רגע לפני קנייה - מחשב גרפיקה עד 8K מתלבט בין מספר דגמים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רגע לפני קנייה - מחשב גרפיקה עד 8K מתלבט בין מספר דגמים

itayalter

Recommended Posts

מטרות עיקריות : CAD , אדובי למניהם , ריינו ותלת מימד נוספים .

מסך : נראה לי ש 15.6 אלא אם כן מישהו למישהו יש הצעה למסך גדול יותר ( קטן יותר אני לא רוצה )

כרטיס מסך : חזק שיתאים לתוכנות

ושיהיה אמין

בנתיים המתמודדים העיקריים הם LEVONO W520 והDELL XPS 15 החדש ,

מה אתם אומרים ? למישהו יש עצה ? יש מחשב יותר טוב / משתלם שעלי לשקול , בבקשה תעזרו אני רוצה להזמין !

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה שאני כבר הרבה זמן מחפש תשובה ולא מצליח להבין , איזה כרטיס מסך אני צריך לאוטוקד , , ריינו , אילוסטרייטור , ותוכנות הדמיות תלת מימדיות ?

GeForce GT 555M ?

GTX 460 ?

Quadro 1000M ?

משהו אחר ? איפה ישנה טבלה או מדריך כדי להבין מי נגד מי בכרטיסי מסך החדשים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקלתי באחרונה במן "מדד" לביצוע מדידת ביצועי מערכת, אמנם זה מתייחס ל-REVIT, אבל זה מתאים לתחום האדריכלות (סטודנט בתחום).

http://revitinfo.com/Revit_Forum/Entry_Details/EntryID/301/Computer-Benchmarking-Performance-for-Revit-AUbench-2011.aspx

זה מאפשר ביצוע של סט פקודות כאשר בודקים גם זמן רינדור, פתיחת קבצים ועוד...

בלינק ששלחתי אתה יכול לראות תוצאות שונות עם מערכות מתקדמות יותר ופחות וגם ניידים, אמנם זה מצריך שיתוף פעולה של המשתמשים אבל במידה וכן יהיה אתר מסודר שיאגד את זה זה יהיה מעולה.

בכל מקרה, "על הנייר" מבין שלושת הכרטיסים שציינת ה"כוחות" מתחלקים ככה:

Quadro 1000M < GT 555M < GTX 460

אתה יכול לראות בעצמך באתר הבא: http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-460M.33612.0.html

יש עמודה בצד עם כל כרטיסי המסך לניידים שממקמת אותם בסדר הביצועים.

ישנה עדיפות קטנה לדעתי לטובת NVIDIA כיוון שיש שיתוף פעולה טוב יותר ביניהם לבין AUTODESK וגם הם מכילים מעבדי CUDA שמאפשרים פעולה טובה יותר בתחום.

כאמור עדיפות להכי הרבה RAM שאתה יכול לקנות לטובת עבודה עם קבצים גדולים, כרטיס מסך חזק לעבודה שוטפת לתלת מימד וכמובן לרינדורים במנועים השונים. בגדול, התוכנות מנצלות יותר טוב מעבדים בעלי תדר גבוה יותר שזה אומר, לפעמים תלוי בהגדרות עדיף לקחת מעבד דו-ליבתי עם תדר גבוה יותר מאשר מעבד מרובע-ליבות עם תדר נמוך יותר.

מבחינת המערכת הדיסקים קשיחים - ספציפית ב- יש 2 דיסקים קשיחים שזה מעולה לשימושים כיוון שדיסק קשיח אחד יופנה למע' ההפעלה ולתפעול, והשני כ-CACHE/TEMP ועבודה עם התוכנה, זה אמור לשפר את הביצועים.

מבחינת המערכות לניידים, בארה"ב ניתן להרכיב מערכות חזקות מאד בחצי מחיר ממה שהן נמכרות בארץ (7-8 לעומת 15-16 בארץ).

מבחינת ניידות זה גם פחות אפשרי עם מחשבים כאלה ששוקלים 3.5 ק"ג ומעלה, לא כולל מטען (!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי , תודה על התגובה

אז בגדול האסוס הרבה יותר טוב מהלנובו ?

חיפשתי חנויות טובות בחול שאפשר לשלוח אבל לא מצאתי . יש לך איזה המלצה ספציפית ?

אז מה קונים ?

מה עם הDELL ?

אז 3 דגמים שאני כבר הרבה זמן מתלבט

W520 / XPS 15 / G73JW-XR1

לא לקנות בארץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיב בהתאם לבנצ'ים שהמשתמשים עשו באתר שקישרתי אליו את התוכנה, שים לב שמערכות חזקות גם עם קוואדרו הם משיגים תוצאות טובות כמו ה-460 אך לכרטיסי מסך כמו ה-460 ומעלה יש יתרון של 30-50 נקודות.

