Portal 2 - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Portal 2 - הדיון הראשי

GWeizman

Recommended Posts

פשוט משחק מדהיםםםם,לא יאומן באמת,וזה אחרי 20 דקות משחק בלבד,ואני לא מגזים בכללל

כמה שהוא פשוט ככה הוא מושלם,אם המשחק הזה הצליח לגרום לבנאדם אדיש כמוני לצחוק מול המסך מחשב אז באמת שהוא מיוחד,

אני כבר כמעט שלא מתלהב ממשחקים היום אחרי ששיחקתי כל כך הרבה ובכל הסוגים שיש,כי כבר אין כמעט חידושים,הכל המשכים עם גראפיקה יפה,אבל כאן באמת יש איזה משהו מיוחד, עושים דברים מדהימים,זה הזכיר לי קצת את האווירה מהאף לייף,שאתה מרגיש ממש בתוך הדמות,

קיצר אחד המשחקים ללא ספק! :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואיך הגעת לזה שאין עותק פיזי? המשחק זמין בכל החנויות באותו מחיר כמו ב בדיוק כמו כל המשחקים הקודמים של החברה.

מי שלא קנה עד עכשיו צריך להתבייש...

עזוב את המחירים בארץ

אין סיכוי שאני משלם 50 דולר על משחק כמו פורטל, הוא אפילו לא קרוב ל40.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק ששווה כל גרוש. יש בו 2 קמפיינים מעולים כל אחד. סיפור מעולה ומשחקיות מעולה. ואני לא יכול לחכות שישחררו את חבילת הפיתוח כדי שהאנשים בקהילה יוכלו ליצור מפות לקואופ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה בתגובות לסרטון:

"and methodically knocking people's hats off--then, I account it high time to get to sea as soon as I can."

It's a line from chapter 1 of Moby Dick, and refers to Ishmael's growing contempt of society and feelings of ill will that drive him back to sea, a place he loves.

So her explanation of the test chamber, she passes off as "sorry I don't have time to explain things to reprehensible test subjects, I have to get back to something I'd rather be doing".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק ששווה כל גרוש. יש בו 2 קמפיינים מעולים כל אחד. סיפור מעולה ומשחקיות מעולה. ואני לא יכול לחכות שישחררו את חבילת הפיתוח כדי שהאנשים בקהילה יוכלו ליצור מפות לקואופ

מה הכוונה לשתי קמפיינים O.o?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...