רמקול קלאסי למבינים - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמקול קלאסי למבינים

nexus72

Recommended Posts

הם אחושלינג איכותיים, הם לא כאלה פירלס זולים והם רציניים, לא סתם לקחתי את ה 15 אינטש, רציתי באס איכותי וזה מה שקיבלתי...

אבל עוד פעם המטרה היא לא להפריז בבס, אלא להציג את הבאס כמו שהוא אמור להיות.

אתה רצית באס מפוצץ, לא איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה חושב שהסאט-אפ שלך טוב ומוצלח, כנראה התרגלת ל"טיב" שהסחורה שלך מספקת. אולי תנסה לשמוע מערכת סטריאו אמיתית? אני יכול לתת לך שמות של חנויות ושילובים מוצלחים שכדאי לשמוע כדי להבין. רק אז תפנים את העובדה שהבאס שלך הוא מלוכלך, בומי, מרוח, איטי ומודגש יתר על המידה. כל מעוות את המציאות. שלך, לטעמי, עושה זאת באופן מוגזם לחלוטין העובר את גבול הטעם הטוב. אלו קופסאות רעש שנועדות להרשים... ממש כמו במועדונים. אחרי שאתה מתרגל לטוויטר מעודן של פרואק קשה לחזור ולטעום מועדונים בסגנון סרווין-וגה.

לפעמים, בורות היא באמת ברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל השימושים שלי הם לא רק מוזיקה!! הם גם משחקים וסרטים והרסיבר הזה הוא פשוט מצויין בסראונד !!

אוקיי, ולכן עשית את הבחירות שלך מתוך טעמים וישקולים שלך.

עדיף שכל אחד ישמור את טעמו לעצמו...

למרות שסרווין ווגה זה באמת מקרה קיצוני ביותר, באס מנופח, מרוח, איטי שמאפיל והורס את שאר הצלילים,

המיד החנוק והטרבל המזעזע.

האם הוא טוב ? טוב בשביל כאלה שאוהבים הרבה באס, והרבה טרבל ללא שום מיד ואיזון מינימלי של הרמקול, מתאים לאלו שהשימוש היחיד

שלהם ברמקול הוא לשמוע מוזיקת מועדונים (שלרוב מזעזעת), או סתם באסים בכמויות מסחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה בדיוק מה שאני אוהב, בחרתי את הרמקול הזה אחרי ששמעתי עוד עם דיסק שאני מכיר טוב, אני מרוצה מבקניה שלי ואני מרוצה מהצליל שלהם, אומנם בג'ז וכאלה הם לא יהיו טובים אבל זה בדיוק לצרכים שלי ולתקציב שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף שיסגרו את הדיון הזה , באמת אנשים , על טעם ועל ריח אין על מה להתווכח , עם war hammer חושב שיש לו מערכת טובה והוא נהנה ממנה זאת דעתו , ומי שלא מוכן לקבל את זה שלא יקבל את זה וישתוק בשקט :) .

כל אחד נהנה מממשהו שונה , אני נהנה מרמקולים די פשוטים , אני לא קונה את הhigh end , כשקניתי את הרמקולים שלי הלכתי לחנות , שמעתי , אהבתי , חיפשתי בwalla מצאתי - קניתי .

אין על מה להתווכח פה , אפילו המנהלים נכנסו לריב ( סקורפיון התחיל אותו וshibby נגרר ) .

אז חבר'ה , בוא נגמור עם זה , העקרב יישאר עם הטעם שלו , war hammer עם שלו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף שיסגרו את הדיון הזה , באמת אנשים , על טעם ועל ריח אין על מה להתווכח , עם war hammer חושב שיש לו מערכת טובה והוא נהנה ממנה זאת דעתו , ומי שלא מוכן לקבל את זה שלא יקבל את זה וישתוק בשקט :) .

כל אחד נהנה מממשהו שונה , אני נהנה מרמקולים די פשוטים , אני לא קונה את הhigh end , כשקניתי את הרמקולים שלי הלכתי לחנות , שמעתי , אהבתי , חיפשתי בwalla מצאתי - קניתי .

