מה אתם ושבים על מחשב נייד Lenovo ThinkPad X220 4286? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם ושבים על מחשב נייד Lenovo ThinkPad X220 4286?

assiff

Recommended Posts

מגיע אפילו עם מיקרופון ! :biggthumpup:

אני שואל כי קונים לי את המחשב הזה בחו"ל והראו לי שני מפרטים.

באחד כתוב שיש מצלמה, בשני לא כתוב כלום על מצלמה.

גם באתר של אפשר להרכיב את הדגם הזה עם/בלי .

אני רק רציתי לדעת האם יש בכל מקרה?

אז אם תוכל לתת לי תשובה רצינית אני אשמח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה לא מחשב שנקנה מורכב בחנות עם מפרט מוגדר אז אפשר לדעת לפי המפרט המדוייק, אם אתה אומר שהמחשב מורכב עצמאית באתר אז באמת קיימת האפשרות לבחור.

כאמור, תלוי במקום הקנייה ובמפרט.

ציון הדגם לא ממש עוזר כי יש הרבה קונפיגורציות לכל מחשב ודגם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה לא מחשב שנקנה מורכב בחנות עם מפרט מוגדר אז אפשר לדעת לפי המפרט המדוייק, אם אתה אומר שהמחשב מורכב עצמאית באתר אז באמת קיימת האפשרות לבחור.

כאמור, תלוי במקום הקנייה ובמפרט.

ציון הדגם לא ממש עוזר כי יש הרבה קונפיגורציות לכל מחשב ודגם.

אני חושב שהוא מתכוון כללי , כאילו למחשב עצמו בלי קשר לבניית המפרט(בחירה שהחברה נותנת) ,

אתה צודק , אבל למשל יחסית לסדרת הXPS 17 של Dell או לסדרת הAlienware(שלדעתי לא משתלמת בכלל)

אתה יכול להגיד עם זה טוב יחסית , כי נגיד עכשיו הXPS 17 וה ברור שהם מחשבים חזקים , וגם להם יש הרבה אפשרויות בחירה , אבל אני יכול להגיד שיחסית הם טובים מהרבה אחרים .

בקיצור , אני חושב שהוא מתכוון איך המחשב יחסית(בלי קשר לאפשרויות בחירה) למחשבים אחרים , האם הוא בחירה טובה , האם הוא נחשב טוב, זה לא אומר שאני סותר את דעתך , אני חושב שאתה צודק , אבל לדעתי לא פירשת נכון את מה שהוא התכוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהוא מתכוון כללי , כאילו למחשב עצמו בלי קשר לבניית המפרט(בחירה שהחברה נותנת) ,

אתה צודק , אבל למשל יחסית לסדרת הXPS 17 של Dell או לסדרת הAlienware(שלדעתי לא משתלמת בכלל)

אתה יכול להגיד עם זה טוב יחסית , כי נגיד עכשיו הXPS 17 וה ברור שהם מחשבים חזקים , וגם להם יש הרבה אפשרויות בחירה , אבל אני יכול להגיד שיחסית הם טובים מהרבה מחשבים ניידים אחרים .

בקיצור , אני חושב שהוא מתכוון איך המחשב יחסית(בלי קשר לאפשרויות בחירה) למחשבים אחרים , האם הוא בחירה טובה , האם הוא נחשב טוב, זה לא אומר שאני סותר את דעתך , אני חושב שאתה צודק , אבל לדעתי לא פירשת נכון את מה שהוא התכוון.

תודה על התשובות.

אני מניח שאם לא מצויין שיש מצלמה אז אין...

ברשותכם, שאלה נוספת. שמתי עיני על X220 של . התוכלו להגיד מה ההבדל בין X220 לבין X220i?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות.

אני מניח שאם לא מצויין שיש מצלמה אז אין...

ברשותכם, שאלה נוספת. שמתי עיני על X220 של לנובו. התוכלו להגיד מה ההבדל בין X220 לבין X220i?

ד"א , לא עניתי לך על השאלה , רק הסברתי לו ..

המחשב הזה מצויין , I5

4 גיגה בייט או 8 גיגה בייט RAM

אבל זה גם תלוי למה אתה רוצה אותו(את המחשב)

זה גם תומך בHD - 720p

וההבדל בין X220 ו X220i

הוא קטן , הכוונה הם נחשבים אותה סדרה ויש להם כמעט אותו מפרט

אות כרטיס מסך , אבל ההבדל שבX220 יש את sandy bridge I5

וב X220i יש את I3

וברור ש X220 עולה יותר מ X220i

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...