מפרט לגיימינג עד 5000 ש''ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לגיימינג עד 5000 ש''ח

popop

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימלי? נא לציין בבירור בכותרת הת'רד!

האם לנצל את כל התקציב או לנסות לחסוך? לנסות לחסוך

במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 500

2. מה הם השימושים הצפויים של המחשב (לדוגמא - עבודה משרדית, תכני HD, משחקים, עריכה, גרפיקה וכדומה)?משחקים

א) יש לציין את התוכנות העיקריות בהן יעשה שימוש ואת אופן השימוש (מזדמן/תדיר/לפרנסה).תדיר

ב) במידה והמחשב מיועד גם/בעיקר למשחקים:

* אם המסך לא כלול במפרט, מה הגודל ו/או הרזולוציה הטבעית (מקסימלית) של המסך הקיים? מסך לא כלול..גודלו 22 אינצ' MAG

* לאיזה סוג משחקים המפרט מיועד? משחקים כבדים קרייסס אססין קריד וכו'

* לאילו הגדרות גרפיות המפרט מיועד (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?גבוהות

3. האם יש צורך בציוד היקפי (מסך, , מקלדת ועכבר וכדומה)?אין צורך

4. האם יש רכיב בו אין צורך במפרט (כונן דיסקטים, צורב למשל)?אין צורך בצורב כי יש לי כבר אחד טוב

5. במידהויש צורך במפרט חלקי בלבד, יש לציין במדויק אילו חלקים כבר קיימים ואילו צריך לכלול במפרט.

6. עד כמה השקט של המפרט חשוב בסולם של 1 עד 10 (10=השקט קריטי)? הייתי מעדיף שקט כי כרגע המחשב נשמע כמו מפעל בטייבה...אז נניח 7-8

7. האם מתוכנן (קל/בינוני/כבד)? האם מי שישתמש במחשב מתמצא ויודע לבצע אוברקלוק? אין צורך בOC

8. האם יש צורך לכלול (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?אני רוצה שירכיבו את המחשב ואין צורך במערכת הפעלה מקורית

9. האם יש העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא, די לציין איזור מגורים. עפולה, צפון

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן (תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/ESATA או למשל דרישה למארז קומפקטי במיוחד)?לא

11. האם מתוכנן שדרוג משמעותי של המפרט בהמשך (למשל, הוספה של כרטיס מסך חזק בהרבה)?לא אבל יש אפשרות לעשות לוח אם שאפשר לשים בו שני זהים..

12. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג למעבד/זיכרון? כן

תודה!

שמתי לב שהרבה ממליצים לי על כרטיסי רידון ומחיפוש קצר בגוגל עלה שעדיף, לפי דעתי לפחות, לקנות מחשב עם מעבד וכרטיס רידון כי בעקרון הם כבר נהיו אותה חברה ..זה די שטויות עד כאן אבל כשזה מגיע למחיר מעבד אם תסתכלו על המעבד הכי חדש של מול הכי חדש של אינטל יש הפרש עצום במחיר...ושניהם עם 6 ליבות..מבחינת ביצועים אין לי מושג בגלל זה הגעתי לכאן למומחים wink.gif. אז מה עדיף מבחינת ביצועים, מעבד 6 ליבות של או של INTEL?

ומבחינת ראם אמרו לי שעדיף קינגסטון..אלא אם מישהו כאן יודע יותר טוב ומוכן לשתף אותי למה לא..אני חושב שאני רוצה 8 GB גם ולא רק 4 כמו שהציעו פה.

מבחינת הדיסק הקשיח, אני מעוניין בנפח של 2 TB ולא של אחד..והבנתי שהמחירים בין השניים לא כאלה עצומים האמת.

וכן, הרוב פה נראה שהבינו עניין בקשר למה שאני רוצה בדיוק כי באמת לא נראה לי שאשחק במשחקים מעל הרזולוציה 1024X768 ואם ממש נגזים אז עוד טיפה יותר ..מה שמומלץ למסכי 22 (לא זוכר בדיוק איזו רזולוציה :S) הנקודה היא שיותר חשוב לי שאוכל לשחק במשחקים עם כל האפקטים מופעלים ושירוץ חלק מאשר לשחק ברזולוציות מטורפות כמו 2048X1536...ואני חושב שאלך עם כרטיס מסך אחד חזק עכשיו, אבל שתהיה לי האפשרות בלוח אם להכניס עוד אחד מתישהו בעתיד (לא מעוניין לקנות 2 כרטיסים כרגע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה:

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Quad Core I5 2500 Quad Core 3.3GHZ 1155 6MB BOX

כמות: 1 - מחיר: ₪987

קירור למעבד:

Scythe JAPAN KATANA 3 1156 / 1366 only

כמות: 1 - מחיר: ₪112

לוח אם:

Gigabyte GA-H67M-UD2H-B3 for socket 1155

כמות: 1 - מחיר: ₪535

מארז:

Lancool Midi Tower PC-K60B Black

כמות: 1 - מחיר: ₪397

ספק כוח:

SeaSonic ET 600W Active PFC 120mm 4*SATA, 8-pin, PCI-E

כמות: 1 - מחיר: ₪357

זיכרון:

Corsair 2GB (Single Stick) DDR3-1333 CL9 Value Select

כמות: 2 - מחיר: ₪110

קשיח למחשב שולחני:

Samsung 1TB Sata II 32MB SpinPoint F3

כמות: 2 - מחיר: ₪263

כרטיס מסך:

Sapphire ATI 6950 2GB GDDR5 PCI-E HDMI -בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪1294

כונן אופטי:

SONY NEC DVDRW DVR x 24 SATA AD7260S BLACK

כמות: 1 - מחיר: ₪96

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪4524

מתחרים בכל הצעה ומפרט בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 4434 ₪

http://tms.co.il/preview/spec/en6tv2b1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום צורך להצמיד לכרטיס מסך של ATI מעבד , השילוב לא הופך לטוב יותר (זו אפילו לא אותה חברה, רק אותם בעלים)

אין שום סיבה להתעקש על חברה מסויימת בזיכרונות, בניגוד לחלקים אחרים אין הבדל בינהם, הם עובדים אותו דבר. זהו חלק אמין

יחסית אז גם אין בעייה של אמינות.

לגבי המעבד - מצד אחד הוא לא משחק תפקיד בגיימינג כמו כרטיס מסך, מצד שני אתה הולך לשחק על רזולוצייה נמוכה (לא מומלץ כלל)

ואז הוא בא לידי ביטוי באופן ניכר. ה-2500 של אינטל מעבד חזק מאוד ודי משתלם.

אתה יכול בכיף להסתפק ב-5850 החדש של סאפיר, הוא במחיר סופר משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה משתווה כרטיס הרדון שהמלצת לי עליו בכרטיסי נבידיה? 470? 550? זה בכלל סיפור כי מסתבר שיש כרטיסים מסוימים שיש להם יותר כוח מהחדשים יותר ..מבלבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...