יש דרך לוודא שסלולרי אנדרואיד מחנות ישראלית לא עבר התעללות תוכנתית? - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש דרך לוודא שסלולרי אנדרואיד מחנות ישראלית לא עבר התעללות תוכנתית?

Milford Cubicle

Recommended Posts

אני מניח שעם תוכנת פרופילים כלשהי ניתן לתזמן שהwifi ידלק כל שעה לדקה ויחזור למצב שינה אחרי זה.

אממ ... עבודה לפי פרופילים עם שליטה דיי מוחלטת:

https://market.android.com/details?id=com.twofortyfouram.locale&feature=search_result

https://market.android.com/details?id=net.sbsh.phoneweaver&feature=search_result

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אם איזושהי תוכנה תחליט שהיא רוצה להתעדכן, זאת פונקציה של מי שכתב אותה אם יש לה הרשאות גישה לשינוי מצב של רכיב הwifi, והרוב המוחלט של האפליקציות, מגדירים את הנושא אך ורק לגישה לאינטרנט ולא לגישה חומרתית, אותה תוכנה לא תמיד יעיר לך את הwifi פיזית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב אני שואל - למה לא לעבוד עם ה3G ודי? כל עוד אתה לא חורש את המכשיר בYOUTUBE וכדו' אתה לא תתקרב למגבלה, זה יחסוך לך בסוללה ויאפשר לך להיות מחובר תמידית. PUSHMAIL זה אחד הדברים הנוחים שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, כי אני עוד לא יודע כמה תעבורה זה באמת צורך, ולא בא לי להגיע לאמצע החודש ולהיתקע.

כרגע תוך יומיים כבר העברתי כמעט 300 מגה (לפי איזושהי אפליקציית network monitor שהתקנתי) , אבל אני עושה ביומיים האלה הרבה מאוד הגדרות וכל מיני import/export מגוגל ומפייסבוק כמה פעמים מחדש (אני עושה שם קצת סדר..) שצורכים הרבה תעבורה, אז אני לא יודע אם זה באמת רלוונטי לשימוש השוטף. אם בעתיד אני אראה שבשימוש רגיל זה באמת לא צורך יותר מידי (סביר להניח), אז אני אסגור את ה-wifi גם אם אני אהיה בבית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתהיה לך נקודה להשוואה - אני תקוע עם חבילת 120 מ"ב שכבלו לי למכשיר שקניתי ואף פעם לא עברתי את המגבלה (את ההתקנות וההגדרות הראשוניות עשיתי מחובר לWIFI). השימושים הם כל העדכונים בזמן אמת (PUSHMAIL,RSS, מסנג'ר, וכו') ללא גלישה. קשה לי להאמין שתגלוש יותר מ2 גיגה בחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואז פתאום אתה מתחיל להשתמש בשיחות בסקייפ, ואז אתה מתחיל לקרא חדשות, ואז אתה מחליט שאיזה נחמד זה להתחבר הבייתה ולראות מה קורה במערכת, ופתאום אתה גם מתחיל לפעמים לשמוע streaming ברדיו, ואז אתה מגלה שהחבילה שאליה התרגלת במשך כשנה של 100 מגה היא חלקיק ממה שצרכת בחודש האחרון. זה מה שקרה לי, והגעתי לניצול של 2.3 גיגה תוך חודש אחד.

הרגלי שימוש משתנים לחלוטין ברגע שאתה מודע ש"אין" לך מגבלת נפח.

בזמנו היה לי 80 גיגה במחשב כשלרוב המוחלט היה בין 8.4 ל20 גיגה בתוך המחשב, וחשבתי לעצמי, ואי, כל כך הרבה מקום, לא חושב שאני איי פעם אצטרך עוד מקום.

ספר את זה עכשיו לשלושת ההרד דיסקים של 2 טרהבייט שתקועים לי במחשב...

לדברים טובים מתרגלים מהר.

הבעיה היחידה בדאטה היא הצריכה של הסוללה, וזאת בעיה בעייתית מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש,

האם נתקלת במקרה:

BEWARE OF HTC DESIRE S. When gripped in the upper part it loses wifi signal. It is specially annoying when you hold it in portrait mode, for example when you are watching Youtube videos, if not switched to 3G. It is called "Grip of Death". More infomation at http://bit.ly/HDS-GOD . I have just received it and could see it for myself. It is not fixed by using a protective cover (at least the Barely There). Too late for me. I hope it is not so late for you.

במידה ולא, האם תוכל לבדוק אם זה אכן קורה?

תודה מראש,

גל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי על ה-grip of death הזה בביקורת של gsmarena.

אני לא נתקלתי בשום תופעה כזאת, ואפילו ניסיתי בכוונה להגיע אליה (תפסתי את המכשיר מכל כיוון אפשרי וניסיתי לחסום אותו לגמרי עם שתי ידיים. לא קרה כלום.

מצד שני, המקסימום שבדקתי עם המכשיר שלי היה במרחק של בערך 5 מטר מהראוטר.. זה היה בלילה מהמיטה, בזמן שהראוטר נמצא מחוץ לחדר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם חבילה של 5GB, מעולם לא ניצלתי יותר מ50% ממנה

בד"כ זה יותר קרוב ל20%

הסיבה היחידה להתחבר לWIFI מבחינתי היא המהירות

יאפ, אני עם חבילה של 10GB ומעולם לדעתי לא עברתי 3GB גם בשימושים קיצוניים של ושאר דברים... גם מהירות היא לא פאקטור כל כך כי למשל בפלאפון האייפון מוריד במהירויות מדהימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש ללא הגבלה, המכשיר לעיתים מחובר ללפטופ ועדיין אני לא עובר את ה- 5GB בחודש. לכל מי שיש ממליץ בחום ללחוץ עליהם שיעבירו אתכם למסלול ללא הגבלה, ואז אין יותר "דאגות" בנושא.

מהירות החבילה שלי היא 0.5M (שוקל לעלות ל- 1M) המהירות אצלי היא בפועל 470-500kbps הורדה ו- 700-1500kbps העלאה (לרוב זה באמצע).

mwfmmv.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...