אפשר לומר שהביצועים לכרטיס מסך יהיו זהים עם יתרון ל-460 + , בעוד הם עולים פחות.

ל-XPS 15 - אין מה להציע בתחום, הוא פשוט לא מגיע עם כ.מסך חזק יותר מה-ASUS.

באתר של בשילוב עם ה-M17x ניתן להשיג את ה- Radeon HD6970M, אבל אני לא הייתי לוקח אותו כי הוא לא עם .

לגבי הקוואדרו ראה ציטוט ספיציפית לגבי ה-QUADRO 2000M שמגיע בדגם החדש של W520:

NVIDIA Quadro 2000M The NVIDIA Quadro 2000M is a professional workstation graphics card based on the Fermi architecture (probably GF104 or GF106). It offers the same amount of shaders like the GeForce GTX 460M, but only a 128 Bit memory bus for memory (could be a bottleneck).

The Quadro series offers certified drivers that are optimized for stability and performance in professional applications like CAD, DCC, medicine, or visualisation areas. The OpenGL performance for example should be significantly better than similar specified graphics cards.

ביצועים זהים +\- אך בתוספת מחיר משמעותית.

העניין עם הQUADRO בכלל זה שאלו כרטיסים שעוברים בקרות איכות מתקדמות ומאושרות ובכך מאפשרות עבודה עם מעט "שגיאות" לביצוע, מן מוצר פרימיום אבל מבחינת ביצועים הוא זהה לכרטיס "פשוט" שלא עבר את אותן בדיקות בתקן.

בנוגע ל: Quadro 1000M

The 1000M is a professional workstation graphics card based on the Fermi architecture (probably the same chip like the consumer GeForce GT 425M). Compared to the 5010M, the 1000M does not support ECC memory and DP floating point calculations.

שזה אומר גם ביצועים פחות טובים, לעומת ה-2000M שעולה יותר.

המחיר של ה-W520+1000M הוא זהה בארץ למחיר של ה-ASUS+GTX460. אבל בתכלס מכל הקריאות ברשת האסוס יעבוד טוב יותר.

לגבי ה-W520 - ניתן באתר של לנובו לקחת את ה-2000M בקרוב ל-2000$ עם שידרוגים קלים במפרט של זיכרון ועוד... שזה יוצא כמו המחיר של בארץ. לדעתי אם אתה יכול להזמין מארה"ב עם הקונפיגורציה הזו אז זה כדאי, הבניה ואיכות החומרים יהיו הרבה יותר טובות, בין השאר אתה מקבל מסך מט ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד פה הבנתי , הפחד היחידי שלי זה איכותו של הASUS , המחשב הקודם שלי החזיק לי 3 וחצי שנים ,

תכלס רוב היום אני בתנועה כך שאני צריך סוס עבודה גם באמינות , ידוע לך משהו על המחשב ? הוא ישרוד 3 שנים של פעילות ?

אין עוד אפשרויות בשוק ? זאת האפשרות היחידה למחשב גרפיקה חזק במחיר הזה ( בארץ ) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אמור להגיע עם תיק, כך שזה כן יקל עליך "בתנועה" איתו.

הוא מגיע עם שנתיים אחריות, בנוי בצורה חזקה (היה לי את הדגם הזה לשבועיים, הדגם שיש בביקורת אצלנו באתר - ממליץ לך לקרוא, הוא זהה לגמרי רק עם המעבד החדש I7 S.B שגם בביצועים נותן שיפור רציני).

מבחינת מחיר, לא ראיתי מחשב עם ביצועים טובים יותר במחיר הזה.

כאמור, אם אתה יכול להזמין מארה"ב את ה-W520 עם הקוואדרו 2000M - אז עדיף ובכמעט אותו מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הוא מעט פחות טוב.

כרטיס מסך מדור ישן - 2009 בין השאר הוא רק תומך ב-DX10, לעומת DX11 ב-GTX460.

מעבד לא S.B. (לשם השוואת ביצועים, מעבד I7 ישן מציג ביצועים כמו ה-I5 החדש בערך).

רזולוציית מסך מגוכחת ל-16"

מקלדת עם אנגלית בלבד (באסוס היא עם עברית ואפילו מוארת)

בנוגע לרכישה על ה-ASUS:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?advertisor=zap&products_id=33293

פה בוודאות הוא גם יגיע עם האביזרים הנלווים, בלינק הקודם זה לא צויין אז אני לא בטוח.

http://www.pandas.co.il/datasheets/products/33293.pdf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...