כדאי להחליף I5 750 לI5 2500K +צריך המלצה ללוח 1155 P67 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי להחליף I5 750 לI5 2500K +צריך המלצה ללוח 1155 P67

DAVIDKI19

Recommended Posts

יש לי את המעבד הנ"ל עם לוח P7P55D LE

קירור זלמן 7700ALCU כשקניתי אותו ניסיתי לעשות OC למעבד והבנתי שהקירור הזה לא בשביל זה....

עכשיו יש לי הזדמנות למחור לחבר את כל הסט הזה. ולקנות I5 2500K עם לוח מתאים?

כדאי? המחשב בעיקר למשחקים....אבל אני עורך מדי פעם ווידאו.. הכרטיס מסך שלי כרגע GTX 275 בקיץ אני אחליף אותו ח GTX 570...

איזו לוח כדאי ???

Gigabyte GA-P67A-UD3

MSI P67A-GD53

Gigabyte GA-P67A-UD3P

ASRock P67 Extreme4

Asus P8P67

MSI P67A-GD55

ASRock P67 Extreme6

Asus P8P67 Pro

MSI P67A-GD65

מבין כל אלה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה אמיתית לשרד מהפלטפורמה שלך. לא תחוש בשום הבדל מהותי.

ה-2500K אוברקלוקר יותר טוב, אך שוב, אלא אם כן ה-OC נעשה לשם תחביב, אין בו ממש צורך עבור יישומים בעולם האמיתי.

אם אתה בכל זאת מעוניין, תפרט על הדרישות שלך מהלוח ומה התקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת אין לי ממש דרישות מהלוח....

תמיכה ב SLI/CROSS אם זה יעלה הרבה כסף לא צריך כי אני חושב שאני אסתדר עם כרטיס 1....

OC בהתחלה אני לא יעשה אבל עוד חצי שנה שנה יש מצב....

USB 3 אני לא ממב מבין צריך את זה או לא? יש תמיכה לאחור? כלומר בUSB2?

הכי חשוב זה אמינות ושלא יהיו לי בעיות בנוגע לדרייברים.... יש העדפה לASUS ג'יגהבייט וMSI

שמעתי ש P67A-GD65 (B3) s1155 ATX טוב?

אGigabyte GA-P67A-UD3P-B3 s1155 ATX

וAsus P8P67 PRO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי מערך מרובה כרטיסים גרפיים הוא בכלל מיותר, אבל בכל לוחות P67 תמצא שני חריצי PCIex16 בחלק מהלוחות בתצורת x4 x4 ובאחרים x8 x8

כך שבכל מקרה לא תהיה לך בעיה ליצור מערך כזה בעתיד. אולם תמיכה ב-SLI לא בטוח שיש בכל הלוחות.

USB 3.0 תקבל בכל מקרה. ראשית, יש תמיכה לאחור, שנית יש מספיק חיבורי USB 2.0 בלוח.

לדעתי השדרוג הזה בכלל מיותר. תמשיך עם המערכת שלך ובבוא היום או שתבצע לה OC או שתחליף אותה. לשדרג מ-I5-750 ל- i5-2500K לשימושים שתארת זה די לא משתלם. זה קצת כמו לשלם על מערכת חדשה ועדיין פחות או יותר לעמוד במקום.

בכל מקרה, כל אחד מהלוחות האלה יהיה טוב. תבחר בזול ביותר שעונה על כל הדרישות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף הוא הזול ביותר שמכיל את כל מה שאתה צריך.

Gigabyte GA-P67A-UD3-B3 הוא לוח משתלם למדי.

ASRock Extreme 4 הוא לוח משתלם מאוד ודי עשיר בתכונות, כולל תמיכה בשני חריצי PCIex16 בתצורת x8 x8.

אם אין צורך בשני חריצי PCIex16 אז P67 Pro3 יהיה בחירה טובה.

בלוחות של אין לך ממש צורך לפי הדרישות שפרטת כי אתה יכול לקבל אותו דבר (כולל תמיכה במערך מרובה כרטיסים אפשרי עתידי) בלוחות זולים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שווה את התוספת,

שווה לשקול את הלוח GD53 של אם יש תכנון על / CF לוח לא רע ולא יקר במיוחד.

אם כי כדאי בכלל לחשוב מחדש ולשקול ברצינות את שווי השדרוג הזה. About:blank צודק, בהתחשב בזה שמי שקונה ממך את הציוד הקיים לא מפגר, אתה לא תקבל עליו סכום מפוצץ מה שאומר שתצטרך להוסיף די הרבה כסף - וכאמור התועלת פה לא תהיה גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת שאלה מאוד סובייקטיבית. אני באופן אישי חשוב שהתשובה היא לא כי שתי המערכות מאוד דומות וזה סתם להוציא כסף שלא יניב תמורה.

מצד שני, כל אחד עם האמצעים והשיקולים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שווה את התוספת,

שווה לשקול את הלוח GD53 של MSI אם יש תכנון על SLI / CF לוח לא רע ולא יקר במיוחד.

אם כי כדאי בכלל לחשוב מחדש ולשקול ברצינות את שווי השדרוג הזה. About:blank צודק, בהתחשב בזה שמי שקונה ממך את הציוד הקיים לא מפגר, אתה לא תקבל עליו סכום מפוצץ מה שאומר שתצטרך להוסיף די הרבה כסף - וכאמור התועלת פה לא תהיה גבוהה.

Asus P8P67 (s1155, P67, PCI-Ex16)

לא עדיף על הMSI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקפיץ בבקשה הודעות, השתמש בכפתור עריכה כדי להוסיף מידע להודעה האחרונה שלך.

בפלטפורמת SB ה-OC נעשה באמצעות העלאת מכפלת המעבד והוספת מתח עד להגעה ליציבות. משמעות הדבר היא שה-OC אינו מוגבל עוד על-ידי הזכרון ולוח האם (למעט על-ידי מערכת החשמל של הלוח). קנה את הזכרון בתדר 1333/1600 הזול ביותר שאתה מוצא שעובד במתח של עד וכולל 1.5V.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...