עזרה בסידור החדר מחדש. 21-3-11 יש שרטוט מדוייק של החדר - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בסידור החדר מחדש. 21-3-11 יש שרטוט מדוייק של החדר

Danix60

Recommended Posts

היי

רציתי לסדר קצת את החדר אחרת, ורציתי לקבל קצת דעות ממכם

הנה ציור של החדר :

76314264.jpg

X-קיר ריק.

והנה כמה של החדר :

2mhitxf.jpg

2w2hogi.jpg

ובצד שמאל יש לי קיר גדול ריק

(אם התמונות קטנות מדי תגידו לי אני יעלה מחדש בגדול)

עכשיו מה שרציתי לעשות זה :

*לשים 32 אינץ' איפה שיש X בציור, עכשיו השאלה, גבס ? או עוד איזה אופציה יש,

*סידור כבלים של המחשב, יש לי בלאגן גדול.

*תליית ( צריך עזרה בבחירה)

החלפת הבד לונג הסגול .

מה אתם אומרים ?

יאללה זרקו רעיונות :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשבור את הקיר לחדר אמבטיה והשירותים, לקנות מיניבר, ולא לצאת מהחדר לעולם :jump:

החדר נראה כמו צילומסך מ-sims! אתה שולח לפעמים אנשים לשבת על הכסא הירוק ולבהות בקיר כדי שיהיה להם יותר נוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשבור את הקיר לחדר אמבטיה והשירותים, לקנות מיניבר, ולא לצאת מהחדר לעולם :jump:

החדר נראה כמו צילומסך מ-sims! אתה שולח לפעמים אנשים לשבת על הכסא הירוק ולבהות בקיר כדי שיהיה להם יותר נוח?

LOL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמדוד בבקשה את גודל החדר, גודל הרהיטים הגדולים ותרשום אותם כאן.

ככה נוכל לעשות שרטוט מתאים ומדוייק.

יש חלון? הוא מתחבא מאחורי הלונג?

ותיפטר מהלונג, זה כל כך ילדותי וכל כך שנות ה-90 :-\

יש מצב במסגרת השיפוץ לעשות את הדלת לדלת הזזה ולא נפתחת? כי התכנון של החדר קצת מעצבן בגלל שהדלת נפתח שמאלה ובעצם צריכה את המקום המת בפינה.

תעשה מדידה ונמשיך מזה הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחורי הלונג יש חלון שיוצא לחדר שירות

ככה המידות הם :

לאורך 4 מטר

ולרוחב 2.8~3 מטר

לגבי הדלת, תלוי כמה עלול לעלות דבר כזה ??

אוקי 21-3-11 יש כבר שרטוט עם מידות מדוייקות של כל דבר בחדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הנה השרטוט שלי :

roomh.jpg

כמה דברים לא הכי מובנים,

יש חלון מאחורי הלונג, המידות בי הקצה השמאלי של הקיר לחלון זה 74 ס"מ

ומהקיר עד למיטה זה 122 ס"מ

מה שחשבתי לעשות זה להעביר את השולחן הפינתי לאיפה שכרגע הארון, ה115 ס"מ מהקיר למיטה וה150.5ס"מ לאורך הקיר.

ככה שזה לא מתנגש במראה שיש לי.

אוקי ואת הכוורת שיש למעלה להעביר ביחד עם הפינתי (עדיין לא סגור איך אני ישים אותה ) ומעל כרגע בתכנון 32 אינץ' שאני יחבר בנוסף למחשב.

הבעיות שאני רואה כרגע : החשמל (איפה שיש ריבוע אדום זה שקע) בעיקרון ליד עמדת המחשב אני צריך 6-8 חיבורים) ועוד בעיה זה ליד השקע חשמל איפה שיושב כרגע

המחשב, יש שם שקע שיושב שם הראוטר. חשבתי על להעביר כבל משם עד למיקום החדש של השולחן הפינתי,

או לעשות מדף קטנטן מגבס ולהניח עליו את הראוטר + מסגרת דיגיטלית.

מה שאני רוצה להכניס בנוסף לחדר זה , פוסטרים + משהו שיחליף את הלונג, מנורת לבה גדולה שאני לא מוצא בשום מקום וכיסאות חדשים.

מה אתם חושבים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי את כל המידות בפרופורציה לפי מה שמסרת.

יש לך את קובץ התמונה וקובץ עם שכבות כך שתוכל לשחק עם הרהיטים בחדר.

בגלל שהמיטה היא מיטה וחצי (זוגית?) זה לא משאיר הרבה מרווח תמרון, וגם אם תשים את השולחן בתצורה הבאה לא יהיה לך מקום לכיסא לשבת ולזוז בצורה נוחה.

room1w.jpg

לטעמי הארון קצת גדול ואת השולחן ניתן היה לארגן אחרת בצורה הבאה במידה ולא מחליפים מיטה / ארון.

