האם ניתן לקנות משחקים בהורדה ב 3DS, ואיזה איזור מומלץ לקנות, - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ניתן לקנות משחקים בהורדה ב 3DS, ואיזה איזור מומלץ לקנות,

marlboro

Recommended Posts

עד כמה שאני יודע חנות ההורדות ל3DS עוד לא נפתחה

היא כן הוכרזה אבל עוד לט שוחררה

בינתים מדובר יל משחקי גימבוי \גימיגיר \ועוד כמה משחקי ישנות

בנוסף לזה אמור לצאת גם חנות בסגנון WIIWAR

אבל כל זה עוד לא יצא

אפילו הדפדפן למכשיר עוד לא יצא

בעניין איזה אזור עדיף ?-תלוי מאיזה אזור אתה קונה

נינטנדו לצערי הכניסה הגנה אזורית הפעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע חנות ההורדות ל3DS עוד לא נפתחה

היא כן הוכרזה אבל עוד לט שוחררה

בינתים מדובר יל משחקי גימבוי \גימיגיר \ועוד כמה משחקי קונסולות ישנות

בנוסף לזה אמור לצאת גם חנות בסגנון WIIWAR

אבל כל זה עוד לא יצא

אפילו הדפדפן למכשיר עוד לא יצא

בעניין איזה אזור עדיף ?-תלוי מאיזה אזור אתה קונה

נינטנדו לצערי הכניסה הגנה אזורית הפעם

אני חושב שנינטנדו יעשו עדכונים איטיים ויוסיפו פיצר נוסף לכל עדכון כדי למנוע פיראטיות

סוג של מה בא לך 3DS שמצליח לפרוץ משחקי DS או להשתמש בחנות של ה3DS או דפדפן של ה3DS? כולנו יודעים שהANTI PIRACY של ה3DS זהה לשל הDSI בעניין ההרצה של משחקי DS רגילים (לא בקשר להרצת משחקי 3DS) כלומר שינוי הGAME DATA של הBOOTROM מסוגל לגרום ל3DS לחשוב שזה משחק מקורי אחר ואם יחסמו אותו, תמיד אפשר לקחת ROM אחר ולרשום את הGAME DATA שלו על הBOOTROM של הכרטיס, נינטנדו כניראה מנסה לשחק את משחק העדכונים של על הPSP ולנסות למשוך לקוחות ל"דרך האור" בעזרת פיצרים, אני מאמין מאוד שBETA של ה3DSWARE והBROWSER כולל 3D VIDEO PLAYER או VIDEO TAKER כבר קיים במאגר של נינטנדו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החומרה של ה3DS מאוד דומה לסלולרים

רק המערכת הפעלה שונה

אבל הם יכולים בקלות להוסיף המון תוכנות -השאלה מה הם רוצים

אני חושב שהמחיר של ה250$ נועד לבחון את השוק ברמה הזאת

ברגע שהביקוש ירד בטח המחיר ירד ויכניסו עוד פיצרים

מבחינת פירטיות בגלל שהכרטיסי משחק הם עד 8 גיגה תוכל לישתמש גם בזה

וכמובן בעדכוני תוכנה

הולך להיות מאוד מעצבן לפורצים להשצנש במערכת בהתחלה

אני חושב שעוד שלוש שנים יהיה יותר טוב למי שמחפש פריצות כי אז בטח יהיו מספיק משחקים טובים

שיצאו בהלך השלוש שנים לפני העדכונים העתידים

ואז אולי יהיה שווה להחזיק גם 2 3DS -אחד פרוץ לשחק במשחקים שלא שווים את הכסף ולמכור אותו

בכל מקרה אני עדין בגדר בעניין ה3DS

המחיר גבוה \הבטריה מסריחה\ואין זלדה חדש באמת באופק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

החומרה של ה3DS מאוד דומה לסלולרים

רק המערכת הפעלה שונה

אבל הם יכולים בקלות להוסיף המון תוכנות -השאלה מה הם רוצים

אני חושב שהמחיר של ה250$ נועד לבחון את השוק ברמה הזאת

ברגע שהביקוש ירד בטח המחיר ירד ויכניסו עוד פיצרים

מבחינת פירטיות בגלל שהכרטיסי משחק הם עד 8 גיגה נינטנדו תוכל לישתמש גם בזה

וכמובן בעדכוני תוכנה

הולך להיות מאוד מעצבן לפורצים להשצנש במערכת בהתחלה

אני חושב שעוד שלוש שנים יהיה יותר טוב למי שמחפש פריצות כי אז בטח יהיו מספיק משחקים טובים

