הסיבה לטבע והתרבות המוסלמית = נישואים לבני דודים מדרגה ראשונה. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסיבה לטבע והתרבות המוסלמית = נישואים לבני דודים מדרגה ראשונה.

Art Tatum

Recommended Posts

לפי חוקי האיסלם מותר להתחתן עם בני דודים מדרגה ראשונה.

על פי התרבות האיסלמית גברים לא רואים נשים שאינם מהמשפחה.

ולפי אותה תרבות מקובל שבני דודים ישמשו מלווים לבני דודות.

אין זה פלא שהאישה הראשונה שרובם נמצאים איתה לבד היא הבת דודה.

ולכן יש המון נישואים בין בני דודים בתרבות האיסלמית

על פי הביביסי 55% מהפקינסטנים בבריטניה נשואים לבני דודים מדרגה ראשונה.

והם אחראים לשליש!!!!! 33% מהמחלות הגנטיות בבריטניה.

וכל זה למרות שהם רק 3% מסך כל הלידות.

The Reproductive Health Journal reports the following rates on consanguinity in Muslim countries. Where a statistical range has been recorded, I have used the lower parameter:

Algeria: 22.6%

Bahrain: 39.4%

Egypt (North): 20.9%

Egypt (Nubia-South): 60.5%

Iraq: 47.0%

Jordan: 28.5%

Kuwait: 22.5%

Lebanon: 12.8%

Libya: 48.4%

Mauritania: 47.2%

Morocco: 19.9%

Oman: 56.3%

Palestine: 17.5%

Qatar: 54.0%

Saudi Arabia: 42.1%

Sudan: 44.2%

Syria: 30.3%

Tunisia: 20.1%

United Arab Emirates: 40.0%

Yemen: 40.0%

http://europenews.dk/en/node/42321

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה מגעיל והכל, אבל אתה יודע שמבחינה מדעית הסיכון למום מולד גדל בצורה די זניחה (אחוז-שלושה לפי קצת גוגל) בקרב ילדים של בני דודים לעומת ילדים של זוג שאינם קשורים אחד לשני?

ואפילו אם נניח שזה מגדיל ב-33% את המומים המולדים באמת, מה הקשר בין זה לבין התנהגות כזאת או אחרת? אדם עם סיסטיק פיברוזיס הוא אדם רגיל עם מחלה קשה, ההתנהגות נובעת בעיקר מהתרבות ולאו דווקא בעיקר מהגנים (שכאמור, אפילו אם הם דפוקים, מה הקשר?)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מגעיל והכל, אבל אתה יודע שמבחינה מדעית הסיכון למום מולד גדל בצורה די זניחה (אחוז-שלושה לפי קצת גוגל) בקרב ילדים של בני דודים לעומת ילדים של זוג שאינם קשורים אחד לשני?

כשמכליאים בני דודים שוב ושוב ושוב במשך דורות נוצרים כל מיני תופעות שמשפיעות על הכל.

לא מדובר רק על 3% סיכוי למחלה גנטית.

זה אחוז גדול מאוד ומצטבר של המון השפעות.

ואפילו אם נניח שזה מגדיל ב-33% את המומים המולדים באמת, מה הקשר בין זה לבין התנהגות כזאת או אחרת? אדם עם סיסטיק פיברוזיס הוא אדם רגיל עם מחלה קשה, ההתנהגות נובעת בעיקר מהתרבות ולאו דווקא בעיקר מהגנים (שכאמור, אפילו אם הם דפוקים, מה הקשר?)...

אתה כנראה לא הבנת את המספר שצוין קודם.

33% מתוך סך כל המחלות הגנטיות בבריטניה נמצאות אצל הפקיסטנים הבריטים שמהווים רק 3% מסך כל הלידות.

זה כמובן בעקבות נישואי בני דודים במשך מספר דורות.

בדיוק כמו שזה מחזק גנים באופן שמעלה את הסיכוי למחלות גנטיות ודפקטים פיזיולוגים, זה מעלה את הסיכוי למחלות נפש, פיגור קל, תכונות אופי שליליות מחוזקות (אגרסיות, אפטיות וכו...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

נכון מאד. נראה לי שפותח הדיון התבלבל בין הסיבה והמסובב...

דווקא התרבות הפרימיטיבית, אם כבר, אחראית לנישואי הקרובים, ולא להיפך.

זה המצב בכל דבר שחוזר על עצמו שוב ושוב.

יש שני צדדים לגלגל.

ללא אחד הצדדים הוא היה מתקשה להמשיך להסתובב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכונות אופי שליליות מחוזקות (אגרסיות, אפטיות וכו...).

ותזכיר לי איזה מחקר מדעי בדיוק מוכיח שתכונות אופי שאתה מחשיב לשליליות הן תוצר של גנים דפוקים?

מחלות וכד' מילא, אני מוכן לקבל (אם כי כפי שכתבו כאן, מבחינה גנטית בני דודים הם מספיק רחוקים בשביל שזה כמעט לא ישנה),

אבל תכונות אופי? עכשיו אתה סתם מזיין בשכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחלות וכד' מילא, אני מוכן לקבל (אם כי כפי שכתבו כאן, מבחינה גנטית בני דודים הם מספיק רחוקים בשביל שזה כמעט לא ישנה),

אבל תכונות אופי? עכשיו אתה סתם מזיין בשכל.

בני דודים מדרגה ראשונה הם לא כאלה רחוקים(בת של אחות של אמא שלי,כמה רחוק אתה חושב שזה?)וחץ מזה אל תשכח שהסיפור הזה נמשך דורות על גבי דורות.אז גם להורים שלהם יש גנים דפוקים,ולהורים של ההורים שלהם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כמה רחוק אתה חושב שזה" זאת שאלה מפגרת.

השאלה הנכונה היא מה מחקרים מדעיים אומרים על הנושא, ולפי מה ש-Yoav כתב אחרי

חיפוש בגוגל (וזה גם פחות או יותר מה שאני הכרתי קודם לכן) הרי שנישואים בין בני דודים מעלים את האחוז למחלות גנטיות במספר אחוזים בודד.

נכון, זה עדיין משהו, אבל נא לקחת את זה בפרופורציות.

להגיד "בת של אחות של אמא שלי" נשמע מאוד קרוב אבל אתה צריך לזכור שהאבות שלכם שונים לחלוטין אחד מהשני וחצי מהגנים של כל אחד מכם באים מהאבא אז זה הרבה יותר שוני ממה שנדמה בהתחלה (וניתן לראות זאת בקלות לפי המחקרים המדעיים בנושא...)

והפואנטה של התגובה שלי הייתה בעיקר על השטות ש-Art Tatum כתב על כך שנישואים בין

בני דודים גם גורמים להופעה של תכונות אופי "שליליות" כמו אפטיות וארגסיביות.

אז מעבר לכך שזה שטות מוחלטת עד שהוא יביא לזה סימוכין מדעי (ואני בספק שקיים כזה, כי זה נשמע מפגר לחלוטין),

מי בדיוק מת ומינה את Art Tatum לאלוהים שיכול להחליט איזה תכונות אופי הן "טובות" ואיזה הן "רעות"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...