הזמנת מחשב נייד דרך האינטרנט + משלוח ( מחו"ל ) - המלצות והסברים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנת מחשב נייד דרך האינטרנט + משלוח ( מחו"ל ) - המלצות והסברים

itayalter

Recommended Posts

הסטיקי לא מספיק טוב כדי באמת להשתמש בו , קראתי אותו ועדיין לא ברור לי מה כדאי ,

וגם לא מופיעים בו כתובות אתרים מומלצים עם מחירים טובים ששולחים לארץ , אז מי שגם התנסה

או כן מכיר אשמח אם ישתף ויעזור

בנתיים מצאתי את זה פה בארץ :

http://www.qsys.co.il/Product.asp?Pid=427638U&Cat2Cat1ID=23&Cat2ID=0&aff=Zap〈=he

מה אתם אומרים ? איך המחיר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פותח דיון חדש כי הדיון הקודם פשוט לא קיבל יחס ושום תשובה נורמאלית , הפורומים האלה נועדו לעזור לפונים , לא ? יש פה אנשים

שמתיימרים להיות מומחים ולעזור לפונים לא ? בנתיים לא קיבלתי תשובה אחת נורמאלית ממכם , לא ברור לי איזה מחשב יותר כדאי , האם יש המלצה

לחנות שממנה אוכל להזמין בזול , אז במקום לענות בחוסר חשק ולעשות טובה שאתה / אתם עונים תעשו לעצמך רענון ותפיחו חיים בפורום הרקוב הזה , כי כפי שאני רואה כמעט אף אחד שמעלה פה שאלה נמצאת לו תשובה מספקת וחבל שהפורום הזה שהיה פעם ה-מקום להתייעצות הפך להיות פורום עייף , עצל וחסר מקצועיות .

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שעם הגישה הזו התגובות יזרמו. :s07:

חוסר מענה על שאלה שלדעתך דחופה, היא לא סיבה לפתוח דיון נפרד.

אני מתנצל בשמי ובשם האנשים פה שיש לנו עוד עיסוקים למעט יעוץ בפורום. :facepalm:

לגבי הנייד שהצגת, הוא נופל בקטגוריה של עדיף לצורך מה? מבחינת חוזק נתו, הלנובו עדיף. למשחקים כנראה שהדל עדיף.

את הדיון הזה יש לבצע בהודעה הראשונה ולשם אני אפנה מעתה (הדיון בהודעה הזו נגמר מבחינתי) מה גם שאת כל התשובות קבלת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...