נמצאה גופה קפאה של "חייזר" בסיביר, מאמינים או לא? - עמוד 4 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמצאה גופה קפאה של "חייזר" בסיביר, מאמינים או לא?

Vidati

Recommended Posts

אין לי שום ספק שגופינו ישתנה, כן אם אנחנו יותר אינטילגנטיים גולגלתינו תמשיך להגדיל את הנפח שלה כמו שעשתה במשך מאות אלפי שנים

אבל להגיד שאין אבולוציה או שהיא לא תמשיך זה פשוט לא נכון, אבולוציה תמיד מתרחשת.

אז נכון אלפי שנים זה כלום זמן אבל כמה מאות אלפי ומליונים יספיקו לעשות את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למארקיזם אולי לא תקף באופן כללי, אבל היום יש מחקרים מענינים שמוכיחים שיש עדויות ישירות לכך שבמקרים מסוימים מה שקורה לאדם בימי חייו משפיע על מצב ההרכב הגנטי שלו והדרך בה הוא יתבטא בצאצא, מה שלא אמור לקרות לפי התאוריה הקלאסית. ראיתי תוכנית על זה בערוץ המדע לפני כמה שנים והם הדגישו עד כמה העובדה הזו מהפכנית.

ד"א, אנחנו לא נאבד תכונה רק אם ההיעלמות שלה כשלעצמה תביא יתרון כלשהו, אלא אם המאזן הכללי של התכונות שלנו ירוויח במצב שיווצר בעקבות היעלמותה. לדוגמא, יכול מאוד להיות שהתכונה הזו קשורה באופן ישיר לתכונה אחרת, ואם השניה נעלמת (כי היא מהווה מכשול) - נעלמת אוטומטית גם הראשונה, למרות שהיא כשלעצמה מהווה יתרון והייתה נשארת אם לא הייתה קשורה לזו השניה. זה אולי אומר באופן כלשהו שהרווח שהיא מביא קטן יותר מהנזק שמביא איתו ההרכב של שתי התכונות גם יחד, אבל האבולוציה היא לא כלי מדויק ולפעמים במצבים שנוצר בהם איזון כלשהו היא "בוחרת" באחת מן הדרכים באופן כמעט אקראי או מסתעפת ו בוחרת בשתי הדרכים גם יחד, שאחר כך יתחרו באופן אחר, ואולי אף לא יתחרו כלל אלא יתקיימו זו לצד זו.

ד"א, הם מקללים המון ומדברים בשפת רחוב נוראית ברוסית בקליפ הזה, ולא נראה כאילו זה מבוים, אלה באמת נראים כמו שני כפריים טפשים עם גרועה. זה בטוח. לגבי השאלה אם זה עב"מ - זה כבר יותר מורכב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום ספק שגופינו ישתנה, כן אם אנחנו יותר אינטילגנטיים גולגלתינו תמשיך להגדיל את הנפח שלה כמו שעשתה במשך מאות אלפי שנים

אבל להגיד שאין אבולוציה או שהיא לא תמשיך זה פשוט לא נכון, אבולוציה תמיד מתרחשת.

אז נכון אלפי שנים זה כלום זמן אבל כמה מאות אלפי ומליונים יספיקו לעשות את העבודה.

ה'בעיה' עם בני האדם בהקשר האבולוציוני היא שהקשר בין שרידות והתרבול לבין פיזיולוגיה בוטל לחלוטין.

פעם אם למוטציה מסוימת היה ערך שלילי או חיובי גדול זה היה משפיע על הסיכויים של האדם לשרוד. על אי שיש בו רק ירקות, מי שנולד עם מוטציה שוגרמת לו לעכל ירקות בצורה יותר טובה יגביר את השרידות שלו. אחרי כך וכך דורות רוב האוכלוסיה תכיל את הגן הזה, את המוטציה הזאת, והיא תהפוך לנורמה.

