יש דרך לוודא שסלולרי אנדרואיד מחנות ישראלית לא עבר התעללות תוכנתית? - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש דרך לוודא שסלולרי אנדרואיד מחנות ישראלית לא עבר התעללות תוכנתית?

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קח בחשבון שהusb במחשב מטעין נורא לאט (סביב ה200-300ma לדקה) לעומת המטען שמוציא סביב ה (800-900) בתחילת הטעינה

אממ.. מוציא בהגדרה 500ma, למיטב ידיעתי.

בכל מקרה מה הלחץ? תוך 3 שעות וסוללה ריקה לחלוטין מתמלאת לגמרי. לצורך חיבור שוטף ביום יום זה מעל ומעבר.

אשמח אם תרשום חוות דעת על המכשיר, אתה מרוצה?, הוא עובד טוב?, אין בעיות עם ה WIFI? אין חלקים רופפים והמכסה של הסוללה מרעיש?

איך השירות ב ELINE?

אני מרוצה מאוד, אין שום בעיות. גם לא הבעיות wifi באחיזות שונות ומשונות שדיברו עליהן בכל מיני מקומות, וניסיתי...

למה שהמכסה ירעיש? :nixweiss:

בכל מקרה, תקרא ביקורות ברשת. מה אתה צריך אותי בשביל להחליט אם הוא טוב לך או לא...

זה לא מכשיר לכל אחד, מבחינת חומרה הוא שייך לדור שכבר בדיוק עכשיו מסיים את תפקידו. לא היו צרכים ספציפיים שרק הוא ענה עליהם.

אין לי חוות דעת על השירות של eline מהסיבה הפשוטה שכל מה שעשיתי היה להגיע אליהם, לתת כרטיס אשראי ולקחת קופסה עם טלפון.

יאמר "לזכותם" שהם השאירו את המכשיר עם כרטיס הזיכרון שמגיע איתו, 8 ג'יגה. חנויות אחרות לא התביישו פשוט לגנוב אותו ולהציע אותו בתשלום נוסף. אבל זאת בעיקר תעודת עניות לשאר החנויות, לא הייתי קורא לזה ממש "שירות מעל ומעבר" על זה שהם "הואילו בטובם" לא לגנוב לי חלקים מתוך המכשיר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לתת חוות דעת על גלישה ב60 KB\s? עד כמה זה מציק?

יש לי סיכוי לשכנע את לעבור מחבילת חצי ג'יגה בלי הגבלת מהירות לבלי הגבלת תוכן ועם הגבלת מהירות? יש למישהו שיטות טובות :silly: ?

המקום היחיד שזה יחסית מפריע הוא בסטרימינג, כמו , אבל אם מחכים כמה שניות שהסרטון יטען, אז אין בעיה.

יש לי חשבונית שמנה בסלקום, ואני ללא התחייבות, לא היה כלכך קשה "לשכנע" אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר כל זה מסתכם "במה נוח לך?" לי אישית רוב הדברים שאתה מעדיף ממש לא נוחים כמו הטענה מ יו אס בי.. או מwifi או יותר גרוע דרך המחשב? :screwy: אבל אם זה מה שנוח לך אני בטוח שאתה יודע מה עדיף לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראת את הביקורות? אני כן...

בכל מקרה, נחכה ונראה :)

המכשיר שלי מוגדר עם Wi-Fi פעיל (מחובר לראוטר בבית), BT פעיל (מחובר לאוזניה), וכמובן Mobile Network פעיל. ה- כבוי.

יש לו סינכרון מלא מול (גם ג'ימייל וגם calendar), וסינכרון מלא (גם אנשי קשר וגם עדכונים) מול .

עם רשימת אנשי קשר של איזה 2,000 איש.

אני משתמש בו בעיקר ל-SMSים / / אימייל. מעט שיחות, אולי חצי שעה - שעה ביום.

ניתקתי אותו מההטענה היום ב-11 בבוקר. נראה מה יהיה.

אגב, בחרתי אותו כי הוא בין המכשירים היחידים שהגיע בגודל נורמלי (בגודל של האייפון 4), ומחברה מכובדת (לא רוצה וגם אם הם היו מוציאים בסוף את הגלאקסי אס 2 מיני שלהם, לא בטוח שהייתי רוצה להיתקע איתו).

בינתיים ה-Sense UI מוכיח את עצמו כמגניב רצח.

תאמין לי שאלו בדיוק הסיבות שגם אני רציתי אותו. ומש לא משהוא של .

אבל בסוף ויתרתי והלכתי על האייפון (שיקולים כלכליים)....

איך המכשיר עצמו (ותנסה להיות אובייקטיבי ) :) חחחח... נוח? מהיר? מרגיש יוקרתי ביד ?

המסך אני הבנתי שהוא מעולה אבל לא בשמש...

ויש גם בעיה מוזרה שקראתי על האנטנה שנמצאת למעלה במכשיר, אם אתה מחזיק שם אז הקליטה נעלמת....אמיתי?

והמצלמה, איך היא?

אגב המחיר פשוט פצצה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי חוות דעת על השירות של eline מהסיבה הפשוטה שכל מה שעשיתי היה להגיע אליהם, לתת כרטיס אשראי ולקחת קופסה עם טלפון.

יאמר "לזכותם" שהם השאירו את המכשיר עם כרטיס הזיכרון שמגיע איתו, 8 ג'יגה. חנויות אחרות לא התביישו פשוט לגנוב אותו ולהציע אותו בתשלום נוסף. אבל זאת בעיקר תעודת עניות לשאר החנויות, לא הייתי קורא לזה ממש "שירות מעל ומעבר" על זה שהם "הואילו בטובם" לא לגנוב לי חלקים מתוך המכשיר..

פשוט חבל שיש לקוחות שאוכלים את התרגילי גניבה ואז מכירה בנפרד האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קנית כבר אז מה אכפת לך איך המכשיר? המכשיר טוב. אין לו חסרונות מבחינתי (ומה שאתה מדבר עליו לגבי האחיזה לא קשור בכל מקרה לקליטה, אלא ל-wifi. וגם בו לא נתקלתי בכלל).

לביקורות מעמיקות יותר, יש . לא חסרות ביקורות עליו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קנית כבר אז מה אכפת לך איך המכשיר? המכשיר טוב. אין לו חסרונות מבחינתי (ומה שאתה מדבר עליו לגבי האחיזה לא קשור בכל מקרה לקליטה, אלא ל-wifi. וגם בו לא נתקלתי בכלל).

לביקורות מעמיקות יותר, יש . לא חסרות ביקורות עליו..

בכל זאת מעניין לדעת.

ביקורות יש בשפע, אבל לא מאנשים שקנו אותו לשימוש פרטי.

לא בא לך לפרט....מקבל =]

תהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לכן בית לא בית, זה קשור לכן חשמל לא חשמל.

חוץ מזה שבינתיים זה בדיוק מה שאני עושה, ברוב המקרים. ואם אני בבית ובלי חיבור למטען, אז אני גם לפעמים מכבה את ה-mobile network. פשוט כי אני נמצא ליד המחשב, אז אני לא צריך שגם הטלפון יעדכן אותי (יציק לי) על כל אימייל/הודעה שמתקבלת.. אני רואה הכל בעצמי, במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה באיחור של כמה עמודים בנושא אבל, קניתי לפני קרוב לשנה מהחנות קינג פון בת"א מכשיר 5530 (סמארטפון לעניים) השירות היה בסדר גמור, אין שום תלונות וגם המחיר תאם את הכתוב באתר, ככה שמנסיון שלי אין מה לחשוש לגבי המחיר. לא מדובר בקאץ' או משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...