למה כשאני מתחבר דרך הראוטר בחיבור L2TP אני מקבל רק 14MB - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה כשאני מתחבר דרך הראוטר בחיבור L2TP אני מקבל רק 14MB

X7-007

Recommended Posts

יש לי 2 ראוטרים DLINK 655 וקניתי חדש רק היום Linksys E3000 בחיבור עם חייגן L2TP אני לא מצליח לעבור את ה 14MB והנקודה היא שעד עכשיו זה עבד מצוין לא משנה עם איזה ספק.

הדבר השני הוא כשאני שם את הראוטר על DYNAMIC IP DHCP ומתחבר עם החייגן של הוינדוס אני מקבל את כל המהירות 16MB.

וגם כשאני בלי חייגן של הוינדוס אני מקבל את המהירות מהתשתית .

מה השתבש פה אני לא יודע, וזה לא המחשב כי ניסיתי 2 כרטיסי בשני המקרים אותו דבר וגם באלחוטי זה קורה. וגם ניסיתי 3 ספקים לפחות בכולם זה קורה כשהחייגן ב L2TP בראוטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מצאתי את הבעיה, משום מה פתאום משום מקום הרגי'סטרי ששמתי רצה לעבוד, אלו פקודות שאמורות לשפר את הפינגים במשחקים TCP כגון WoW שמוריד את הפינגים מ 400 ל 100, הפקודה TCPNoDelay שבליזרד אמרו שכבר לא אקטואלי כי הם הכניסו את זה למנגנון שלהם ועוקף את זה כלומר זה כבר פעיל מבחינת השרתים שלהם בצורה אקטיבית, והפקודה שכנראה עשתה בלאגן זאת TcpAckFrequancy שפשוט מבזבזת פס רוחב. אני לא יודע איך זה קרה פתאום.

כעיקרון זה תקין עכשיו.

אבל מה שבטוח הראוטר של CISCO הרבה אבל הרבה יותר טוב, אני מרגיש שיש מהירות בתגובה, בגלישה, בהורדות ובדברים נוספים.

והאם כדאי לעשות לו עידכון קושחה ל DDWRT ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...