אין על מה להתווכח פה , אפילו המנהלים נכנסו לריב ( סקורפיון התחיל אותו וshibby נגרר ) .

אז חבר'ה , בוא נגמור עם זה , העקרב יישאר עם הטעם שלו , war hammer עם שלו .

צודק 100% אין פה על מה לריב כל אחד אוהב את המערכת שלו כמו שהיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שנאמר: אין על מה לריב פה, כל אחד אוהב את מה שיש לו.

ודבר אחד אני רוצה להגיד כאן, למה שמדברים עד ברמת ירודה זורקים את השם פירלס באויר--> רק להראות שיש דבר גרוע יותר? (למרות שהאמרות האלו לרב מבוססים על שמועות *לפעמים גם נכונות אך לפעמים גם לא*)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע כאשר תשמע באיכות גבוהה שמחיר של 7 אלף לזוג אתה תבין שהבדל הוא כל כך גדול שאיך לא שמת לב עד היום..

לי היה כמה הזדמנויות נחמדות לשמוע את הרמקולי החלום שלי של B&W דגם כרגע לא עקרוני כי אני לא זוכר בעל פה... האלה עם השופר המוזר למעלה... בקיצר אחרי שאתה שומע כאלה הצליל כל כך נקי מדוייק ופשוט מדהים בווליום גבוהה שזה פשוט מדהים בווליום נמוך אתה יכול להתפשר על איכות אבל תראה סרט אקשן עם ווליום גבוהה אין שיעשו את העבודה יותר טוב

כמובן שהרסיבר הוא דבר מאוד מאוד חשוב אני ראיתי עם דנון דגם ממש לא זוכר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטח מדבר על הנאוטליוס של B&W, שנראים כמו שבלול במשקל 100 קילו..

הם עולים קצת יותר מ7 אלף לזוג, הם עולים 75 אלף דולר לזוג ידידי.

וזה לא הרמקולים הכי טובים שיש, אם כי הם בהחלט מעולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אני יודע על מה אתה מדבר ראיתי את זה פעם בקטלוג ואני גם זוכר שבחנות של בקנוין אביב הראו את הרמקול הזה הוא עמד בכניסה

יכול להיות שזה היה דגם לא יודע הוא כזה ענק ויש לו צורה כזאת של שבלול בדיוק

75 אלף דולר לזוג כאלה? ... ואיזה מגברים מחברים לרמקולים כאלה ומה ההספק שלהם והתדרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למתחיל הת'ראד : הרמקולים מרשימים מאוד , אל תתן לאישה להשתלט !(במקרה שלי זה אמא חח )

יש Specs ?

ואגב לגבי כל מה שנאמר פה לגבי , המלכודת הזאת של טובים ממותג גבוה ,עושה הרבה אנשים בורים פתאום לחכמים

ופתאום מבינים במערכות ופתאום שרסיבר דיגיטלי עדיף על אנלוגי במוזיקה .. זה פשוט חבל

לא התנסתם על תדברו , התנסתם תחוו דעה .

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב לכולם הופתעתי לראות מה נהיה מההודעה המקורית שלי

למי שכן רציני ושאל אלא הנתונים של הרמקול כפי שהבאתי מפורום אחר

Recently I was very lucky to see a pair of Celestion 66 in my local paper. I paid the asking price 500 pounds and dragged them home. They look beautiful and sound great. It has taken me some time on the net but al last I have found some decent info about the 66:

Frequency Response 18 Hz to 40 kHz

Pink Noise Sensitivity 4.8 Watts

Recommended Amplifier Capacity 10 Watts to 160 Watts

Driver Complement 1-HF2000 Dome Tweeter (1")2-MD500 Dome Mid-range (2")1-FC12 Bass (12")1-A.B.R (12")

Crossover Frequencies 500 kHz5 kHz

Cabinet Dimensions 40" x 15" x 11.5"100 x 38 x 29 cm

Nett Weight 59.0 lbs / 26.8 kg

Shipping Weight 70.5 lbs / 32.0 kg per pair

הרמקול הזה כמו מנייה שרק עולה עם השנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...