כדאי לעבור מ-10M ל-15M? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי לעבור מ-10M ל-15M?

Born2Kill

Recommended Posts

תגדיר "כדאי"

אני אישית עם 8MB בערך (זה הכי הרבה שהתשתית של הוט מאפשרת בירושלים כרגע משום מה...) ולי זה יותר מאשר מספיק

ואני גם ממש לא רואה צורך לשלם עבור מהיר יותר (במיוחד שהוא רק מהיר יותר בתוך הארץ ולא לחו"ל, חוץ מכשגם ככה אין עומס...)

אז האם "כדאי"? כנראה שלא, אבל זה תלוי בשיקולים שלך ובמצב הספציפי שלך (הפרש במחיר, התחייבות וכד')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה לא יפגע בפינג (אבל זה גם לא יעזור לו).

ובנוגע להורדה - יכול להיות שתוריד מהר יותר אם תשדרג ל-15 מגה (האם היום אתה מגיע למגבלה של 10 מגה בכלל?)

השאלה זה האם זה שווה את המחיר שתצטרך לשלם עבור זה, וזה כבר שיקול שלך, לא שלנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיר "כדאי"

אני אישית עם 8MB בערך (זה הכי הרבה שהתשתית של הוט מאפשרת בירושלים כרגע משום מה...) ולי זה יותר מאשר מספיק

ואני גם ממש לא רואה צורך לשלם עבור מהיר יותר (במיוחד שהוא רק מהיר יותר בתוך הארץ ולא לחו"ל, חוץ מכשגם ככה אין עומס...)

אז האם "כדאי"? כנראה שלא, אבל זה תלוי בשיקולים שלך ובמצב הספציפי שלך (הפרש במחיר, התחייבות וכד')

תוספת של 30 שקל לפרמיום של נגיד.. letitbit או hotfile והכל מוריד לך על מהירות מקסימלית (אצלי זה 1.5 מגה כבר שנה שלמה מאז שעברתי ל12 מגה עד לשבוע האחרון שזה כבר בעיה בתשתית). ויש לך את כל הסדרות, , מוסיקה שאתה צריך (: (במקום לשלם לHOT מאות שקלים אתה מסתפק ב120-150 לאינטרנט ו30 לפרמיום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...