שיצאו בהלך השלוש שנים לפני העדכונים העתידים

ואז אולי יהיה שווה להחזיק גם 2 3DS -אחד פרוץ לשחק במשחקים שלא שווים את הכסף ולמכור אותו

בכל מקרה אני עדין בגדר בעניין ה3DS

המחיר גבוה \הבטריה מסריחה\ואין זלדה חדש באמת באופק

כרטיסי משחק עם עד 8 גיגה ביט, שזה בעצם גיגה בייט אחד

עדכוני תוכנה זה מאוד צפוי... במיוחד שינוי של הHEADERים של הROMים המסוגלים להקרא, כתוצאה משימוש של אותם HEADERים בכרטיסי פלאש, למרות שזה פוגע באנשים בעלי אותו משחק שיש לו את אותו הHEADER אבל כמשחק מקורי (מעניין איך נינטנדו תפצה אותם, אם תפצה אותם, או אם נינטנדו תחסום ROM פופלרי כמו משחקי פוקימון, מריו או זלדה למרות שאם יחסמו את המשחק עצמו הקהל שלהם לא יאהב את הרעיון של לקנות משחק חדש...)

וכן, הNGP נראה הרבה יותר מעניין, אני חושב שזה בעיקר בגלל זה שקהל היעד של סוני נכנסו לDS ומנסים להכניס את "סוני" לתוך "נינטנדו" או ההפך, או שהם רוצים את ה"קונסולה המושלמת" מבחינת גיימפלי, גראפיקה וכוח, או שההיגיון שעומד מאוחרי הכוח האדיר והחסר תועלת הזה הוא הומברו לאחר שהקונסולה תפרץ, לדעתי כל הזיבולי שכל על "UNHACKABLE FIRMWARE UPDATE" או "BRICKABLE LOG" זה בשביל להפחיד, לא יותר מי זה, אני לא מופתע שהם מנסים הכל - הDS נהפכה לקונסולה יותר פרוצה מי PS2, הדיאס I הפך לכשלון מבחינת תמכור, אף אחד לא בקש או מכשיר מדיה מנינטנדו, וחנות מקוונת להורדת משחקים ישירים מהחברה לא עבד טוב גם בשביל - אז על מה לעזעזל הם חשבו? זה לא מחיר טוב תמורת הSLOT-2, אני לא יודע כמה ה3DS באמת יצליח ללא ספריית משחקים אדירה, יש משחקים טובים מאוד שמתוכננים ל3DS כמו SMT, זלדה, מריו, מריו קארט, RE וכו, אבל בכוח בטריה כזה עלוב ה3DS יעמוד ליד הPSP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל עד כמה שאני זוכר זה כן 8 גיגה בייט ולא ביט -אל תשכח שיש גם תמיכה בכרטיסי גדולים

ושמשחקים כמו MGS3 בדרך בלי להוריד דברים

שנית זמן הבטריה בטח יהיה טוב יותר בדגם הבא

עד שהNGP יצא בטח יצא כזה וגם הורדת מחיר

בעניין משחקים גם הDS התחיל עם פורטים ומשחקים מסריחים

אני לא חושב שנינטנדו מטומטמת -הגדולים יגיעו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחסניות הם עד 2 גיגה בייט.

לגבי ה"חומרה דומה לסלולארים" , הכרטיס מסך לא דומה לאף סלולארי היום בשוק (וד"א חלש משמעותית מהדור הנוכחי של הSGX535 , ובטח לעומת ה545 עם 2 ליבות שבא בIPAD2 ויבוא באייפון הבא , שהוא חצי מהעוצמה של מה שיבוא בNGP - אותו שבב עם 4 ליבות)

הCPU דווקא סביר - כפול ליבה - די עדכני אבל במהירות שעון נמוכה מכל מה שיוצא היום בשוק למכשירים אחרים.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על הDS הרגיל שתאורטית יכל להגיע עד 2

