Dell Inspiron N3010 - הפרעות בתצוגה‬ *נערך* - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell Inspiron N3010 - הפרעות בתצוגה‬ *נערך*

Splashy

Recommended Posts

יש לי מחשב נייד Dell Inspiron N3010 שנרכש יחסית לא מזמן.

בימים האחרונים התחילה בעיה של הפרעות בתצוגה.

מדי פעם יש רעידות כאלה, קפיצות והפרעות, קצת כמו קליטה גרועה בטלוויזיה עם אנטנה, שיש שיבושים מדי פעם.

ניסיתי להוריד דרייבר עדכני לכרטיס מסך מהאתר של אינטל אבל המחשב לא נותן לי לעדכן את הדרייבר, בטענה שהוא לא "מוסמך" ודורש שאוריד מאתר היצרן. למרות שביטלתי את האפשרות להתקנת דרייברים חתומים בלבד (F8 לפני שה-Windows 7 עולה ובחירה באפשרות המתאימה). הבעיה שהדרייבר באתר היצרן (Dell) הוא ישן ולא עדכני כמו הדרייבר באתר של אינטל.

השאלה בעצם אם זו בעית תוכנה או חומרה.

המחשב רק עכשיו חזר מהמעבדה, שם החליפו לי כרטיס רשת אלחוטי מובנה, ולא ממש מתחשק לי לחזור למעבדה.

כמובן שאם אין ברירה, אחזור למעבדה כי יש אחריות אבל אם יש משהו שאני יכולה לעשות בעצמי כדי לפתור את זה, זה עדיף - לכן אני מקווה מאוד שזו בעיית תוכנה.

אגב אני לא יודעת אם זה משנה, אבל הבעיה התחילה אחרי שהמחשב חזר מהמעבדה. בימים הראשונים הוא היה בסדר ולפני כמה ימים התקנתי שומר מסך Sim Aquarium 3 (קנוי וחוקי), זה שומר מסך די כבד, אולי זה קשור לבעיה?

תודה מראש לעוזרים.

עריכה: כנראה שזו לא בעיה במערכת הפעלה, נכנסתי ל-, חיכיתי כמה דקות והתופעה חזרה על עצמה.

כנראה שאין מנוס מלפנות שוב למעבדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...