מישהו מכיר את ה Vantec VAF9225 ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מכיר את ה Vantec VAF9225 ?

gilboag

Recommended Posts

הי

יש לי I3 530 ב OC וכרגע יש עליו ALPINE11 מעפן והטמפרטורות במאמץ עוברות את ה 72 מעלות !

אני מחפש קירור טוב ולא יקר , כמובן שאני מכיר את ה KTANA3 , FREEZER7PRO וכו'.. אבל נתקלתי ב Vantec VAF9225 ב 95 ש"ח וממה שהצלחתי לראות באתרי השוואה כמו ב FROSTYTECH הוא נותן ביצועים די טובים..

השאלה אם מישהו מכיר אותו מקרוב ויכול להמליץ עליו (או לא..) תודה

Vantec VAF9225

http://www.omc.co.il/Products.php?id=VANTEC-VAF9225&category=VANTEC-VAF9225&path=/prdTreeCode_ROOT/prdTreeCode_0/prdTreeCode_09/prdTreeCode_093/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת השוואה אל מול קירורים אחרים לFrostyTech יש את המתודולוגיה הכי טובה שיש ...

ביצועים ביחס לשקל הוא מציג יחס מעולה.

ביצועים ביחס לשקט הייתי נותן לו סביר מינוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת השוואה אל מול קירורים אחרים לFrostyTech יש את המתודולוגיה הכי טובה שיש ...

ביצועים ביחס לשקל הוא מציג יחס מעולה.

ביצועים ביחס לשקט הייתי נותן לו סביר מינוס.

גם ממה שראיתי הוא די שקט בRPM נמוך אבל נהיה רעשן רציני ב סל"ד גבוה - יכול להיות שאפשר להחליף לו מאוורר (יש לי אוסף..) ולקבל גם שקט בעומס ?

* בתוספת דמי משלוח זה יוצא כ 108 ש"ח השאלה אם לא כדאי ללכת על המוכרים כמו ה FREEZER7PRO או ה KATANA3 במחיר דומה ? (למרות שלפי FROSTYTECH הוא הרבה יותר חזק בסלד גבוהה...) ?

שוב תודה על העצה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תודה אני בסוף כנראה קונה את ה KATANA3 מ KSP ב 95 ש"ח..

שני דברים אני לא בטוח בהם :

1 מבחינת יכולות ל OC של I3 האם לא עדיף את ה FREEZER7PRO ?

2 הזווית המשונה של גוף הקירור וזרימת האוויר נראית לי (בKATANA) מעט מפריע לזרימה הכללית במארז. האם בכל זאת כדאי את ה KATANA?

* אני לא אוהב "לטחון" על דבר כזה קטן יחסית זה פשוט מעניין אותי מה אתם חושבים . (הדילמה הזאת עולה בהרבה מפרטים ..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותה זוית מוזרה בעצם מקררת גם את בסיס הקירור ולא רק את צנורות החום.

מניסיון אישי Katana 3

1) עדיף ובנוי טוב יותר מF7P.

2) במאמץ יציג ביצועים עדיפים וישמור על טמפרטורה נמוכה יותר.

3) שקט.

4) קל להרכבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...