יש דרך לוודא שסלולרי אנדרואיד מחנות ישראלית לא עבר התעללות תוכנתית? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש דרך לוודא שסלולרי אנדרואיד מחנות ישראלית לא עבר התעללות תוכנתית?

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני העפתי את הסנס מהמכשיר שלי אחרי יומיים.

גם אני. התקנתי Go launcher עם 2.3.3 והוא עובד הרבה יותר חלק והסוללה מחזיקה יומיים חופשי.

רומים עם סנס אכן גומרים מהר יותר כי יש להם הרבה ווידג'טים גראפיים שמתרעננים בלי הפסקה.

AOSP FTW!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה חבר'ה שעובדים על משהו מבוסס framework של אבל בלי כל הsense, ככה שהולכים בלי ומרגישים עם.

אני יודע שיש כזה בפיתוח לdesire הרגיל, אני מניח שגם לS יתחילו לצאת כאלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה, אם עובדים עם Droidwall, ניתן לקבוע באופן דיי פרטני איזו תוכל לצאת החוצה, ואיזו לא תוכל, ואם זה יהיה על גבי הwifi או תוך כדי שימוש בdata הסלולרי של המכשיר.

היא בגדר חובה לחסימת תוכנות מגישה לרשת ובכלל על שליטה על מה שקורה עם המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יותר חסכוני כי הוא נרדם אחרי 15 דקות, מן הסתם שהוא יהיה חסכוני יותר.

גם אם תגדיר אותו כnever בפוליסי שלו, הוא עדיין ירדם, ראיתי את זה על כ~10 מכשירים שונים מבוססי , הפיתרון היה לבטל את מצבי השינה ברמת הקרנל כדי שזה לא יקרה, ואז אתה תראה את הסוללה שלך יורדת לך באחוז לדקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, מה זאת אומרת נרדם אחרי 15 דקות? הוא הרי זמין תמיד.

אני מניח שה-wifi משתמש בחלק מסויים (קטן) של גם כשהוא "רק" פועל (ולא פעיל), אבל זה אמור להיות חלק יחסית זניח, לא?

הרי הוא לא צריך להיות פעיל כל הזמן, הוא עושה שימוש בחיבור בסך הכל 2-3 שניות פעם בשעה בערך. או שבעצם גם אם הוא בכלל לא מעביר מידע, הוא עדיין מבזבז את אותה רמת סוללה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יותר חסכוני כי הוא נרדם אחרי 15 דקות, מן הסתם שהוא יהיה חסכוני יותר.

גם אם תגדיר אותו כnever בפוליסי שלו, הוא עדיין ירדם, ראיתי את זה על כ~10 מכשירים שונים מבוססי , הפיתרון היה לבטל את מצבי השינה ברמת הקרנל כדי שזה לא יקרה, ואז אתה תראה את הסוללה שלך יורדת לך באחוז לדקה.

מחזק... אין חוכמות בעניין הזה, כדי לשמור הוויפי נכנס למצב SLEEP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מצויין שהוא נכנס אחרי דקה של חוסר פעילות, הבעיה היא שהרעיון שלך הוא בגדר רעיון, הוא לא בדיוק מבצע בדיקות פעם בשעה של מה קורה כאן ...

יש תוכנות צד שלישיות ש"מנערות" את החיבור בזמנים קצובים כפי שהוגדר להן, אבל ברוב המקרים נוצר מצב שהמכשיר נכנס ל"שינה עמוקה" וזה לא בדיוק עובד.

המצבי שינה עמוקה לרוב קורים עם קרנלים תחליפיים שמורידים את התדר הבסיסי לרמות מאוד נמוכות של 100~200 מגהרץ, מה שלא מספיק לאפליקציות מסויימות.

תוכנה שמאפשרת להחזיק את הwifi דלוק כל הזמן:

https://market.android.com/details?id=opotech.advancedwifilockfree

קח בחשבון שזה ישתה לך את הסוללה ... אני מאמין שתוך 4~5 שעות המכשיר שלך יתכבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, זה טוב. מצידי שיכנס ל-SLEEP גם אחרי דקה של חוסר פעילות. לא?

זה לא הרעיון של חיבור קבוע לאינטרנט ושל שרוצה להשאר מסונכרן יחסית בטווחים סבירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שלי היתה שכנס לשינה כל פעם שהוא לא בשימוש.

הסינכרון מתבצע לצורך העניין פעם בשעה, ולוקח בערך 2 שניות.

זה כל מה שאני צריך מה-wifi... בוא נגיד בהגזמה דקה אחת של פעילות ואז 59 דקות של שינה לצורך חיסכון בסוללה.

מצידי שיכנס לשינה כל פעם שהוא מזהה דקה ללא פעילות. בפעם הבאה שתוכנית מסויימת מנסה לגשת לאינטרנט, שידלק מחדש.

אפשר להשיג התנהגות כזאת עם wifi, או שהדרך היחידה לבצע את זה היא לסגור את ה-wifi ולתת לו להתחבר דרך האינטרנט הסלולרי? (ואז הוא באמת מתחבר לכמה שניות, ואז מתנתק לגמרי עד הפעם הבאה שתוכנה מסויימת מבקשת גישה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...