הגה למחשב-כמה עולה אחד איכותי? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגה למחשב-כמה עולה אחד איכותי?

NiMo1771

Recommended Posts

(אני מקווה שזה המקום)

אני רוצה לקנות הגה למחשב, מצד אחד אני לא רוצה להשקיע עליו יותר מדי אבל מצד שני אני לא רוצה משהו לא איכותי

כמה עולה הגה ברמה סבירה+ ?

חשוב שתהיה דוושת קלאץ'

אם זה משנה אז אני משחק בDIRT2+3(כשהוא ייצא), NFS SHIFT+SHIFT2 ואולי בהמשך גם משחקים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו יקר.. חשבתי שאפשר למצוא משהו טוב גם ב500 שקל

אין הגה במחירים שהבאתם (700 שקל) עם קלאץ'?

וההילוכים הם כמו ברכב אמיתי או שזה קדימה אחורה?

רק בG25 (שלא מיוצר יותר) וG27 ממשיכו יש מוט הילוכים ריאליסטי וקלאץ' למיטב ידיעתי

יש עוד הגה שיצא במיוחד לGT5 שהוא לא פחות יקר מG27

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם ב- G25 ..גם ככה יהיה קשה למצוא אחד ( ביד 2 ) ..

G27 יקר בטירוף בארץ וגם הוא נדיר ..ואם תקנה ב- רוב הסיכויים שהמכס יהרוג אותך :)

בכל מקרה כל הגה אחר יעשה את העבודה ..המשחקים שאתה משחק לא משהו קריטי שמצריך בהגה רציני ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מע"מ ומכס יצא לך בטח 200-250 ש"ח ככה. אם אתה רוצה דוושות איכותיות ביותר תצטרך להוסיף להגה את הCLUBSPORT שאתה יכול לראות למטה בלינק שלקוסט נתן. אה ובמידה ואין לך על מה לחבר את זה או בשביל נוחות מקסימלית אני ממליץ על WHEELSTANDPRO ;) .

קיצר יקר כל העסק הזה מאכילים אותנו קקה עם מה שיש בארץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה רשימה כללית של המכס:

http://62.219.95.10/misimmeruk/taxesconc.aspx

הדבר הכי קרוב שיש ברשימה הזאת להגה זה צעצוצים..

מע"מ ומכס יצא לך בטח 200-250 ש"ח ככה. אם אתה רוצה דוושות איכותיות ביותר תצטרך להוסיף להגה את הCLUBSPORT שאתה יכול לראות למטה בלינק שלקוסט נתן. אה ובמידה ואין לך על מה לחבר את זה או בשביל נוחות מקסימלית אני ממליץ על WHEELSTANDPRO ;) .

קיצר יקר כל העסק הזה מאכילים אותנו קקה עם מה שיש בארץ!

הדוושות הרגילות מספיקות לי לדעתי

ובקשר למעמד-ההגה לא בא עם עם תופסן לשולחן?

אם לא איך אפשר לשחק בלי להזיז הכל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בא עם קליפסים כאלה שנצמדים (כמובן בכל הגה זה שונה אבל יש את זה בכל האיכותיים, אפילו בפשוטים) אבל אני התכוונתי דווקא מבחינת מקום לשים את זה, כי זה לא כ"כ נוח כל פעם לפרק ולהרכיב את זה על שולחן המחשב ובדר"כ גם כל הכבלים ביחד עם אלו של המחשב יוצרים בלגן בנוסף למיקום הפדלים שבעייתי לרוב.

בכל מקרה בהתחלה גם אם תקנה מעמד או סתם תרכיב על שולחן, אלא אם כן יש לזה ברגים או משהו ואתה מתכוון לקדוח, זה יזוז די הרבה כי יש נטייה לשחקנים חדשים בהגה למשוך אותו אליהם ולבצע תנועות יותר חדות. אבל זה שטויות מתרגלים ולומדים איך לנהוג חלק יותר ככה שאם אין לך בעייה של מקום עבורו מעמד לא חובה אבל בוודאי שעוזר כי אפשר לכוון גובה מרחק פדלים וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...