החלפת מאוררים במארז למשהו שקט (NEXUS ) - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת מאוררים במארז למשהו שקט (NEXUS )

RGod

Recommended Posts

חברים אני מעוניין הלחליף את המאוררים במארז ,עכשיו יש לי 2 שהם SLIP STREAM 1200 והם לא שקטים לי ב 1200 RPM לכן יש שימוש ב שולט ,

עכשיו אני שקול להחליף למאוררים של NEXUS הנה הדגם :

http://www.nexustek.nl/NXS-nexus120mmrealsilentcasefan.htm

הייתי רוצה לדעת היכן יש אותו בארץ במחיר שפוי ?

ואם יש משהו יותר מוממץ ישמח

דרך אגב גם הסדרה השניה של SCYTHE ה SFLEX ה 1200 RPM יש לי כזה ו הוא לא שקט לי במקסימום .

מחפש שקט מירבי !

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את גם שעדיפים...מחיר נורמלי ? בספק אם תמצא אותם במחיר שפוי בארצנו..

אם לא פשוט תרכוש בקר או מאווררים בעלי RPM נמוך..ואם 1200RPM זה רועש לך..זה קצת בעייתי..

אתה יכול לקחת 800RPM או גרוע מזה 500RPM..אבל קח בחשבון שהדחיפת אוויר במארז והסירקולציה ישאפו לאפס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה NOCTUA באמת עדיפים על פני ה ?זה מתוך ניסיון עצמי בשניהם ?כי קראתי שה הכי עדיפים או ה טייפון של SCYTHE .

באיזה חנות מוכרים בארץ ?הבנתי SKYPC הם היבואנים אבל אין להם באתר

אז איפה אפשר למצוא אותם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי ,הם שקטים יותר בהשוואה ל סדרת ה SFLEX של SCYTHE ?או בהשוואה ל SLIPSTREAM ?

נגיד במהירות מינימלית היחס דחיפת אוויר שלהם גבוהה יותר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הסקירה באתר xbitlabs מאוורר ממש טוב הוא scythe kama flow 2 שיש לו יחס דחיסת אוויר-רעש מעולה. הייתי הולך על הדגם עליו וקונה בקר מאווררים בשביל לשלוט (יש בקר ב-ksp של scythe ב-85ש"ח). ה-gentle typhoon פחות מומלץ למארז, אלא יותר לגוף , אבל הוא עדיין יהיה מעולה.

http://www.xbitlabs.com/articles/coolers/display/120mm-fan-roundup-1_21.html#sect0

דרך אגב, לדעתי זה די overpriced למאורר. לשלם 100 ש"ח בשביל מאוורר? :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום מאוורר ב800RPM ומטה לא יהיה חזק..בRPM של 1200-1000+- זה האזור הבטוח ברוב המאווררים..מבחינת שקט ודחיפת אוויר..

מה שכן אם אתה אומר שS FLEX ב1200RPM רועש לך MAX ולכן לדעתי קניה של בקר תניב תוצאות טובות יותר וגמישות במקרה שלך.

מאשר לרכוש מאוורר בודד ב80-100+ שקלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

100 זה באמת הגזמה ,טוב אני יראה כבר מה לעשות !

בינתיים נשאר ככה ,עוד איזה שבוע אני יקנה כמה מאוררים חדשים ,חשבתי על GELID או שאולי אני ילך על ה AC F החדשים 120 ממ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...