איזה לוח אם לבחור למעבד SB? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה לוח אם לבחור למעבד SB?

The Alex

Recommended Posts

שלום!

בימים הקרובים אני מתכוון לקנות כמה חלקים חדשים. בעיקרון אני יכול להשיג 2600K ב פחות מ700 שקלים (ככה שעל מעבד אני סגור:)

יש לי אפשרות לקנות לוח של אינטל: DP67GB-B3 שתכלס גם יעלה קרוב ל700 (ביחד אני יכול לקנות את המעבד והלוח ב כ 1350)

חיפשתי מידע על הלוח אם המבוקש (בגירסתו הרגילה - לא B3) ולא מצאתי יותר מדי ביקורות. לפי הנתונים אין יותר מידי הבדל מלוחות אם כמו UD3 המקבילים של אסוס ושל ..

השאלה הגדולה חברים האם הלוח אם הזה שווה משהו או שלוחות אם של לא משהו יחסית לחברות האחרות שמשתמשות בצי'פסט שלה?

הנטייה הראשונית שלי הייתה EXTREME 4 של שנראה ממש טוב. המטרה של המחשב בסופו של דבר זה הכל ובהחלט OC כמה שיותר גבוה.

- ושאלה נוספת: שני סטיקים כאלו מ - KSP 4GB RipJaw Edition CL9-9-9-24 יספקו אותי נכון? אני סגור על הזיכרון הזה.

תודה מראש על העזרה:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיעה הרווחת היא שלוחות אינטל טובים כל עוד לא מבוצע עליהם אוברקלוק, כך שהצעתי היא במידה ואתה מתכנן להמהיר את המעבד, ישנם מגוון לוחות במחיר דומה שיספקו תמיכה טובה יותר בכל הקשור לאובר קלוק.

ה- 4 הוא אחד הלוחות בעלי התמורה הטובה ביותר למחיר.

לגבי הזכרונות - אין להם משחק חשוב בכל הנוגע ל-OC לעומת הדורות הקודמים, רק תוודא שהם עובדים על מתח של עד v1.58.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיעה הרווחת היא שלוחות אינטל טובים כל עוד לא מבוצע עליהם , כך שהצעתי היא במידה ואתה מתכנן להמהיר את המעבד, ישנם מגוון לוחות במחיר דומה שיספקו תמיכה טובה יותר בכל הקשור לאובר קלוק.

ה- 4 הוא אחד הלוחות בעלי התמורה הטובה ביותר למחיר.

לגבי הזכרונות - אין להם משחק חשוב בכל הנוגע ל-OC לעומת הדורות הקודמים, רק תוודא שהם עובדים על מתח של עד v1.58.

חוץ מהאוברקלוק אני לא רואה שום דבר מיוחד בלוח, והוא נחשב הטוב ביותר אצלם מבין ה -P67.

לגבי הזיכרונות אני יודע שהם לא משפיעים ב - OC כמו פעם, אבל מה פשר המתח הספציפי(הדגם שאני רוצה מגיע ב 1.5V)?

ה EXTEREME 4 נראה כל כך משתלם שזה הלוח אם היחיד שנראה לי כבחירה טוב בכ- 800 שקלים, במיוחד שאני יכול לקחת את ה טיוניק טוור 120 הישן שלי ולהרכיב על הלוח אם הזה.

רק רציתי לקבל חוות דעת. תודה בכל מקרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...