יצירת access point או פתרונות אחרים לבעיות קליטה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצירת access point או פתרונות אחרים לבעיות קליטה

גיימרית

Recommended Posts

המצב הוא כזה: בדירה יש מודם ADSL שהוא גם wireless שקיבלנו מחברת האינטרנט. אני יושבת בחדר בצד השני של הדירה, שאפשר לחשוב כמה היא גדולה, אבל זה בלאי ומה אפשר לצפות מציוד שאתה מקבל בחינם.

יש לי שהבאתי איתי מישראל של Linksys ותהיתי אם אני יכולה להשתמש בו כדי להגביר את הקליטה איכשהו. אם כן, הוראות ברורות מאוד מאוד יועילו!

בנוסף לזה, כל רעיון (שלא כולל לקבל ציוד אחד מהחברה, כי זה בלתי אפשרי) לטיפול בבעיה יתקבל בברכה.

אגב, אם למישהו יש ניסיון עם רשת דרך החשמל, אני אשמח למידע. לא רוצה ללכת להוציא סביבות 150 יורו ואז לגלות שזה :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצורך שימוש ב-AP תעזרי במדריך הזה -- http://www.netcheif.com/Articles/RouterAsAP/RouterAsAP.htm

לגבי שימוש במתאמי חשמל, זה אפשרי אבל תחת מגבלות -- במרחקים גדולים זה לא תמיד עובד ואם יש בבית יותר מפאזה אחת המהירות לא תהיה גבוה במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיר "מרחקים גדולים". לגבי פאזות, פה ממש התקלת אותי, איך אני יודעת?

קרוב לוודאי שיש רק פאזה אחת.

השתמשתי בעבר במתאמי Ethernet-Over-Power בהצלחה מרובה. זה ממש Plug and Play. לא צפויות לך בעיות.

רק שימי לב שאת רוכשת מתאמים שתואמים לתקן HomePlug AV - 200Mb/s

Batnun

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע ה"אינסטלציה" פה היא שיצרתי Repeater עם ראוטר WRT54GL של לינקסיס ואני מחוברת אליו עם כבל .

בהנחה שחשובה לי יציבות (בעיקר בשביל לשחק MMOs), האם עדיף לי להשאר במצב הנוכחי או לעבור לרשת על גבי חשמל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימוש ב-AP ומתאמי חשמל מעלה מאוד את ה-PING שלך וזו עלולה להיות בעיה ב-MMO. עדיך חיבור בכבל . בכל מקרה, בין השניים עדיף חיבור החשמל אבל תכיני לצורך העניין כמה מאות שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר של הציוד "החשמלי" הוא לא האישיו בכלל. רק מה יתן לי פינג טוב יותר.

להתחבר ישירות למודם-ראוטר אין לי אפשרות, הוא בחדר אחר. כבל לריפיטר לא מספיק טוב? :P

אוף, בסוף אני אצטרך להזמין קו לעצמי וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...