משתדרג בכרטיס קול ואוזניות חדשות למשחקים, איך הסט? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משתדרג בכרטיס קול ואוזניות חדשות למשחקים, איך הסט?

avinin1

Recommended Posts

אהלן,

אחרי המון קריאה בפורומים מוכרים בחו''ל (בכוונה לא מצין את השם - כדי שלא יהיה התנגשות עם חוקי הפורום) וגם בארץ, החלטתי לקנות כרטיס קול מדגם Xonar Essence ST ואוזניות AD700 של אודיו-טכניקה.

אך לפני הרכישה, אני מעוניין מספר תגובות אחרונות כדי להיות 100% בטוח שאקבל את הסט האוליטמטיבי למשחק.

לגבי הAD700 למען האמת אני כבר החלטתי - ממש היה לי קשה למצוא עליו תגובות רעות, אם בכלל מצאתי - סלחו לי, האשימו את השעה.

ובכן, אני די OLDSCHOOL ועדיין משחק, למרות כל השנים שעברו מאז היציאה של הבטאות והגירסאות של המשחק קאונטר סטריק 1.6 שמבוסס על טכנולוגיות הסאונד די ישנות, אך אם תמיכה בEAX 2.0 וA3D 1.0 (לא שזה חדש כן? ) - אבל נתמך על ידי הXonar Essence ST ושאר החבר'ה שלו (STX וכו')

ובכן, קשה לי מאוד לפספס את המבקרים/אנשים שמשמיצים את במשחקים ואומרים שהם קיבלו "דיוק" מרשים יותר במשחקים עם הX-FI..

הבעיה אצלי זה שהדגש שלי הוא על משחקים, אני ממש בקטנה שומע מוזיקה תוך כדי..

כמו שבטח חלק ממכם יודעים / בעלי הכרטיס - יש בכרטיס את אופצית הDTS (דולבי דיגיטל) - הייתי מאוד רוצה לשמוע איך זה מתפקד לגיימינג לעומת הX-FI של / אזון-טק.

באופן כללי, אני מודה ב100% (אין ספור תשבוחות) שהXonar Essence ST יביא לי טוב יותר למוזיקה, אבל שוב, הדגש שלי הוא על משחקים.

הייתי מעוניין מאוד לשמוע אנשים שיצא להם להשתמש / משתמשים כרגע הכרטיס הנ''ל, עדיפות לאנשים שישתמשו גם בX-FI ויכולים להשוות.

אחלה חג, ובוקר אור.

אבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את הG31 וקראתי שה Essence לא נכנס שם והוא חוסם את הזכרונות. חפש על זה מידע כי זה קריטי.

מה שכן, היום יש DAC מבוססי שיישמעו לא פחות טוב מהאסוס ואולי גם יותר טוב.

כל מיני אפקטים למיניהם שחסרים בDACים אף פעם לא הפריעו לי לשחק משחקים, ובטח שמשחק ישן כמו CS לא אמור להפריע לך הקטע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...