כרטיס מסך {מחשב נתקע אחרי התקנת כרטיס מסך} - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך {מחשב נתקע אחרי התקנת כרטיס מסך}

giliboy

Recommended Posts

כי עבדו עליו זה בעצם חבילת פיסטוקים.

וכולם יודעים שרק שגרעינים שחורים מתאימים ל יציאת AGP.

באמת,

יש אנשים שפשוט צריך להסביר להם הכל...

(רטינות ברקע)

מה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הוא לא הסיר את התקנת הכרטיס מסך הקודם של כמו שצריך ועכשיו ה WINDOWDS יצא............... לפנסיה.

אן לי כבר כח למיקרים כאלו הוא עוד אולי יכול להציל את המצב אים הוא יסיר את הדרייברים של ה גי פורס ב SAFE MODE יעשה איתחול יחזיר את הכרטיס הישן המחשב יזהה אותו מחדש יעשה עוד פעם איתחול ואז

יסיר אותו ממנהל ההתקנים ואת הדרייברים שלו יכבה את המחשב ויתקין את הגי פורס יבחר לו דריבוורים של VGA יעשה איתחול נוסף ואז יתקין את

הדריוורים של הגיפורס יעשה איתחול ולקינוח ינקה את הרגסטקי עים תוכנה כמו ה REGCLEAN שבאמת עובדת ולא הורסת....

ואיחוי רציני לדיסק הקשיח שבטח התפצל מאוד....... מהתהליך.

תסבירו לו אנשים לי נימאס.........

דן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה המעצבנת ש-DAN מדבר עליה קורית בחלונות 9X בדרך כלל. אקס פי למשל יכול לשרוד גם החלפה של רכיבים מרכזיים במחשב (לוח אם שהחלפתי פעם הותקן ב- בלי בעיות והמערכת לא נתקעה ולא קרסה).

בכל מקרה עדיף לעשות UNINSTALL להתקנה של אם מחליפים חומרה במחשב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הוא לא הסיר את התקנת הכרטיס מסך הקודם של כמו שצריך ועכשיו ה WINDOWDS יצא............... לפנסיה.

אן לי כבר כח למיקרים כאלו הוא עוד אולי יכול להציל את המצב אים הוא יסיר את הדרייברים של ה גי פורס ב SAFE MODE יעשה איתחול יחזיר את הכרטיס הישן המחשב יזהה אותו מחדש יעשה עוד פעם איתחול ואז

יסיר אותו ממנהל ההתקנים ואת הדרייברים שלו יכבה את המחשב ויתקין את הגי פורס יבחר לו דריבוורים של VGA יעשה איתחול נוסף ואז יתקין את

הדריוורים של הגיפורס יעשה איתחול ולקינוח ינקה את הרגסטקי עים תוכנה כמו ה REGCLEAN שבאמת עובדת ולא הורסת....

ואיחוי רציני לדיסק הקשיח שבטח התפצל מאוד....... מהתהליך.

תסבירו לו אנשים לי נימאס.........

דן

אז ככה דן לפני שאתה מגיע למסקנות תשאל קודם כל.....

הוא שם את הכרטיס מסך על STANDARD VGA שזה לא תוקע את המחשב ועם הכרטיס הקודם שלא זה עובד מצוין 16 צבעים נפלאים

אבל עם הגיפורס זה נתקע!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בעיית אינטגרציה של הכרטיסס הספציפי עים לוח האם הספציפי (יש כאלה דברים כמו ATI רדאון 7200 עים צפסט KT133A )

תעשה חיפוש ברשת או תחליף לדגם אחר.....

דן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...