היום לעומת זאת, מי שנולד בלי יכולת לעכל משהו, או בלי יכולת להביא ילדים סתם ככה (אבל כן עם טיפולי פוריות), או מישהו שלא יכול ללכת בכלל כל החיים וכו' וכו' - לא יקרה לו כלום. האנשים האלה יחיו הרבה שנים, יתרבו כרגיל, לא תהיה שום השפעה. לאנשים חזקים/מהירים/חכמים אין יותר סיכוי להתרבות ולשרוד לעומת אנשים איטיים/טפשים/חלשים. אמנם זה לא נכון בכל העולם, אבל אין ספק שזה הכיוון.

כדי שהגולגולת שלנו תהיה יותר גדולה עוד 5 מליון שנים צריך שיהיה יתרון ברביה ושרידות לאנשים עם גולגולת יותר גדולה. וכאמור, אנשים חכמים היום לא ממש שורדים או מתרבים יותר מאנשים טפשים. לכן אין שם סיבה שהגן שאחראי לגולגות גדולה יופץ יותר מהר מכל גן אחר.

לטעמי, האבולוציה לגבי בני האדם די מתה במובן הבסיסי ביותר שלה. זה אף פעם לא יהיה מוחלט, אבל לדעתי אנחנו כמעט שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמאש'ך! 8) לא, זו לא קללה. אמאש'ך היא הסיבה שזה לא פשוט כ"כ. כבר היום הגולגולת שלנו גדולה מידי עבור אגן הירכיים ותעלת הלידה של הנשים, מה שגורם לסבל אדיר ליולדת ולמספר גדול מאוד של מיתות בזמן הלידה (של אימהות וילודים כאחד). ראש גדול יותר יהווה חיסרון שרידותי ענק כיוון שהוא יקטין את הסיכוי של העולל להיוולד בחיים.

אבל כפי שכבר כתבו, נראה לך שזה משנה משהו היום? האם לבעלי אינטיליגנציה גבוהה יותר יש בממוצע יותר ילדים?

למארקיזם אולי לא תקף באופן כללי, אבל היום יש מחקרים מענינים שמוכיחים שיש עדויות ישירות לכך שבמקרים מסוימים מה שקורה לאדם בימי חייו משפיע על מצב ההרכב הגנטי שלו והדרך בה הוא יתבטא בצאצא, מה שלא אמור לקרות לפי התאוריה הקלאסית. ראיתי תוכנית על זה בערוץ המדע לפני כמה שנים והם הדגישו עד כמה העובדה הזו מהפכנית.

נו, בטח! כמה צילומי רנטגן מיותרים לאשכים יכולים לשנות את ההרכב הגנטי של הזרעונים שלך וזה בהחלט ישפיע על הילדים שיהיו לך. קוראים לזה "מוטאציה". יש הוכחות למנגנון אחר? אשמח לראות. תמיד נחמד ללמוד משהו חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני הייתי חייזר שיכול לבנות חלליות כאלה שמשבשות מכשירים אלקטרונים ויכולת להתגנב לכדור הארץ ככה ששום מק''ם לא מזהה אותן אני לא הייתי נמצא מת כל הזמן =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו, שהם לא נמצאים מתים כל הזמן!

לדעתי זו קונספירציה של העב"מים - הם כל פעם זורקים את אותה הגופה בכל מני מקומות שונים כדי ליצור רושם של נוכחות, כמו ארגון טרור.

אבל בעצם הם די חלשים בשטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שכן יש קונספירציה לגבי חייזרים.

הכל מבוסס על דיסאינפורמציה שמטרתה להחביא משהו אחר ולגרום לכם להתעסק בשטויות במקום באמת.

כשכמה ילדים מחליטים למתוח אותכם על אותו נושא הם רק מחזקים את אותה מטרה והתשתית ששתלו בכם לצורך אותה דיסאינפורמציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני חייזרים החליטו שזה מגניב להתרבות בשירותים של חללית, תפסו אותם וזרקו אותם מעל כדור הארץ, כל היצורים שפה התאבלצו ממנה, ועכשיו מצאנו בסיביר את האב הקדמון. ד"א זה אומר שרוסים יותר דומים לחייזרים מכולנו

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...