שדרוג למחשב בן שנתיים וחצי... :) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג למחשב בן שנתיים וחצי... :)

casio222

Recommended Posts

שלום,

היום עשיתי קצת סדר במחשב, וגיליתי שעברו כבר שנתיים וחצי מאז שקניתי אותו. בזמן האחרון כבר התחלתי להרגיש איטיות (לא פירמטתי או משהו מאז שהתקנתי אותו בפעם הראשונה,אני שומר עליו טוב :P),

וחשבתי אולי לכבוד הפסח לפנק אותו באיזה שדרוג או משהו.

מפרט המחשב המזקן:

CPU: Intel i7 920

Motherboard: GA-EX58-DS4

Memory: 3*1GB 3 1066MHZ

GPU: ATI HD4870

Hard Disk: Hitachi 1 Tera-byte, and 500GB

ציוד היקפי: עכבר-G5, מקלדת- ELITE MEDIA KEYBOARD, ומסך- BENQ T2200HD, שתי שלטי 360.

התקציב לעניין- אני מניח שבין 1000 ל-2000 ש"ח. תלוי כמה אני ארצה להשקיע בקיצור.

הדרישות- התבגרתי ואני כבר לא משחק כמו פעם, למרות שאת הקרייסיס החדש אני מתכוון להתקין, אני בעיקר משחק עכשיו בפיפא/NBA כשיש לי זמן, אני כבר לא הגיימר שהייתי פעם.

עם זאת, אני סטודנט, ובקרוב אני מניח שאני ארצה להריץ עליו תוכניות כבדות- בעיקר מטלב. אז הוא צריך לשרת את המטרה הזאת.

אני מקווה שהכל ברור, ולא סתם אני חופר.

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מסך לא נראה לי, הנוכחי בינתיים מריץ משחקים לא רע בכלל על 1920*1080. חוץ מזה, נראה לי שהדורות החדשים לא כזה שווים את ההבדל לעומת ה-4870 המזדקן שלי :P

האם אני ארגיש שינוי בשדרוג של הזיכרון מ-3 ג'יגה ל-6 ג'יגה? או אפילו ל-9? (זה אפשרי בכלל? 3 סטיקים של 1, ועוד 3 סטיקים של 2 נגיד? פשוט ההבדל במחיר ממש קטן...)

מסך יש מצב. אני אבדוק את זה.

חשבתי על SSD? שוב, שווה? אני ארגיש שינוי בביצועים?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנאדם יש לך I7 :s07:

אם הייתי בכלל נוגע במחשב הזה הייתי מוסיף 3 סטיקים של 1GB .. וגם אז אל תצפה שזה יקפיץ את הביצועים משמעותית.

לדעתי אם המחשב הזה מתחיל להיות איטי זה משהו במערכת הפעלה ולא במחשב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם עם i7 ו 6GB זיכרון ואני לרוב ממלא באיזור ה 3-3.5GB כך שעל שדרוג זיכרון אני ממליץ לך בחום, לגבי , זה גם הדבר הבא שאני מתכוון לרכוש, אבל לא 60GB, אני רוצה לפחות 120GB שיספיק לא רק למערכת הפעלה אלא גם לכל שאר התוכנות והכונן המכני ישאר לאחסון בלבד.

התקציב שלך מאפשר לך גם גדול 120-160GB וגם הרחבת הזיכרון, ואם כבר אתה מרחיב וההפרש במחיר קטן אז קח 3 סטיקים של 2GB.

לגבי , תסתכל על החדשים של או ה C400 של Micron/Crucial. גם ה Verter2 נחשב מעולה אבל קראתי על איזו בעיה שיש בחלק מהסדרה ואני יודע שזה קיים בחלק מהדגמים שמיובאים לארץ אז הייתי נזהר עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיום לא משתלם לקנות כונן ,משום שיש בו יחס עלות/נפח לא משתלם בכלל.מומלץ לחכו שמחירי ה- ירדו למחירים יותר זולים ויותר משתלמים.

בקשר לנושא,המעבד שלך מספיק ללא ספק.מומלץ להחליף את הזכרונות ל-4GB ועם תדר גבוהה יותר,דבר העשוי לשפר את הביצועים של המחשב שלך.

בהנחה שתרצה לשדרג ,ניתן להחליף את הזכרונות הנוכחים שלך בשני סטיקים של 2GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שדרוג בסגנון הבא יהיה מעולה עבורך :xyxthumbs:

Transcend 2GB DDR3 1333Mhz I3 I5 I7, יחידות 3

₪330

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=759

OCZ Vertex 3 120GB 550/500 IOPS 60000, יחידות 1

₪1667

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=2569

סה"כ מחיר לכל המוצרים:₪1997

המפרט הורכב באתר:http://www.rsm.co.il/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...