מכונת כביסה שעושה בעיות בחשמל וריצודים במסך - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכונת כביסה שעושה בעיות בחשמל וריצודים במסך

shloosh

Recommended Posts

הריצודים הם לא קשים, אך ניתן להבחין בשינוי גם במחשב וגם בדסקטופ שיש לי.

לאחרונה קניתי U2311H וגם בו יש לעיתים את ההפרעות.

מה שקורה זה שהמכונה פועלת שמים לב לריצודים, וכשמכבים אותה הבעיות חולפות.

השאלה מה ניתן לעשות כדי למנוע מהמכונת כביסה לעשות הפרעות בחשמל??

זאת מכונה די ישנה ואני חושב שאולי כאן הבעיה....

האם כדאי להחליף אותה פשוט?שוב האם זה יפתור את העניין וזה לא משהו

שיכול להיות קשור יותר לרשת החשמל בבית?.... מה עושים? להזמין חשמלאי?

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה בעיה של חיבור אדמה ראשי של הבית

המכונה יכולה לייצר כמה הפרעות שבה לה בקו המתח, אבל הספקים של המחשב והמסך אמורים לייצב את זה ולא נראה לי שהמכונה יכולה לייצר הפרעות בכזאת רמה שתעבור את הספקים

כשהמכונה עוברת למצבים שונים העוצמה של האור בבית משתנה בצורה בולטת ? אם כן יכול להיות שיש בעיה בחיבורים של חוטי L או N

לבדיקה תביא מחשב ומסך אחרים אליך, תבדוק אם יש את הבעיה גם איתם

אם יש לך , תנסה לחבר אותו למסך (כמסך חיצוני) ולבדוק כשהמסך מחובר לחשמל והמחשב לא מחובר לכלום (עובד אל ועומד אל משטח מבודד חשמל)

@gabriel6

האדמה וה N משותפים לכל המעגלים בבית. גם ה L (בבית אם פאזה אחת) לא ממש מופרד - רק עובר דרך 2 סלילים קטנים (ב 2 מפסקים אוטומטיים) שלא נראה לי עושים הרבה להפרדה

@amitdanan

הסוג של UPS כזה הוא online. הוא עולה המון, לוקח דיי הרבה חשמל, ויש לו מאוורר שלא תמיד שקט. והוא בדרך כלל לא מפריד את חיבור האדמה, כך שהוא יכול לא לפתור את הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לגמרי :

ה N עדיין משותף. הפרעות בתדר גבוה יעברו אליו וממנו

עומסים ל 3 L (כמו מזגנים) לפעמים מחוברים בצורת delta, ויוצרים קשר בין ה L-ים

חוטים במעגל יכולים לעבור אורך גדול ביחד (בצינור משותף), וההפרעות יכולות לעבור בקיבול והשראה

אבל כל זה הרבכה יותר חלש מהשפעה ישירה אל אותו L

בכל מקרה אמור לעצור את כל ההפרעות האלה גם כשהם באותו L

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה קשור למכונת כביסה ,אבל יש אני באמת שם לב שיש אצלנו מעין "ירידת מתח" כזאת שהאורות בבית נכבים לשניה וחוזרים.

זה לא כאילו כל החשמל בבית מפסיק כי הכל בעצם ממשיך לעבוד ורק האור במנורות יורד משמעותית לחצי שניה כזה.

אם אני מזמין טכנאי מה הוא יכול לעשות? והאם עבודה בסגנון יכולה להיות יקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם האור נעלם לשניה וחוזר זה בעיה אחרת שלא נראה לי קשורה

השאלה היא כזאת : כשמדליקים אטמור או בוילר העוצמה של האור יורדת בצורה בולטת ? (כיאלו יורדת ונשארת חלשה יותר בזמן שהם עובדים) ? אם כן (והירידה בולטת - לא שינוי קטן שכמעט לא רואים) זה סימן שיש איפה שהוא חיבור דפוק שמתחמם ונשרף בהדרגה. ספק תקין עדיין לא אמור להגיב לזה (אלא אם המתח ממש יורד בצורה קיצונית) אבל זה כבר תקלה משמעותית שיש סיכוי שתשפיע אל הספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

לא קורה שהאור בבית יורד בצורה משמעותית ונשאר ככה, ולא משנה מה פועל- מכונת כביסה,מקרר כו'....

האם יש אפשרות לנתק את המעגל של המחשבים משאר הבית ומגורמים מזיקים כמו ,מקררים,מנועים ושטויות כאלה...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...