דיסק און קי לא מזוהה ע"י המחשב - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסק און קי לא מזוהה ע"י המחשב

yonit

Recommended Posts

יש לי דיסק און קי . כאשר אני מחברת אותו למחשב האור שבו נדלק לכמה שניות ולאחר מכן האור שבו נכבה והוא לא מזוהה ע"י המחשב. האם מישהו נתקל בבעיה דומה? האם ניתן באיזו שהיא דרך להציל את הנתונים שבו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sashakrik היקר - חיברתי אותו ישירות למחשב גם מקדימה וגם מאחורה וגם חיברתי אותו לכמה מחשבים נוספים והוא עדיין לא מזוהה. הבעיה היא בדיסק און קי ולא במחשב.מה שמוזר לי שהדיסק און קי הזה יחסית חדש והוא לא נפל או קיבל מכה כך שאני לא רואה שום סיבה למה הוא לא עובד פתאום. האם יש איזו שהיא דרך לחלץ משם את המידע?(אין לי בעיה שלאחר מכן הדיסק און קי הזה יושבת לעולמים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש שם מידע שהוא חשוב לך אני ממליץ לפנות לאחת מחברות שחזור המידע

אומנם זה יעלה לא מעט כסף אבל אם המידע חשוב אז אין מה לעשות

יש איזה טריק שצריך להלחים בפנים איזה רכיב וזה לפעמים פותר את הבעיה אבל אם את לא מבינה בזה אז לא ממליץ לך להתעסק עם זה

ראיתי סרטון, שניה אני אמצא אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sashakrik - המידע חשוב לי אבל לא ברמה כזו שאשלם הון תועפות כדי להציל את המידע הזה. אם אוכל לפתור את הבעיה בעזרת הפורום המדהים הזה זה יהיה מעולה. הסרטון שצירפת נראה מעניין רק שלא הבנתי איזה ערך של נגד צריך להלחים שם במקום הקבל?

Nike - כשאני אומרת שהדיסק און קי לא מזוהה אני מתכוונת שכאשר אני לוחצת על "המחשב שלי" הדיסק און קי לא מופיע. מה אומר

ה-Disk Management וה-Device Manager?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nike - כשאני אומרת שהדיסק און קי לא מזוהה אני מתכוונת שכאשר אני לוחצת על "המחשב שלי" הדיסק און קי לא מופיע. מה אומר

ה-Disk Management וה-Device Manager?

בשביל לגשת למנהל הדיסקים צריך ללחוץ עם כפתור ימין של העכבר על המחשב שלי ולבחור ב- MANAGE

בחלון שיפתח ללחוץ על disk management

לפי הסרטון לא צריך להחליף את הקבל אלא רק להוריד אותו, לאחר מכן לחבר ל- ואז לייצור קצר על הנגד המסומן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל העוזרים - הייתי היום בחנות שבה קניתי את הדיסק און קי והטכנאי שם אמר שאין מה לעשות ולא ניתן להציל את המידע

ומכיוון שהדיסק און קי נקנה לפני חודשיים קיבלתי דיסק און קי חדש.

המסקנה שלי מכל זה ...גיבויים חבר'ה....לגבות כל הזמן את החומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...