ה3DS כבר יכול עד 8 ואולי בעתיד יותר

זה לא אומר שיהיה הרבה משחקים שיעשו שימוש ב8 בזמן הקרוב -פשוט בגלל העלות

אבל MGS3 בטח יקח הרבה יחסית לנידות -סך הכל זה היה אחד מהכבדים לPS2

בעניין החומרה אל תזלזל -החומרה יותר חזקה מהPSP זה שהאיפון 4 חזק יותר לא אומר הרבה

כי אין לו הרבה משחקים כבדים גם ככה והשליטה שלו לא נוחה לזה

שיתחילו לצאת משחקים טובים ושישפרו את הבטריה אני כניראה יקנה אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין - הDS יכול להגיגה ל2 גיגה ביט אולי , ה3DS הוא 2 גיגה בייט , חבל על הויכוח.

בעניין המשחקים הכבדים - תעיף מבט על INFINITY BLADE , תעיף מבט על DEAD SPACE , תעיף מבט על ASPHALT 6 HD , הטיעון שלך כבר לא נכון.

גם השליטה זה עניין גבולי ובא נזכור שזה פלאפון - לא קונסולת משחקים.

אני מרגיש לפחות שמאז הWII מאוד איבדו את דרכם , ועובדה שכל REVIEW שני מגדיר את הפיצ'ר העיקרי של ה3DS - התלת מימד - כגימיק שמכבים אחרי רבע שעת משחק כי זה עושה כאבי ראש.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין מדבר על היכולת של ה3DS

http://mynintendonews.com/2010/12/18/nintendo-3ds-nintendo-3ds-cartridges-can-apparently-hold-up-to-8gb/

אתה מדבר על היכולת ההגבלה שנינטנדו נותנת שמופיע בשורה הראשונה של הכתבה

According to online gaming publication Kotaku the cartridges for Nintendo’s forthcoming 3DS console can hold up to 8GB of storage space, but it’s rumoured that are currently capping the games at 2GB.

אני מדבר על הכרטיס הסטדנרטי שישוחרר שיהיה בדרך כלל בגודל של 1024 מגה בייט, רק הכבדים מתוכננים להגיע ל2048 מגה בייט - ובכלל 8192 מגה בייט מתוכנן לשנים היותר מתקדמות של ה3DS שאנחנו בכלל לא מדברים עליהם, שצריך פרסום ומשחקים טובים כדי להשתמש בזה אם נינטנדו יוציאו את זה

גם אני מרגיש שמאז הWii די מסבנים אותנו מבחינת נינטנדו, עם הDSi לדוגמא, אבל צריך לתת ל3DS צאנס, כאן זה לא משחק של כוח הקונסולה, זה משחק אחר - המשחקיות... אותו גורם שלקח את הDS החלש כלכך מהPSP מבחינת חומרה והפך אותו לאחת הקונסולות המצליחות ביותר בעולם שעברו את מספר המכירות של הגיימבוי, לעומת הPSP ש...

ה3D נשמע כמו גימיק, אני לא רואה דרך שבו הוא יכנס לגיימפלי של המשחק - מי אמר אבל שהוא לא זה שמרים את הכפפה? חיישני התנועה ב3DS (ישנם שניים) מסוגלים להיות תוספת מדהימה לגיימפלי השאלה היא איך משתמשים בהם..

בקשר לNGP\PSP2 - הכוח של הדבר הזה אדיר, 4 ליבות גראפיות ו4 ליבות , אם אתם מדברים על האייפון 5, זה הרבה יותר חזק ממנו לדעתי..., השאלה היא למה זה היה? לפורטים של משחקי PS3? אני לא רוצה לראות משחקים איכותיים כלכך על מסך כזה קטן ועלוב, צריך סיבה טובה כדי למשוך אותי לזה.. אבל תחשבו על כוח הHOMEBREW שיוצא מי זה? מה שאני למדתי שבשביל שמשחק יהיה כיף לא צריך מעבד כלכך חזק..

בקשר למעבד של ה3DS - עם קצת חיפוש תראו שהדגם המדובר יכול להגיע ל1GHZ באוברקלוקינג (המהרת , אם מישהו מודע לכך) והוא די ליבתי, לדעתי, יחסית לARM כמובן, זה רמה אחרת לגמרי של כוח לעומת הDS, כמו ההבדל בין הDS לGBA....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...