בסידור הבא יש ארון חדש שהוא קצר מעט יותר, למרות שניתן להניח שאפשר להזיז אותו מעט והנוכחי יכנס אך שולחן יש צורך לעשות פלטה מותאמת אישית ע"פ מידות ופשוט לשים רגליים פשוטות ממתכת. או אפילו מהשולחן הקיים.

את הכוורות פשוט להעביר לצד ימין.

וכמובן, זה דיי נדרש - דלת הזזה. או שאתה יכול בעצם להישאר עם הדלת הנוכחית אבל שים לב שצריך להדביק מעצור לדלת לפני הארון. וגם כאשר הדלת פתוח לא תוכל לגשת לארון.

הרווח הגדול זה אזור למחשב ומול המיטה אתה שם LCD עם איזו קונסולה או משהו ויש מקום יחסית נוח לשחק / .

room2n.jpg

שינויים יחסית מהותיים אבל בהינתן החדר הלא הכי נוח בעיקר בגלל הדלת. וגם יש לך מיטה דיי גדולה ומרווחת.

החדר שלי מסודר בצורה הבאה בערך (מיטה ורבע ברוחב, שולחן מחשב פינתי, שולחן , ארון 3 מחיצות צרות יחסית לא רחב כמו אצלך).

room3b.jpg

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח הרגת אותי...

Chevy אמ השרטוט עם הקטע של הטלויזיה מול מיטה מעננינית מאוד, הבעיה שאת השולחן כאילו אי אפשר לשנות לו זוית חח :)

איך שאני הצעתי לא נשמע טוב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשמתי לך שמה שהצעת מאד צפוף ואין מקום לכיסא ולזוז מול שולחן המחשב וגם הגישה למיטה לא הכי נוחה. אם הייתה לך מיטה צרה יותר זה היה אפשרי אבל זה פשוט צפוף מאד.

בסידור הבא:

room2n.jpg

אם נניח שלא עושים שינויים מאד גדולים אז צריך לעשות את הדברים הבאים:

1. להעביר את הארון למאחורי הדלת. תוכל לגשת לארון רק כשהדלת תהיה סגורה. תצטרך לשים בריצפה מעצור לדלת לפני הארון.

2. מיטה להעביר לצד השני באותה תצורה, עניין פשוט.

3. לקחת מידות ולהזמין באיזו נגריה פלטה לפי הדרישות שלך, להשתמש ברגליים של השולחן הנוכחי כדי לחסוך כסף.

4. וילון נורמלי דקורטיבי לחלון.

5. ממסוגרות.

6. לארגן איזו שידה קטנה בפינה מתחת לחלון כך שתוכל לשים את הממיר (אם אתה ב-HOT אז יש להם גם מן ממיר קטן כזה שאפשר אפילו לשים ע"ג הטלויזיה או על מדף ממש קטן וככה הוא לא יתפוס מקום ולא יפריע.

7. סידור כבלים בחדר, חשמל לאן שצריך, כבל אנטנה שיגיע לנקודה שתחליט, הסתרה מסודרת שלא יהיו כבלים תלויים בכל החדר.

8. אם בא לך אז גם תצבע פה ושם, כי עצם העברת הארון לפינה שלא ממש רואים אז נשארים לך קירות ריקים לתמונות. לא צריך הרבה, תמונה אחת מעל המיטה יספיק, מקסימום עוד אחת קטנה במקום אחר, שלא יראה ילדותי.

9. בהצלחה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערכתי את ההודעה הקודמת עם הערה לסידור שאתה חשבת עליו.

לגבי הפרטי אז לא (אם יש משהו ממש ספציפי אז אפשר), אבל אני דיי עמוס בלימודים ופה תוכל לקבל דעות נוספות.

מה שאני מציע יכול לא להתאים לכל אחד ויש הרבה דברים שאפשר לעשות. כך שכדאי לראות מה עוד משתמשים אחרים יציעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הרעיון שלך ממש טוב,

הבעיה שפלטה חדשה יעלה המון כסף כי זה עץ עבה ובאם להפוך את הצורה צריך גם רגליים חדשות

וזה כבר הרבה מאוד כסף..

עוד משהו ככה שהטלויזיה רחוקה אני לא יכול לחבר אותה למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה צריך רגליים חדשות? זה כולה חיבור עם כמה ברגים מלמטה. עם אילו "רגליים" הפלטה הנוכחית? תן תמונה.

פלטה פשוטה לא צריכה לעלות המון כסף, ממש לא...

ואת הטלויזיה מחברים עם כבל למחשב אז מה העניין, רק כבל בודד.

נראה לי שאתה יכול לסדר הכל ב-600 ש"ח, זה ממש לא סיפור.

תתייעץ עם ההורים, תראה להם את התכנית. תעשה מדידה ותן ביקור באיזה כמה נגריות בעיר או באיזור תעשיה ותיקח הצעות מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...