אי אפשר לשחק בגלל GFWL (0X80072751) - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אי אפשר לשחק בגלל GFWL (0X80072751)

Guy950

Recommended Posts

קניתי את המשחק Bulletstorm, התקנתי והפעלתי. עד כה הכל מושלם.

עכשיו התחילה הבעיה עם התוכנה הארורה של ווינדוס games for windows live, אני לא מצליח להתחבר לחשבון (אשר משותף עם האקס בוקס) אז התחלתי את התהליך המשעמם לפתוח חשבון חדש ועדיין יש לי בעיה להתחבר. הבעיה מתרחשת כאשר זה דורש ממני להוריד עידכון שבאמצע מפסיק ומפרסם את ההודעה הבאה:

http://i52.tinypic.com/f1crog.jpg

אחרי סיור באינטרנט הבנתי שצריך פורטים אז פתחתי בפיירוול ובראוטר, לא עזר. ניסיתי להתקין עידכון לGFWL ידנית, אמר שיש לי את הגרסה הכי מעודכנת. אני שעות גולש כבר באינטרנט מחפש פיתרון ולא מוצא שום דבר.

תעזרו לי בבקשה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהניסיון שהיה לי עם GFWL, זה היה פשוט נורא. הפלטפורמה הכי נוראית שהשתמשתי בה. זה היה חובה כששיחקתי DOW2. היה ימים שפשוט לא התחבר, בלי סיבה, סתם ככה. ויום למחרת התחבר מצוין. פשוט עשה מה שבא לו. אני לא יכול לעזור לך. אני רק יגיד לך, אל תקנה יותר משחקים עם GWFL. פשוט NO NO אחד גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהניסיון שהיה לי עם GFWL, זה היה פשוט נורא. הפלטפורמה הכי נוראית שהשתמשתי בה. זה היה חובה כששיחקתי DOW2. היה ימים שפשוט לא התחבר, בלי סיבה, סתם ככה. ויום למחרת התחבר מצוין. פשוט עשה מה שבא לו. אני לא יכול לעזור לך. אני רק יגיד לך, אל תקנה יותר משחקים עם GWFL. פשוט NO NO אחד גדול.

אני עוד ממזמן מחרים אותם, אבל המליצו לי על המשחק אז אמרתי נשחק.

רשמת שהורדת את העידכון לתוכנה.

תנסה להוריד את התוכנה העדכנית עצמה מאתר הבית שלהם.

הורדתי את התוכנה העדכנית דרך האתר של התוכנה, כמובן שאני זוכר שלא ממזמן הויינדוס עידכן את התוכנה בעצמו.

אין לי מושג מה זה רוצה לעדכן, אבל בכל חשבון אפשרי שאני מנסה להתחבר זה דורש שאוריד עדכון.

זה מתחיל את תהליך העידכון, מחכה איזה דקה ואומר את ההודעה שפירסמתי למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו מפתחות לא מוכנות להשתמש ב GFWL (כמו SPLASH DAMAGE שאמרו בפומבי שזה הזבל הכי גדול ש MS עשו עד היום ו ו EA שלמשחקים הגדולים יותר מעדיפות את או מערכת שפותחה על ידן).

בגלל זה המשחקים החדשים של EPIC לא מצליחים במחשב ובגלל זה גם RAGE לא יצליח כשהוא יצא בסוף השנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון הכי טוב תוריד קראק.(כן כן אסור לדבר על זה)

זה בדרך אל תדאג.

התייאשתי, פתחתי כבר עוד 2 חשבונות וזה משגע אותי.

הייתי צריך לקנות לאקס בוקס וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...