מקלחת -בבוקר או בערב? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלחת -בבוקר או בערב?

silky

מתי אתם מתקלחים?  

1454 הצבעות

1. 1. מתי אתם מתקלחים?

• בבוקר (או מתי שאתם קמים)
    • בערב (או לפני השינה)

Recommended Posts

אז חברה שלי אומרת שאני אחד היחידים שהיא מכירה שמתקלח בבוקר ולא בערב.

מה דעתכם?

נ.ב- בכוונה לא הוספתי אפשרות של גם וגם. כי אני רוצה לדעת מה ההתפלגות בהנחה שאפשר לעשות מקלחת בודדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היתרון של המקלחת בבוקר הוא בעיקר רעננות, זה קצת מעורר את הגוף

אבל ברור שעדיף בערב, ככה הולכים לישון נקיים.

מבחינתי אם אתה הולך לישון מלוכלך אז גם המצעים קצת מתלכלכים ואז עד שמחליפים את המצעים בכל פעם שאתה נכנס לתוכם אתה גם קצת מתלכלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש חופש אז גם בבוקר ככה קמים מאוחר ואז יש מים חמים

אבל בעיקרון אם אתה קם ב-6,7 בבוקר אין מים חמים ואז צריך לפתוח דוד ולחכות וגם זה עולה כסף אז לא..

רק שתידע קראתי לא מזמן איפה שהוא שזה לא בריא להתקלח יותר מפעם אחת ביום.. משו עם התאי עור שאתה מסתבן אז התאים לא מתחדשים משו כזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשרי רק אחת, ובאותו יום לא התאמנתי, אז בבוקר, הרבה יותר עדיף, מה לעשות, בני אדם מזעים גם כאשר אנחנו ישנים משהו כמו חצי ליטר ללילה, בטח ובטח שבמדינה כמו , וזה מגעיל לקום מזיעה וללכת לעבודה\לימודים\כל דבר שבוא אתה עושה אינטרקציה אנושית.

נ.ב, אלה אם אתה ממש נהייתה ג'יפה מאיזה סיבה מוזרה (נפלתה לבוץ או משהו), או שאתה מתאמן, אין סיבה שבסוף היום תרגיש ממש מלוכלך, ותכלס, אם היה לך יום יעיל ומועיל, אתה תהיה עייף בסוף ותלך לישון כמו בובלה בלי לחשוב על איך אתה מרגיש, נקי או לא.

כמובן שכל זה תקף להחלפת סדינים\כריות וכו... בערך פעם פעמיים בשבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם אתם לא עושים של ממש, יש אנשים שמתאמצים הרבה יותר מאחרים במהלך היום.

בין אם זה בגלל העבודה, או רק בגלל הפיזיולוגיה/טמפרטמנט/מטבוליזם שלהם שהיא מטבעה יותר אנרגטית ואינטנסיבית.

ואז לוקחים מקלחת בכל הזדמנות שיש כשמרגישים צורך, או כדי לצמצם את ההצטברות בהמשך.

זה בדרך כלל לפחות פעמיים ביום, בקיץ גם יכול להגיע לשלוש, כשלוח הזמנים מאפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי האימון ו כשאני יוצא בערב

האימון יכול להיות בכל שעה ביום זה לא ממש קבוע אצלי

ואם לא התאמנתי באותו יום אז כנראה בבוקר יום אחרי (אלה אם האימון הוא ישר אחרי שקמתי)

בקיץ כל יום בבוקר כי החדר שלי רותח ואני מרגיש מגעיל ללכת אחרי לילה שאני מזיע לעבודה\לימודים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...