מועניין לרכוש זכרונות למעבד 2500K עם OC תקציב:לא רלוונטי - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מועניין לרכוש זכרונות למעבד 2500K עם OC תקציב:לא רלוונטי

skullfacer

Recommended Posts

אוקי אז ככה אני מתחיל כבר להזמין את המערכת החדשה שלי עכשיו החלטתי לרכוש את המעבד 2500K ובתיכנון זה לבצע עליו OC ל4.5

עכשיו אני תקוע בשלב של הזכרונות מצאתי את הדגם שאני רוצה אבל אני מתלבט בין 1600MHZ לזכרונות 1333MHZ מבחינה כלכלית.

מה ההבדלים בין התדרים שמדובר בOC?

האם 1333MHZ יתאים לOC שאני רוצה בו ?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הOC נעשה בעזרת העלאת מכפלה, לכן אין לזיכרונות שום חשיבות. אפשר לקחת את הזיכרונות הכי זולים והם לא יגבילו אותך בOC.

הבנתי זאת אומרת שאם לקחתי ב1333MHZ אני יכול לעשות את הOC רגיל בלי שום הפרעה?

ועוד שאלה אם זה ככה אז למה בעצם קיימים ה1600MHZ לטכנולגיית הSD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שנאמר, כשמבצעים OC באמצעות העלאת המכפלה הזכרון אינו גורם מגביל. כשאתה בוחר את הזכרון לפלטפורמה בעיקר חשוב לבדוק שהוא עובד במתח של 1.5V (אפשר גם קצת יותר אבל עדיף 1.5V).

אין הבדל ביצועים מורגש בין בתדר של 1333 ו-1600 אבל מחירם היום זהה כמעט לגמרי כך שאפשר גם לקנות בתדר 1600.

הכי חשוב כשאתה בא לבחור הוא לבחור במתח מתאים.

למה קיימים 1600? ממספר סיבות:

1. SB היא לא הפלטפורמה היחידה בעולם, ובפלטפורמות אחרות עדיין OC באמצעות העלאת תדר הבסיס של המערכת (וכתוצאה עולה גם תדר הזכרון)

2. יש משתמשים, אוברקלוקרים לדוגמה, שמבצעים OC גם לזכרון או שרוצים זכרון בתדר גבוה ככל שניתן לצרכים שלהם (מבחני ביצועים סינטתיים).

3. יש גם משתמשים שסתם יעדיפו זכרון בתדר גבוה יותר בשביל ההרגשה למרות שהוא לא נותן להם כלום בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב לשני דברים על זיכרונות 1600MHz:

א. הם קיימים.

ב. הם קיימים לטכנולוגיית SB. (אתה אמרת את זה)

הראשון הוא הנכון מן הסתם שהרי הזיכרונות הללו לא קיימים במיוחד בשביל SB.

וחוץ מזה שבלי קשר למכפלה פתוחה ואוברקלוק, תדר גבוה יותר של לרוב לא נותן שום דבר. יש הבדל בביצועים אבל הוא מזערי ולרוב לא שווה את ההפרש הכספי שבין התדרים, התזמונים, המתחים, גופי הקירור והשבבים השונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב לשני דברים על זיכרונות 1600MHz:

א. הם קיימים.

ב. הם קיימים לטכנולוגיית SB. (אתה אמרת את זה)

הראשון הוא הנכון מן הסתם שהרי הזיכרונות הללו לא קיימים במיוחד בשביל SB.

וחוץ מזה שבלי קשר למכפלה פתוחה ואוברקלוק, תדר גבוה יותר של לרוב לא נותן שום דבר. יש הבדל בביצועים אבל הוא מזערי ולרוב לא שווה את ההפרש הכספי שבין התדרים, התזמונים, המתחים, גופי הקירור והשבבים השונים.

הבנתי אותך אחלה תודה לכם כנראה שאני יקח את ה1333

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...