כמה שאלות בנוגע לרכישת כרטיס רשת. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בנוגע לרכישת כרטיס רשת.

asi1998

Recommended Posts

הבנתי שבשביל שהמחשב נייח יקבל מהראוטר הוא חייב כרטיס .

איך בדיוק הדבר הזה מתחבר? מסובך לחבר אותו?

והאם גם שהמחשב דולק ולא משתמשים בו הוא לוקח לי רוחב פס מהאינטרנט?

אה והדבר הכי חשוב, איזה דגם מומלץ לקנות אין לי שמץ של מושג, יש איזה משו טוב מאייבורי או ksp ? פשוט הם קרובים לי לבית.

יש לי ראוטר תקן n אבל המחשב נייח הוא של אחותי והיא צריכה גלישה בסיסית לא הורדות וכאלה, המרחק שלה מהראוטר הוא 4-5 מטר, והראוטר הוא מצויין של tplink1043nd .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כנראה מתכוון לכרטיס רשת אלחוטי.

נראה לי שה- TP-Link TL-WN821 יענה על צרכיך.

אכן כן, התכוונתי לכרטיס רשת .

תוכל להגיד לי איזה דגם מומלץ אפשר לרכוש מאייבורי או ksp ? פשוט יותר נגיש לי לבית..

ולא תהיה לי בעיה אם המחשב נמצא בממ"ד? הראוטר שלי הוא תקן n רק שתדעו.

אה ועוד משו, עצם זה שמותקן אצלי כרטיס רשת במחשב זה זולל לי רוחב פס ? אפילו שאף אחד לא משתמש במחשב ושהוא סתם דלוק?

תודה רבה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק אם יש להם את הדגם הנ"ל במעמד הקנייה.

אני לא יכול לתת לך תשובה בטוחה שהכל יעבוד כשורה בממ"ד מכיוון שזה תלוי במרחק, בכמות המכשולים ובמבנה הממ"ד והבית שלך.

לגבי זלילה של רוחב הפס, כל עוד כל התוכנות שקשורות לאינטרנט סגורות (טורנט, אימיול, וכו'), ואין לך מזיק כלשהו על המחשב, צריכת רוחב הפס שלו היא אפסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק אם יש להם את הדגם הנ"ל במעמד הקנייה.

אני לא יכול לתת לך תשובה בטוחה שהכל יעבוד כשורה בממ"ד מכיוון שזה תלוי במרחק, בכמות המכשולים ובמבנה הממ"ד והבית שלך.

לגבי זלילה של רוחב הפס, כל עוד כל התוכנות שקשורות לאינטרנט סגורות (טורנט, אימיול, וכו'), ואין לך מזיק כלשהו על המחשב, צריכת רוחב הפס שלו היא אפסית.

אין להם את הדגם הזה ספציפית באתר אשמח אם תגיד לי מה כדאי לקנות מksp או אייבורי.

בנוגע לקליטה, המחשב הנייח נמצא מאחורי החדר שלי, קרוב לקיר. יש סיכוי שיהיה בעיות? אין מכשולים כלשהם כמובן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...