בחיפוש אחרי עכבר חדש תקציב 500 ש"ח +- - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחיפוש אחרי עכבר חדש תקציב 500 ש"ח +-

fp581

Recommended Posts

דרישות:

DPI גבוהה

נוח

אם אפשר לייזר

ניתן לשינוי מהירות העכבר בעכבר עצמו

וכמובן שיהיה נוח למשחקים

שלא יהיה אלחוטי

קל משקל

עובד בהרבה משטחים בצורה טובה

תודה מראש fp581

p.s

עוד שאלה קטנה לגבי Performance Mouse MX יש לו את הלחצנים לשינוי מהירות כמו בG9X? כי אם כן נראה לי שאני ילך עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שהתקציב שלך מאפשר לרכוש גם מוצרים יקרים בהרבה, ממליץ לך לבדוק את ה- KONE שהוא עכבר מדהים לדעתי ואני פשוט מאוהב בו. לך לחנות, תרגיש ותקרא קצת ביקורות מחו"ל שהתעמקו בדרייבר ובדקו מה העכבר יודע לתת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אתה יכל לשלוח לי לינק של קניית מוצר כי כניראה בארץ מוחרים את כל הסוגים של החברה מכל שנה אפשרית

עריכה.....

אני מבולבל לגבי העכבר הזה בHWZONE אומרים שהוא לא טוב ולא שווה את המחיר ובגאדג'טי אומרים שהוא מעולה זה דיי שנוי במחלוקת

ועוד משהו אחד שאני לא מבין למה באתר שלהם רשום 6000DPI ובארץ רשום 3600DPI יש בארץ רק את הדגמים הישנים יותר? ואם כן מתי צריכים להגיע החדשים (אם בכלל)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-G9X הוא עכבר חוטי המיועד למשחקים ויש לו כפתור לשינוי רגישות. אפשר לקבוע לו רמות רגישות שונות מ-200 עד 5700 DPI.

ה-Performance MX הוא עכבר ואינו מיועד למשחקים (ללא קשר להיותו אלחוטי), לכן הרגישות הנמוכה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ה- G500 מעולה ויותר זול מה-G9X.

לדעתי הבחירה צריכה להיות בין ה-G500 לבין ה-Deathadder 3.5G.

מה עדיף לבחור? זה עניין של טעם, תראה איזה עכבר יותר נוח לך ביד, שניהם עכברים מצויינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח יש יותר מדי אפשרויות אבל משום מה הכי מסקרן אותי הroccat kone

אם למישהו יש עוד מיידע עליו אני ישמח כי אני ממש מבולבל

מצד אחד אומרים שהוא אחד העכברים הכי טובים בשוק ומצד שני אומרים שהוא ממש לא משהו ובנוסף לזה בכל מקום יש לו רגישות אחרת ועוד פונקציה שלא בדיוק הבנתי זה ההאצה הזאת שבכל פעם שאני מזיז מנקודה לנקודה במהירות שונה אני יפול במקום אחר? משהו מוכן להסביר לי? (אם הוא הבין מה שאני אומר בכלל חחח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כן ראיתי את הכל אבל יש כל כך הרבה סוגים של העכבר הזה ולכולם יש את אותו שם וזה קצת (מאוד) מבלבל ואי אפשר לדעת איזה דגם אני קונה אוף אם החברה המוזרה הזאת נראה לי שהוא יוצא מהאפשרויות

אז מה שנשאר זה או deathadder או g9x (כן אני יודע שה500 גם טוב אבל אני אוהב את הG9X יותר (העכבר הגוסס שלי אחרי 3 שנים חחח)

השאלה היא מה מהם יותר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עניין של העדפה אישית.

אם היה לך את ה-G9, אולי תאהב יותר את ה-G9X.

יש לו גם רגישות DPI יותר גבוהה מה-DA.

עריכה: יש לו גם משקולות שאין ב-DA, תלוי עד כמה זה חשוב לך.

ה-DA מתאים יותר ל-Palm grip וה-G9X ל- grip.

לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...