עזרה בבחירת SSD עד 1100 שקל - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת SSD עד 1100 שקל

Balaganim

Recommended Posts

המחשב שיש לי - 955 3.2GHZ

ATI 6870 CROSSFIRE

8GB RAM PATRIOT

ולוח אם 890 GPA-UD3H

אני רוצה לקנות SSD 120GB שעליו תותקן מערכת הפעלה WINDOWS7 64BIT,תוכנות בסיסיות ומשחקים.

מה הדיסק במחיר הזה שיביא לי הכי הרבה ביצועים, שמתאים לי למערכת ושאין איתו בעיות?

חשבתי על c400 128gb שניתן להשיג בארץ ב 1100 שקל, אבל אני לא סגור עליו. מה גם לפי בנצ'ים אפילו שהוא גרסה חדשה יותר מ הC300, מהירות הקריאה שלו גבוהה יותר מה C300 אך מהירות הכתיבה איטית יותר.

בקיצור מה הכי מתאים לדרישות שלי ומשתלם לקנות? אגב אני מתכנון לקנות אותו בערך עוד חודש-חודשיים, האם הולך להשתנות משהו? הולך לצאת משהו יותר טוב בזמן הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע פתאום יהיה לי את ה 1100 שקל עוד שבוע או שבועיים ביד אני לא יודע בדיוק

בכל מקרה מה כרגע הכי משתלם לקנות בתקציב? אם אני לא אקנה בחודש הקרוב וזה יקח יותר זמן אז אני אפתח אשכול חדש בעתיד, אבל אם יהיה לי את הכסף עוד שבועיים אני רוצה להיות כבר עם החלטה בראש ולא לשבת בפורום לחכות לתגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לקנות היום את הכונן אם אני קונה מ KSP, אז רציתי לשאול אם יש שם משהו שיהיה יותר טוב מה C400 ושיש ל KSP.

לפי הבנצ'ים האלה- http://www.tomshardware.co.uk/intel-ssd-320-crucial-m4-realssd-c400,review-32152-6.html

נראה שהכי שווה ללכת בטווח מחירים הזה על VERTEX2, גם בגרסת ה 25NM הוא יותר מהיר מרוב הכוננים.

אגב ב KSP איזה גרסה מוכרים, 25NM או 34NM?

וגם יש הבדל בין כונן 2.5 ל3.5 אינץ' במשהו חוץ מהגודל הפיזי? אני מתכוון בביצועים אולי או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...