צירופי אוכל מוזרים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צירופי אוכל מוזרים

Rammler1983

Recommended Posts

כשהייתי קטן הייתי אוכל אבוקדו עם חסה וסלמי. כשאני מסתכל על זה היום, נראה לי שהצירוף הזה מוזר אבל בכל זאת היה לי טעים.

צירוף מוזר אחר אצל אנשים הוא גבינה עם חומוס...

מה הצירוף המוזר שלכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דיי מוכר אבל אי אפשר שלא לציין אותו פה:

אבטיח עם בולגרית :)

עוד שילוב שאני אישית לא חושב שהוא מוזר אבל כבר קיבלתי תגובות של "WTF" מאנשים..תחליטו אתם:

טונה עם גבינה לבנה(כמובן שלא זורם טוב בלי לחם כלשהוא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצבא סיפרו לי על זה, זה היה נשמע לי מזעזע עד שניסיתי, והופתעתי מאוד לטובה - פרוסה עם שוקולד וגבינה לבנה.

עלול באמת להישמע נוראי, אבל השילוב גורם לשוקולד הצבאי להיות פחות חונק + זה עושה מין טעם כזה של וניל :) מומלץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שילוב שאני אישית לא חושב שהוא מוזר אבל כבר קיבלתי תגובות של "WTF" מאנשים..תחליטו אתם:

טונה עם גבינה לבנה(כמובן שלא זורם טוב בלי לחם כלשהוא)

רחוק מלהיות מוזר, במשפחה שלי אוכלים את כולם וזה ממש טעים. לחברה שלי זה גם כן נראה מוזר משום מה.

גם גבינה לבנה עם שוקולד זה טעים (למרות שאת זה באמת לא אכלתי מאז שהייתי ילד קטן).

עוד שילוב מוזר: גבינה לבנה עם אבקת שוקולית - גבינה בטעם שוקולד :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה בהחלט שילובים מזעזעים, שמעתי על כאלה שאוכלים שוקולד עם חריף או פיצה עם אבוקדו שזה לדעתי ממש זוועה חח

אישית אני אוהב יותר מתוקים שמוזרים, למשל מתוק + מלוח , נגיד בייגלה או במבה עם קוביות שוקולד, או בייגלה ובמבה עם גלידה..

קרקרים מלוחים עם נוטלה גם הולך טוב.. מבחינת שתיה אני אוהב לפעמים לשלב נס קפה עם שוקו אבל לא נראלי שזה כלכך מוזר

מה שכן תה עם חלב נשמע לי רע ואחרי שניסיתי הבנתי למה חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...