פלסטיק להדבקה של מגני המסך

p1000160b.jpg

יתרונות:

• קליל, דקיק לא מרגישים אותו בכיס

• שומר על צורתו הכללית של האייפון

• נעים למגע

• מצוין נגד שריטות

• מגיע עם 2 מגני מסך איכותיים

חסרונות:

• המגן לא מכסה את המסך

• לא הייתי סומך עליו בהגנה נגד נפילות

• מחיר מעט יקר

השורה התחתונה:

מגן מצוין למי שרוצה לשמור על הפרופורציה של הטלפון ומחפש מגן שיהיה יפה ונוח בכיס. מי שמחפש כיסוי להגנה אמתית על הנייד שלו שיחפש משהו אחר, הIncipio הוא להגנה נגד שריטות.

ביקורת:

המוצר הנבדק הוא מגן לאייפון 4 של חברת incipio, החברה המתמחה בייצור מגנים, כיסויים ונרתיקים למגוון מוצרים ניידים. המגן הנ"ל הוא מדגם Feather שמתאים לאייפון 4 כמו כן הדגם זמין בארץ גם לאייפון 3, אייפוד טאצ' 4 ולסמסונג ולכן ביקורת זו גם רלוונטית לגבם.

את המגן קניתי לפני כמה חודשים וכמו שציינתי כבר מקודם הוא מצוין נגד שריטות (לא יצא לי להפיל את האייפון עדיין!!! טפו.. טפו.. אבל לא נראה שהוא היה עומד בנפילה רצינית), נוח מאוד בכיס (מרגיש כאילו האייפון לא מכוסה בכלל). התחושה הכללית היא לא חלקה או מחוספסת והיא דיי נעימה למגע. יתרון גדול במגן הזה שהוא מגיע עם 2 מגניי מסך (לא מט) והם עושים עבודה מצוינת, אני עם שלי כמה חודשים ואין עליו שום שריטה ולא נראה שאני הולך להחליף אותו בזמן הקרוב.

אני מאוד ממליץ על המגן הזה למי שיודע לשמור על הטלפון שלו ולא נוהג להפיל אותו ורוצה לשמור על המראה הסקסי והרזה של הטלפון שלו.

p1000157k.jpg

מחיר:

139 ₪ - את שלי קניתי בBUG ולפי מה שבדקתי בזאפ הם הכי זולים. ניתן גם למצוא את המגן הזה לאייפון 3gs ולאייפוד טאצ' 4 ב79 ₪.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...